Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Фрезерні верстати з ЧПУ

Сформувати потужну виробничу базу виготовлення виробів з металу допоможе високопродуктивне фрезерне обладнання. АТ «НВП «ДИС-ГРУП» є офіційним дилером провідних виробників верстатів, оснащення, що дозволяє запропонувати широкий асортимент найбільш перспективних моделей техніки.

Представлені в каталозі агрегати відрізняються високою продуктивністю і простотою управління. Автоматизація багатьох процесів обробки, вимагає мінімального участі оператора, при цьому досягається висока точність виконання продукції згідно з ескізами, кресленнями.

Верстати та обладнання для обробки металу

Сучасне оснащення для виробництва метизів сумісна з різними видами металевих сплавів за ДСТУ, а також з нестандартними металами. Це дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності, в тому числі виробляти штучні вироби. Фрезерне обладнання придатне для обробки заготовок різних типорозмірів.

Компанія пропонує вертикальні і горизонтальні фрезерні верстати, а також оснащення до них. Представлені моделі обладнання дозволяють виконувати обробку металу з точністю до 0,002–0,005 мм В каталозі також представлені обробні центри, призначені для будівельного профільного прокату.

Фрезерне обладнання для виготовлення металевих виробів

Ходові моделі фрезерного обладнання придатні для обробки титанових, магнієвих сплавів, міді, алюмінію, чавунів до 400 HB, загартованої сталі до 66 HRC, жароміцних, синтетичних матеріалів. Верстати, оснащення для обробки виробів з металу відрізняється вельми доступною вартістю, що дозволяє повноцінно обладнати підприємство, цех або модернізувати діюче підприємство.
 

Де краще фрезерні верстати з ЧПУ купити в Україні?

Розширити виробничу базу, підвищити рівень обробки металевих виробів допоможе якісне фрезерне обладнання, представлене компанією «НВП« ДІС-ГРУП ». Компанія є офіційним дилером провідних виробників обладнання для металообробки, пропонує великий асортимент найбільш ходових станків. Усі моделі, представлені в каталозі, відрізняються високим рівнем продуктивності, гарантують точну обробку заготовок.

Фрезерні верстати з ЧПУ

Основні переваги фрезерних центрів з ЧПУ

Фрезерні верстати з ЧПУ затребувані в різних промислових сферах: автомобілебудуванні, приладобудуванні, меблевої промисловості та інших галузях.

Числове програмоване управління дозволяє автоматично управляти верстатом, за допомогою комп'ютера і спеціальної програми. Робочі органи фрезерного верстата управляються точним комп'ютером і електронікою, що забезпечує високий рівень точності деталей.

Фрезерні верстати з ЧПУ дають кілька незаперечних переваг:

  • Зведення людського фактора до мінімуму, внаслідок автоматизації виробництва. Оператор тільки задає програму, налагоджує інструмент, встановлюють і знімає деталі.
  • Універсальність і гнучкість — для обробки різних деталей потрібно просто поміняти дані в програмі.
  • Висока точність обробки для тисяч деталей. Одна програма дозволяє видавати багато ідентичних деталей з високим рівнем точності. До того ж на фрезерному станку з ЧПУ можна виконувати найскладніші виробничі процеси.

Тільки перевірене обладнання

У компанії «НВП« ДІС-ГРУП »ви можете фрезерні верстати з ЧПУ купити в Києві виробництва брендів Pratic, Baofeng. До реалізації доступні вертикальні, горизонтальні фрезерні центри.

Фрезерні верстати виробництва компанії Pratic пропонують високий рівень продуктивності, ергономічну конструкцію, високу точність деталей. На обладнанні можна виготовляти деталі з чорного та кольорового металу, є можливість обробки профільного прокату, підтримується п'ятисторонньому обробка.

Високі показники продуктивності забезпечує шпиндель зі швидкістю роботи до 24000 об / хв. Важливо відзначити, що шпиндель відрізняється високою точністю, зниженим рівнем шуму і вібрацій, відсутністю люфту. Всі ці якості дозволяють створювати деталі прецизійної точності.

Вертикально-фрезерні верстати від бренду BAOFENG також відрізняються відсутністю люфтів, приваблюють стабільністю і жорсткістю конструкції. Завдяки міцності всіх кріплень, відсутності вібрацій, значно підвищена довговічність верстата. Основні сфери використання: виробництво складних механізмів, кулачків, прес-форм, штампів та інших деталей складної геометрії.

Двоколонний фрезерний верстат BAOFENG ідеально підходить для виготовлення деталей великих розмірів. Застосування цього верстата виправдано в авіаційній, енергетичній сферах.

Максимальне навантаження робочої зони досягає 5000 кг. Гранична жорсткість різання забезпечуються завдяки двошаровому посиленню ребер і інтегрованій виливці колони. Лінійний направляючий ролик знижує тертя і збільшує точність обробки.

Верстати з ЧПУ для фрезерування

Фрезерний верстат серії PIQ, розроблений для операцій точіння і фрезерування, привертає простотою управління, дуже низьким рівнем шуму. Характерною особливістю центру є можливість використання 16 робочих інструментів, які можна змінювати за 3 секунди.

Якщо ви хочете оновити або розширити виробничу базу, відкрити новий цех з виробництва деталей, поспішайте замовити фрезерні верстати з ЧПУ з доставкою по Україні. Щоб підібрати оптимальний варіант обладнання для вашої компанії, з усіх питань звертайтеся до консультантів «НВП« ДІС-ГРУП ».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner