Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Baofeng

Переваги та різновиди фрезерних верстатів BAOFENG

Щоби розширити можливості виробництва, налагодити створення деталей з нуля, важливо правильно обрати обладнання. Підвищити рівень ефективності та продуктивності на виробництві простіше, якщо фрезерні верстати BAOFENG купити в Україні. Компанія Metal Works пропонує широкий асортимент токарного обладнання з числовим програмним керуванням. Компанія встановлює вигідні ціни на верстати, адже напряму співпрацює з виробником.

Фрезерні верстати з ЧПУ BAOFENG

Фрезерно-гравірувальний верстати для нанесення складних візерунків, написів

В цій категорії привертає увагу обробний центр з ЧПК BF-T600. Це обладнання гравіювальної серії розроблене для нанесення написів, орнаментів, різноманітних малюнків на поверхню металу.

Гравіювальний верстат приваблює універсальністю, адже може застосуватися в різних сферах промисловості. Обробний центр ідеально підходить для створення 3D-форм. Також обробний центр підходить для створення різних штампів: для вальцювання, для гарячого штампування, тиснення, комбінованих штампів, для тиснення.

Серед ключових відмінностей верстата:

 • високу швидкість обертання до 15000 об/хв забезпечує потужний двигун шпинделя на 5.5 кВт;
 • стабільну роботу кулькопідшипників визначає вбудований тримач гвинта високої жорсткості;
 • електричний шпиндель має масляний тип охолодження і продування, завдяки яким забезпечується стабільний та безперебійний виробничий процес.

Універсальні двоколонні фрезерні центри

Для точного виготовлення об'ємних деталей розраховано фрезерний обробний центр BAOFENG. Максимальне навантаження на робочу зону фіксується на рівні 5000 кг.

Фрезерний двоколонний центр ідеально підходить для створення високоточної продукції, зокрема для енергетичної, авіаційної, аерокосмічної галузей.

Важливі відмінності фрезерного центра:

 • продуктивність зумовлює потужний двигун (від 11 до 12 кВт у різних моделях).
 • гранична жорсткість різання забезпечується інтегрованою виливкою колони та посиленими ребрами портального типу
 • також у верстаті передбачено напрямний ролик осей X/Y, котрий значно зменшує тертя та покращує точність позиціонування.

Актуальність горизонтальних фрезерних станків

Також компанія Metal Works пропонує увазі покупців горизонтальні фрезерні станки виробництва бренду BAOFENG.

Підвищений попит на горизонтальні фрезерні обробні центри легко пояснюється універсальністю та потужністю обладнання. Свою назву цей тип верстатів отримав тому, що ось шпинделя має горизонтальне розташування. В цьому верстаті стіл, разом із закріпленою деталлю, та колона переміщаються в горизонтальній площині.

Горизонтальні верстати оснащені поворотним столом, додатковим спорядженням котрі дозволяють адаптувати станок під різноманітні задачі. При виконанні важких видів механічної обробки, серійному виробництві, створенні деталей складної геометрії незамінними будуть горизонтальні фрезерні станки.

За допомогою горизонтального фрезерного станка можливо виконувати такі процеси:

 • обробка, формування нерівних, вертикальних поверхонь;
 • обробка уступів та пазів;
 • виготовлення гвинтових та шліцьових пазів, обробка комбінованих площин;
 • просвердлювання отворів, розточування та нарізання різьблення;
 • обробка торцевих площин.

Особливості конструкції вертикальних фрезерних станків роблять їх оптимальним вибором для процесів, котрі вимагають виготовлення деталей складної геометрії.

Фрезерні верстати BAOFENG

Конструктивні відмінності вертикального фрезера дозволяють обробляти деталі в чотирьох осях. Також в технологічному процесі враховується й поворотна ось — обертання робочого стола навколо вертикалі.

Розташування шпинделя в горизонтальній площині дозволяє встановлювати інструмент з великим вильотом, обробляти глибокі виямки.

В компанії Metal Works ви маєте змогу придбати токарні, фрезерні верстати BAOFENG, а також замовити послугу встановлення та подальшого обслуговування. В компанії працюють кваліфіковані інженери, котрі досконало знають роботу фрезерувальних обробних центрів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner