Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Верстати з Європи

Верстати з Європи з бездоганною якістю та інноваційним функціоналом

Для сучасних виробничих цехів необхідно обирати обладнання, характеристики якого відповідають максимально високим стандартам якості та функціональності. Адже від цього залежить точність виконуваних замовлень, продуктивність, рентабельність підприємства і його репутація. Тому ми пропонуємо нашим замовникам вибрати в нас верстати з Європи з каталогів найкращих торгових марок, відомих бездоганною якістю їхньої продукції.

Верстати з Європи

Чому варто вибрати й замовити верстати з Європи на сайті нашої компанії?

При купівлі такого габаритного обладнання неможливо здійснити повне тестування його функціональності. Тим більше якщо вам потрібно верстати з Європи замовити онлайн. У такому разі варто звернутися до перевіреної тактики визначення стану та інших характеристик обраних агрегатів. А в нашій компанії ви можете розраховувати на отримання достовірної інформації про товар. Причому вона підтверджується просто й достовірно:

  • Репутацією нашого підприємства. Ми функціонуємо на вітчизняному ринку не перший рік. За цей час у нас сформувався величезний штат постійних покупців. Тому найкращий аргумент на користь того, щоб саме у нас замовити верстати з Європи, — відгуки покупців. Крім того, наші консультанти нададуть вам якісні інформативні фото обладнання, яке вас цікавить, усі належні документи та сертифікати. У разі потреби вони можуть в онлайн режимі здійснити демонстраційний запуск станка.
  • Європейськими постачальниками від топових виробників. Це відомі у світі торгові марки, яким довіряють власники найпотужніших підприємств. Ви можете бути впевнені в оригінальності їхньої продукції. Крім того, її стан підтверджується незалежними експертами. Вони здійснюють професійний аудит стану верстатів, на підставі чого видають максимально точний висновок, звіти та відповідні документи.

Наш асортимент верстатів з Європи

На нашому сайті ви можете замовити верстати з Європи саме під ваші потреби. У процесі вибору буде доречно обговорити з нашими консультантами не тільки регіон доставки й терміновість транспортування, але насамперед тип і технічні характеристики обладнання, яке вас цікавить. Це спростить вибір і зробить його максимально точним. Ви можете запросити розрахунок, який буде здійснено в найкоротші терміни. Найчастіше у нас обирають таке обладнання наступних видів:

  • Токарні верстати. Вони доповнені якісним комп'ютерним управлінням. Обладнання повністю укомплектоване необхідним оснащенням і готове до серійної роботи. Ви можете обрати варіант із гідного переліку роботизованих токарних верстатів, наприклад, тайванського виробництва.
  • Свердлильні верстати. У нас великий попит мають такі пристрої, наприклад, німецького виробництва. Обладнання може бути комбінованим, зокрема з ручним і автоматичним управлінням. Розмір столу в такому разі становить, наприклад, 1,35Х0,37 м. Швидкість руху свердлильного приводу можна встановити від 480 до 4000 обертів на хвилину.
  • Фрезерні обробні центри. Купити верстати з Європи цього виду можна для використання на найрізноманітніших підприємствах. Їхньою перевагою є швидкий пуск в експлуатацію, легкість обслуговування, висока продуктивність, точність комплексної обробки навіть найскладніших деталей. А головне — це гарантовано німецька якість.
  • Токарні обробні центри. Вони можуть бути оснащені системою управління виробничими процесами від німецького бренду Heidenhain. Це може бути обладнання німецького виробника. Потужність приводу в таких станках може дорівнювати 7,5 кВт. Переміщення заготовки передбачено на 0,35 м. Обладнання оснащене жорсткою станиною, що дає змогу забезпечити стабільну обробку деталей і легке видалення стружки.

Верстатне обладнання з Європи

Пропонуємо вам у нашій компанії оригінальні верстати з Європи замовити з гарантією якості. Ціни на такі види обладнання у нас цілком конкурентні. А якість обслуговування стане для вас приємним відкриттям.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner