Обробний центр Т5

- Під замовлення
Відправка з 13 червня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
+380 (97) 747-48-48
Обладнання ЧПУ Олександр Сергійович
- +380 (66) 436-19-12Мехобробка Олексій Сергійович
- +380 (96) 917-10-17Відділ постачання Ігор Степанович
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробний центр Т5
- Автоматична система зміни інструмента, зроблена тайванською фірмою SANJET.
- Шпиндель Taiwan Royal. Максимальна швидкість до 20000 об/хв забезпечує високу чистоту оброблення.
- Повноцінне покриття, сталева кришка.
- Унікальна функція 4-ї осі.
- Швидкість швидкого переміщення до 60 м/хв.
- Всі шпинделі були перевірені PRUFTECHNIK, інструментом для тестування динамічного балансу (зроблено в Німеччині).
- Подвійні двері з важільним механізмом досить широка для завантаження й вивантаження деталі.
- Випробування на геометричну точність пройдені лазерним далекоміром і контактним датчиком (Великобританія) за осями X, Y, Z.

Процес нарізування різі:
- Шпиндель керується двигуном за допомогою пасової передачі, що робить роботу пристрою тихішою. Це підвищує чистоту оброблюваної поверхні.
- Верстат обладнаний шпинделем ROYAL, який відповідає сучасним вимогам до швидкості та точності оброблення.
- Конструкція патрона важільного типу сумісна з усіма типами інструмента та підсилює геометричну конструкцію верстата.
- Робочий стіл розрахований на велике навантаження , що дає змогу обробляти широкий спектр деталей, пресформ.
- Високу швидкість і точність переміщення осями забезпечують напрямні TAIWAN (ширина 35 мм).
- Використовувана конструкція кульковинтової пари, цей верстат має високу жорсткість і підвищений термін експлуатації.
- Широка панель вертикальної стійки забезпечує стабільність роботи верстата.
- Високоміцна станина з чавуну забезпечує довгу роботу верстата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSTOMI |
| Країна виробник | Китай |
| ЧПУ | Так |
| Додатковий сервіс | Навчання, Сервісне обслуговування, Установка |
| Стан | Новий |
| Конус шпинделя | ВТ30 |
| Напруга електроживлення (В) | АС 380 В ±10%, 50/60 Гц ± 1 Гц |
| Загальне напруження (кВт) | 15 |
| Висота (мм) | 2,500 |
| Площа установки (мм) | 1.900х2.680 |
| Маса (т) | 3.5 |
| Контролер | MITSUBISHI-M70, SIEMENS828, FANUC |
| Сервомотор осей X/Y | 1.5 кВт, 2.29 кВт, 1.6 кВт |
| Сервомотор осі Z | 3.0 кВт, 3.14 кВт, 2.7 кВт |
| Муфта ходового гвинта | Німеччина/Тайвань |
| Привід шпинделя | 5.5 кВт, 4.8 кВт |
| Підшипники на шпинделі | Японія NSK / Німеччина FAG |
| ШВП | Тайвань HIWIN/Тайвань PMI |
| Частота обертання шпинделя (об/хв) | 20000 |
| Шпиндель | Тайвань ROYAL/SPINDER |
| Кількість інструментів | 16 |
| Максимальне переміщення по осі Х | 500 мм |
| Максимальне переміщення по осі Y | 400 мм |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальне переміщення по осі Z | 300 мм |
| Відстань від торця шпинделя до столу | 155-320/400 мм |
| Розмір столу | 700х420 мм |
| Швидкість нарізання | 1-30,000 мм/об/хв |
| Розмір інструментів | MAS-BT40 |
| Максимальна довжина інструменту | 250 мм |
| Максимальний діаметр інструменту | 110 мм |
| Максимальна вага інструменту | 3 кг |
| Точність двох осей | <0.004 мм |
| Репозиціювання двох осей | <0.004 мм |
| Стандартні допоміжні деталі | 6 анкерних болтів, 6 горизонтальних плит, бризковик |
| Швидкість швидкого обертання X/Y/Z | 60х60х60 м/об/хв |
| Дверцята | Двері з подвійним з'єднанням, ручна |
- Ціна: Ціну уточнюйте


