Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Послуги по механічній обробці

Послуги по механічній обробці

Працюємо з будь-яким металом!

Виготовляємо прес-форми, штампи, вироби, різні деталі і запчастини для ваших механізмів. Беремося за проекти з кресленнями та без, з будь-яким рівнем складності. Ставимо мінімальні розцінки і завжди підбираємо краще технічне рішення кожному!

Ознайомитися з деталями

Топ продаж

Виробляємо серійні і нестандартні прес-форми будь-яких параметрів. Завжди вкладаємося в терміни, витримуємо максимальну точність, даємо гарантію. Виготовлення прес-форм Виробляємо серійні і нестандартні прес-форми будь-яких параметрів. Завжди вкладаємося в терміни, витримуємо максимальну точність, даємо гарантію. Професійне і високоточне виготовлення ABS, ПВХ, АГ-4І, ДСВ, фенопласта та інших матеріалів, деталей цивільного і промислового призначення. Будь-яка складність, розміри і специфіка. Лиття на термопластавтоматах Професійне і високоточне виготовлення ABS, ПВХ, АГ-4І, ДСВ, фенопласта та інших матеріалів, деталей цивільного і промислового призначення. Будь-яка складність, розміри і специфіка. Серійне і дрібносерійне виробництво деталей на мега точних верстатах з ЧПУ. Робота з замовленнями будь-якої складності, обробка під ключ, без необхідності фінішної доопрацювання. Фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ Серійне і дрібносерійне виробництво деталей на мега точних верстатах з ЧПУ. Робота з замовленнями будь-якої складності, обробка під ключ, без необхідності фінішної доопрацювання. Високопрофесійна обробка ваших деталей на верстатах з ЧПУ. Працюємо з різними металами: алюміній, сталь усіх видів, включаючи загартовану, титан, мідь, чавун, складні полімери. Токарна обробка на верстатах з ЧПУ Високопрофесійна обробка ваших деталей на верстатах з ЧПУ. Працюємо з різними металами: алюміній, сталь усіх видів, включаючи загартовану, титан, мідь, чавун, складні полімери.

Чому клієнти довіряють нашій компанії?

Безкоштовно знімаємо виміри
Виїзд замірника виконується після підтвердження заявки.
Розробляємо проект
Розробляємо креслення, створюємо 3D-проект, стверджуємо з клієнтом.
Даємо офіційну гарантію
Термін дії гарантії залежить від типу робіт та виробленої продукції.
Пропонуємо повний сервіс
Надаємо повний спектр післягарантійних послуг виготовленої продукції.

Приступити до подачі заявки

Наше обслуговування — комплексне

Маємо власний повний виробничий цикл.
Виконуємо проекти будь-якої складності, з кресленнями та без.
Підбираємо оптимальні виробничі рішення кожного.
Не залежимо від посередників, тому вкладаємося в терміни.
Пропонуємо мінімальні ціни, так як працюємо безпосередньо з клієнтом.
Гарантуємо якість обробки на верстатах з ЧПК в межах 2-5 квалитетов допуску.

Побачити всі можливості

Працюємо з проектами будь-якої складності

Всі етапи виробництва виконуємо самі!

Послуги з каталогу нижче популярні серед клієнтів за рахунок своєї комплексності. Ви просто робите замовлення і забираєте готовий виріб. А наші майстри проводять всі етапи виготовлення, що гарантує отримання якісного товару в обумовлені строки.

 

Високоякісні послуги по механічній обробці металу

Щоб з металевої заготовки отримати вироби з необхідними параметрами, потрібно докласти чимало зусиль. Перш ливарник, вальцювальник, штампувальник, верстатник, слюсар та інші майстри використовували примітивні інструменти та верстати. Але з розвитком інноваційних технологій ця сфера істотно модернізувалася. Якщо ви вирішите замовити послуги по механічній обробці металу в компанії ТОВ «ДИС-ГРУП», то ваше завдання будуть виконувати висококваліфіковані майстри, використовуючи верстати з числовим програмним управлінням. І це далеко не всі наші переваги.

Що собою являє механічна обробка металів від компанії ТОВ «ДИС-ГРУП»?

Дана послуга від майстрів нашої компанії являє собою максимально автоматизований технологічний процес. Це дозволяє виключити людський фактор. Тому наші замовники можуть бути впевнені, що отримають високоякісні послуги по механічній обробці металу.

Обладнання

Щоб замовлення клієнта був виконаний у повній відповідності з його вимогами, у нас застосовується високоточне передове обладнання. Це сучасні високоточні фрезерні, свердлильні, шліфувальні і токарні верстати. Більшість операцій на них здійснюється під числовим програмним управлінням.

Фахівці

Наші майстри володіють достатнім досвідом і вищим рівнем кваліфікації. Наші фрезерувальники і токарі є також досвідченими операторами, які володіють комп'ютерними технологіями, за допомогою яких вони управляють роботою верстатів. Інженери компанії вироблять точний розрахунок кожної деталі за проектом замовника. При необхідності вони можуть створити креслення по словесному опису, ескізами та розмірами необхідного виробу, наданими клієнтам. Замірники можуть безкоштовно виїхати на об'єкт замовника для отримання точних розмірів проекту.

Комплекс послуг

До нас звертаються клієнти з усієї країни, щоб замовити послуги по механічній обробці металу. У Києві, Харкові, Львові та інших населених пунктах України є наші постійні замовники. Для них ми здійснювали такі роботи по металу:

 • Обробка на нових верстатах з ЧПУ, виробництво прес-форм.
 • Розточувальні роботи, шліфування виробів, дротова електроерозія.
 • Виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння.
 • Серійна механічна обробка на шестишпиндельных верстатах.
 • Фрезерна, токарна, токарно-фрезерна, термічна обробка.
 • Лиття алюмінію під тиском, лиття на термопластавтоматах.
 • Виготовлення деталей за індивідуальним замовленням і нестандартних виробів .

Переваги

Щоб надавати найбільш високоякісні послуги по обробці металу в Україні, ми доводимо до досконалості кожен виробничий етап. Всі роботи виконуються власними силами, без залучення посередників та сторонніх підприємств. Тому ми повністю відповідаємо за якість і терміни виконання замовлень. Ми надаємо послуги з обробки металу, ціна і якість яких максимально відповідають очікуванням наших клієнтів. Крім того, ми:

 • Безкоштовно робимо заміри з виїздом на об'єкт замовника.
 • Встановлюємо офіційну гарантію на результати робіт.
 • Здійснюємо сервісне обслуговування готових об'єктів.
 • Виконуємо точний проект, включаючи його 3D моделювання.
 • Тримаємо в курсі замовника про стан кожного етапу робіт.
 • Втілюємо проекти замовника, незалежно від їх складності.
 • Підбираємо і пропонуємо оптимальне для клієнта рішення.
 • Виконуємо разові, постійні, серійні замовлення «під ключ».

Пропонуємо вам унікальну можливість професійні послуги по механічній обробці металу замовити недорого. Ми гарантуємо високу якість, надійність і довговічність створених нами виробів. Наші консультанти готові надати вам всю інформацію по будь-яким зручним для вас каналах зв'язку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner