Обертовий центр V8

- Під замовлення
Відправка з 13 червня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (66) 436-19-12Мехобробка Олексій Сергійович
- +380 (96) 917-10-17Відділ постачання Ігор Степанович
Обертовий центр V8
Оброблювальний фрезерний центр, належить до вертикального типу обладнання. Обладнаний сучасною системою ЧПУ. Підходить для оброблення деталей зі складною геометрією, здійснює торцеве, кінцеве, циліндричне, зубчасте та фасонне фрезерування деталей із різних чорних і кольорових металів, а також різноманітних сплавів. Рекомендований для серійного та одиничного виробництва деталей, що вимагають високої точності, виготовлення пресформ, штампів. Дає змогу виконувати як чорнову, так і чистову обробку заготівок, що забезпечує виробництво готових деталей за допомогою одного встановлення.
-
розміри столу 1000х450 мм;
-
максимальне навантаження 600 кг;
-
вертикальне розташування шпинделя типу ВТ40 з високою швидкістю обертання до 12000 об/хв;
-
функція 4-ї осі;
-
Інструментальний барабан на 24 інструменти, конус MAS-BT40;
-
автоматична система зміни інструмента тайванського виробника SANJET;
-
випробування геометричної точності за осями X, Y, Z за допомогою лазерного далекоміра та контактного датчика.

Купити в Україні оброблювальний центр V8 Ви можете на сайті компанії ТОВ "ДІС ГРУПП". Ми допоможемо Вам визначитися з вибором станочного обладнання, порадимо оснастку та запропонуємо максимально доступну ціну на металообробні верстати в Україні. ТОВ "ДІС ГРУПП" — офіційний дилер провідних виробників верстатів, що дає змогу уникнути накруток вартості та запропонувати клієнтам найнижчі ціни на обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Так |
| Виробник | JSTOMI |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Навчання, Сервісне обслуговування, Установка |
| Споживана потужність | 20 кВт |
| Маса (т) | 4.8 |
| Площа установки (мм) | 2350х2680 |
| Висота (мм) | 2500 |
| Максимальне переміщення по осі Х | 800 мм |
| Максимальне переміщення по осі Y | 500 мм |
| Максимальне переміщення по осі Z | 530 мм |
| Відстань від торця шпинделя до столу | 155-680 мм |
| Розмір столу | 1000х450 мм |
| Максимальне навантаження | 600 кг |
| Частота обертання шпинделя | 12000 об/хв |
| Конус шпинделя | ВТ40 |
| Швидкість швидкого обертання X/Y/Z | 60х60х60 м/об/хв |
| Швидкість нарізання | X/Y/Z осі: 1-30,000 мм/об/хв |
| Розмір інструменту | MAS-BT40 |
| Максимальна кількість інструментів | 24 |
| Максимальна довжина інструменту | 250 мм |
| Максимальний діаметр інструменту | 110 мм |
| Максимальна вага інструменту | 3 кг |
| Точність двох осей | <0.004 мм |
| Репозиціювання двох осей | <0.004 мм |
| Стандартні допоміжні деталі | 6 анкерних болтів, 6 горизонтальних плит, бризковик |
| Контролер | MITSUBISHI-M70, FANUC, SIEMENS828 |
| Сервомотор осей X/Y | 2.0 кВт, 2.7 кВт |
| Сервомотор осі Z | 3.0 кВт, 3.5 кВт, 3.3 кВт |
| Шпиндельний мотор | 7.5 кВт, 7.0 кВт |
| ШВП | Тайвань HIWIN / Тайвань PMI |
| Підшипники на шпинделі | Японія NSK / Німеччина FAG |
| Муфта ходового гвинта | Німеччина/Тайвань |
| Шпиндель | Тайвань ROYAL/SPINDER |
- Ціна: Ціну уточнюйте


