Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Вертикально-фрезерні верстати

Вертикально-фрезерні верстати з числовим індикацією.

Вертикально-фрезерні верстати з числовою індикацією

Для виробництва деталей з металу різної форми і розмірів використовується технологія фрезерування. Одним з найбільш поширених приладів для здійснення такої операції є вертикально-фрезерний верстат. Купити в Україні подібне обладнання можна в багатьох спеціалізованих центрах. Але найкращий вибір високоякісних надійних верстатів даного типу представлений на сайті ТОВ «ДІС-ГРУП». Це продукція провідних світових виробників, яку ми пропонуємо за найскромнішими розцінками.

Що собою являє вертикально-фрезерний верстат з каталогу ТОВ «ДІС-ГРУП»?

Якщо описувати максимально лаконічно, то даний прилад являє собою фрезерний верстат з вертикально встановленим шпинделем. Таке обладнання виготовляється на основі горизонтально-фрезерних верстатів з певною модернізацією самої станини і коробки управління швидкостями. Найвигідніше вертикально-фрезерний верстат купити в Харкові, Києві, Львові та інших містах України через наш сайт. У нас ви отримаєте гарантовано фірмове обладнання. Його якість і функціональність підтверджуються належними сертифікатами міжнародного зразка.

Характеристики обладнання

Сучасні верстати даного типу облаштовані числовою індикацією. Її наявність забезпечує високу ефективність і максимальну точність всіх виробничих процесів. Ми пропонуємо бюджетні моделі даного обладнання. Вертикально-фрезерні верстати від інтернет-магазину «ДІС-ГРУП» обладнані литою чавунною станиною. Вона не просто міцна, а максимально стійка до різного роду навантажень, у тому числі виробничих вібрацій. Встановлені на ній напрямні також відрізняються самими гідними характеристиками, основна з яких — зносостійкість.

Переваги наших верстатів

Це обладнання випускається в Тайвані. Ми співпрацюємо з виробниками, які зарекомендували себе, як максимально надійні. Тому пропоновані нами верстати для металообробки відрізняються довговічністю і високою ефективністю. Їх покупка стане оптимальним рішенням для великих підприємств і економічно вигідним вкладенням для невеликих виробничих компаній. Адже на наші вертикальні фрезерні верстати ціни нижчі, ніж в середньому по ринку. Це можливо завдяки прямій співпраці з компаніями виробниками. Крім того, для наших постійних покупців діють партнерські розцінки. Ви можете забрати їх самовивозом безпосередньо в Харкові або замовити будь-яку зручну доставку. Верстат ви отримаєте в найкоротші терміни. Попередньо перевірити його характеристики ви можете на нашому сайті, в картці товару або за допомогою наших консультантів. Найпереконливіший аргумент, чи варто купувати у нас вертикальні фрезерні верстати, — відгуки покупців, представлені на нашому сайті.

Конструкція даного верстата

Потужна чавунна станина верстата проводиться з запасом міцності, в 20 разів перевищує допустимі навантаження. Таким чином забезпечується довговічність обладнання. Виключення можливості деформацій сприяє підвищенню точності виконуваних фрезерних робіт. Основа монтується на анкерні болти, що вкручуються в фундамент. Колона обладнана направляючими, по яких рухається шпиндельна бабка. Стійкості цей пристрій надає противагу, розміщений з тильного боку колони. З його допомогою врівноважується маса шпиндельного вузла. Обертальний рух шпинделя передається від електродвигуна. Горизонтальний стіл рухається на спеціальних санчатах. Управління роботою верстата здійснюється за допомогою підвісного або виносного пульта управління. Наявність ЧПУ сприяє підвищенню продуктивності і точності виконання фрезерних робіт.

Якщо вам потрібен якісний вертикальний фрезерний верстат, купити недорого його можна в компанії ТОВ «ДІС-ГРУП». Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором. Придбане у нас обладнання прослужить вам багато років, не втрачаючи вихідні характеристики.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner