Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ

 • Послуга
 • Код: 2

від 717 390 ₴/послуга

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
 • +380 (96) 917-10-17
  Відділ постачання Ігор Степанович
 • +380 (66) 357-75-07
  Бухгалтерія Оксана Сергіївна
 • +86 (139) 2818-77-79
  Інспекція у Китаї
 • +380 (66) 436-19-12
  Керівник Олексій Сергійович

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ
Фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ
від 717 390 ₴/послуга
Послуга
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
 • +380 (96) 917-10-17
  Відділ постачання Ігор Степанович
 • +380 (66) 357-75-07
  Бухгалтерія Оксана Сергіївна
 • +86 (139) 2818-77-79
  Інспекція у Китаї
 • +380 (66) 436-19-12
  Керівник Олексій Сергійович
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

АТ «НВП «ДИС-ГРУП» пропонує кваліфіковані послуги фрезерної обробки на верстатах з ЧПУ. Досвідчені фахівці здійснюють виробництво серійних, дрібносерійних деталей будь-якої складності.

 

Виготовлення серійних, дрібносерійних деталей на верстатах з ЧПУ

 

Компанія володіє прогресивними моделями верстатів з ЧПУ для фрезерної обробки, що дозволяє працювати з виробами з алюмінію, латуні, інструментальної сталі та інших металевих сплавів. Особливостями виробництва серійних, дрібносерійних деталей є:

 • виготовлення продукції відмінної якості і зовнішнього вигляду;
 • відсутність необхідності в додатковій фінішній обробці;
 • виняткова точність завдяки комп'ютерному контролю над процесом.

Для того щоб замовити фрезерну обробку на верстатах з ЧПУ, можна відправити ескіз, креслення або фото на пошту або просто подзвонити за вказаним телефоном.

 

Послуга фрезерної обробки

 

 • Застосування сучасних технологій, прогресивного устаткування, токарних верстатів з ЧПК.
 • Повний цикл виробництва.
 • Доступні ціни, лояльні умови для постійних клієнтів.
 • Стислі терміни виконання замовлень.

За фактом виконання проекту, до замовлення додається сертифікат хімічного складу металів а якість підтверджується перевірочним листом відповідності, в якому відображено відповідність фактичних розмірів деталі, розмірами і допусками зазначених у кресленнях.

Фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ з арсеналу компанії ТОВ «Діс-Груп»

При виготовленні різного виду деталей може використовуватися механічна обробка різанням. Якщо при цьому застосовується фреза як ріжучий інструмент, що обертається на великих швидкостях, то це і є фрезерна обробка. На верстатах з ЧПУ в Україні обробляються найрізноманітніші матеріали, включаючи будь-які види металів, їх сплавів і пластика. Застосування числового програмного керування дозволяє досягти найвищої точності у виконанні поставленого оператором верстата завдання.

Чим відрізняється фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ з каталогу ТОВ «Діс-Груп»?

Комп'ютерне управління є запорукою максимальної точності виробництва деталей на такому обладнанні, як верстати з ЧПУ. Фрезерну обробку металу замовити в компанії ТОВ «Діс-Груп» можна при необхідності виготовлення одиничних деталей або їх тиражування. Знову ж таки, завдяки програмному забезпеченню вдається забезпечити максимальний рівень повторюваності даних. Важливо, що при цьому на результат від виробничого процесу не вплине людський фактор. Тому готову продукцію завжди буде відрізнятися найвищою якістю і повною відповідністю заданим параметрам.

Специфіка обробки

В такому виробничому процесі, як фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ, вартість послуги визначається кількістю часу, який йде на виготовлення конкретної деталі. При використанні IT-технологій час оцінюється більш високо. Адже при цьому застосовуються інструменти найвищої якості, точності й складності. Також під кожну деталь складається унікальна програма. Характеристики готових виробів залежать від таких параметрів, як:

 • якість використовуваних в роботі інструментів;
 • точність налаштувань і установки устаткування;
 • рівень жорсткості та надійності самого верстата;
 • майстерність програміста й оператора верстата.

Наші пропозиції

У нашій компанії можна замовити фрезерну обробку на верстатах з ЧПУ найвищої якості. Вони дозволяють втілювати поодинокі проєкти, під кожен з яких технолог готує оптимально відповідні інструменти, вибирає режим здійснення різьблення, налаштовує обладнання та адаптує спеціальну програму. Крім виконання самого фрезерування, у нас можна замовити додаткові послуги, наприклад, анодування виробів. Таке захисне покриття збільшить стійкість деталей до агресивного впливу різних факторів зовнішнього середовища, включаючи корозію, механічні дії та контрастні температури. Якщо в робочу суміш додати барвник, то можна домогтися колорування виробів.

Переваги ЧПУ

Наявність числового програмного керування підвищує рівень допустимої складності фрезерування різних деталей. Переважно сучасні замовники вибирають 3-х, 4-х або 5-осьову фрезерну обробку. Процес виготовлення деталей при цьому визначається рівнем свободи верстата. Так, послуги фрезерної обробки на верстатах з ЧПУ 5-осьового типу унікальні в тому плані, що створення вироби здійснюється за одну установку. Таким чином істотно скорочується час, що витрачається на виробничий процес. А точність обробки досягає найвищого рівня завдяки чітко встановленим позиціонуванню заготовки. Дане обладнання має такими високими характеристиками, що його можна використовувати для створення найскладніших виробів, включаючи турбореактивні двигуни, запчастини з прорізами під кутом, а також втілювати менш відповідальні проєкти.

Якщо для вас важливі професіоналізм виконавця і якість готових виробів, рекомендуємо замовити фрезерну обробку на верстатах з ЧПУ в майстерні компанії ТОВ «Діс-Груп». Ми можемо гарантувати високу якість виконання будь-якого підряду, прийнятого в розробку. Краща оцінка рівня здійснюваних фахівцями компанії послуг — відгуки наших клієнтів, оцінки ділових партнерів і незалежних експертів.

Основні
МістоХарків
КомпаніяАТ «НВП «Теплоавтомат»
Метал продукціїЧавун, сталь, неіржавіюча сталь, латунь, бронза, мідь, алюміній, титан
ОбсягБез обмежень
СкладністьБудь-яка
Тип верстатаФрезерний верстат з ЧПУ
Користувацькі характеристики
МатеріалСталь, алюміній, чавун, титан
ВерстатChallenger V-22, ARES SEIKI RM 600, ARES SEIKI RM 600 4 AXIS
Термін виконання14
 • Ціна: від 717 390 ₴/послуга

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner