Кошик
7 відгуків
ТОВ «ДИС-ГРУПП»
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Верстатне обладнання

Металообробка є перспективною галуззю промисловості. Для організації успішної діяльності в даному напрямку важливо вибрати високопродуктивне верстатне обладнання, яке допоможе мінімізувати ручну працю.

АТ «НВП «Теплоавтомат» пропонує сучасні моделі металообробних центрів, у тому числі фрезерні та токарні верстати, верстати з ЧПУ. Будь-який з представлених екземплярів обладнання доступний під замовлення за самою привабливою вартістю. Постачання техніки здійснюються безпосередньо від виробника.

Металообробне верстатне обладнання

Особливістю сучасних моделей металообробного верстатного обладнання є наявність багатофункціонального програмного забезпечення, за рахунок чого істотно спрощується коригування робочих параметрів обладнання. Фрезерні, токарні верстати з ЧПУ застосовуються для виконання проектів будь-якої складності та обсягу, що істотно підвищує продуктивність будь-якого підприємства чи цеху.

Чутливі системи захисту від перевантаження, комплекси охолодження робочих поверхонь, деталей і інструментів забезпечують максимальний рівень захисту техніки та операторів, які керують нею. Цим досягається максимально тривалий термін експлуатації агрегатів, а також мінімізується необхідність технічного обслуговування.

Фрезерне та токарне устаткування з ЧПУ

Представленные в каталоге модели фрезерных, токарных станков, металлообрабатывающих центров с ЧПУ под заказ, окупаются в первые месяцы активной эксплуатации. Станочное оборудование высочайшего класса поможет достичь значительных результатов в отрасли, предлагая продукцию превосходного качества. Сроки поставки техники под заказ — до 75 дней. 

Верстати для обробки металу з числовим програмним керуванням

Еволюційні зміни в процесах обробки металів на сьогодні досягли найвищого рівня. Основна причина цього — верстати для металообробки з ЧПУ. В Україні вони доступні через безліч підприємств. Найкраще співвідношення ціна-якість по праву належить прямому постачальнику верстатного обладнання з Китаю, компанії ДІС-ГРУП.

Чому варто купити металообробні верстати з ЧПУ в інтернет-магазині ДІС-ГРУП?

Застосування комп'ютерного управління роботою токарних, фрезерних та інших металообробних верстатів дозволяє досягти найвищого рівня точності і швидкості виробництва деталей відповідно до проєкту замовника. Результати цих процесів багато разів перевершують аналогічні роботи, що виконуються в ручному режимі. Адже верстати для обробки металу з ЧПУ, замовити які можна через наш сайт, виключають ймовірність допущення помилок і браку. Дане обладнання має масу переваг, до яких можна віднести:

 • Компактні розміри верстатів, їх помірну вагу, можливість установки в невеликому виробничому приміщенні.
 • Придатність до роботи з металами будь-яких видів, включаючи алюміній, латунь, сталь, бронзу та інші подібні матеріали.
 • Велика швидкість виконання замовлень на верстатах для обробки металу з ЧПУ з каталогу нашого інтернет-магазину.
 • Максимальна точність обробки металу за рахунок комп'ютерного управління всіма виробничими процесами.
 • Чітке втілення будь-яких завдань, завдяки можливості швидкого перенастроювання програм під конкретні проєкти.
 • Доступність, адже на фірмові верстати для обробки металу з ЧПУ ціни в нашому магазині досить низькі.
 • Відповідність характеристик верстатів найвищим міжнародним стандартам безпеки і якості.

Технологія обробки металу з використанням верстатів з програмним керуванням

Передове обладнання даного класу для металообробки використовують як великі підприємства, так і дрібні цехи. Адже такі прилади гарантують швидке і точне виробництво металопродукції. Кожні дрібні рухи різця відповідають алгоритму, заданому проєктантами. Сучасні верстати для обробки металу з ЧПУ, замовити з доставкою які можна через наш інтернет-магазин, дають можливість:

 • Виконувати виробництво однотипних металевих виробів у великих кількостях і дрібних деталей по унікальним проєктам.
 • Здійснювати обробку різних поверхонь металу по криволінійним багатоступеневим кресленням різної складності.
 • Наносити різьблення, свердлити, знімати торці, розточувати елементи з металу циліндричної, конічної і інших форм.
 • Виробляти розрізання металевих виробів при високих швидкостях, виконуючи різі будь-якої складності, в тому числі фасонні.
 • Виготовляти деталі по складним кресленням, з нестандартною геометричною формою і нетиповим рельєфом поверхні.

Наш асортимент верстатів з числовим програмним управлінням по обробці металу

Через наш сайт можна якісні верстати з програмним управлінням купити оптом або по-окремо. Установку замовленого обладнання ми виробляємо в найкоротші терміни. Майстри компанії готові здійснити монтаж обладнання, його налаштування і консультування фахівців замовника. Прилади даного типу у нас найбільш затребувані токарні, токарно-гвинторізні, свердлильні, круглошліфувальні, для лазерної та плазмової різки. Це продукція таких топових виробників, як NIOXIN, JSTOMI, Baofeng, Sunshine, King, HJ і інші імениті торгові марки. Крім поставок даного обладнання, ми також здійснюємо послуги з обробки металу на наших виробничих потужностях, керованих через комп'ютерні програми.

Сьогодні ми пропонуємо унікальну можливість кращі металообробні верстати купити недорого. Це будуть гарантовано фірмові прилади, які наші експерти допоможуть підібрати саме під ваші виробничі завдання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner