Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Токарні верстати з ЧПУ

Сучасний асортимент токарного обладнання представлений багатофункціональними верстатами з ЧПУ. Даний тип верстатного обладнання призначений для горизонтальної обробки деталей. По мимо функції точіння на верстатах виконуються такі операції, як свердління, торцювання, нарізка метричних і дюймових різьблення, черв'ячної різьблення, шнекової різьблення, зенкування, розгортання, розточування, розкочування циліндрів і інші токарні операції. Деякий моделі верстатів можуть бути оснащені функцією фрезерування. В залежності від уподобань і потреб замовника Верстати можуть бути оснащені стійками управління таких виробників, як Fanuc, Siemens, Mitsubishi, Syntec, GSK. Вбудовані програми управління, відрізняються простотою в обігу і широким спектром функціональних можливостей для високоточної, серійної обробки металів.

АТ «НВП «ДИС-ГРУП» пропонує великий вибір моделей від провідних виробників верстатного обладнання. Продукція відрізняється високими міцностними характеристиками, що гарантує надійну стабільну роботу протягом багатьох років.

Верстати з ЧПУ для обробки металевих виробів

Продумані системи захисту, а також комплекси охолодження приводів, робочих поверхонь забезпечують безпечну роботу агрегатів без зупинок протягом багатьох годин. За рахунок цього істотно підвищується раціональність витрати робочого часу, а також продуктивність обслуговуючого персоналу.

Великою перевагою верстатів з ЧПУ для обробки металевих деталей є висока продуктивність, що дозволяє застосовувати обладнання для серійного виробництва найбільш відповідальних і високоточних деталей. Для виготовлення продукції експериментального або серійного типу передбачена відповідна інструментальна оснастка.

Високопродуктивне токарне обладнання

Враховуючи численні переваги токарного обладнання, всі вкладені кошти на його придбання окупаються в перші кілька місяців його експлуатації. Верстати з ЧПУ для обробки металевих виробів допоможуть сформувати перспективну виробничу базу для прибуткового успішного виробництва. Компанія реалізує техніку за найпривабливішими дилерським цінами безпосередньо від виробників.

Якісні і надійні токарні верстати з ЧПУ за доступними цінами

Компанія «ДІС-ГРУП» пропонує різноманітний асортимент токарного верстатного обладнання, зокрема, багатофункціональні токарні верстати з ЧПУ. Увазі покупців представлені токарні верстати виробництва відомих японських і китайських брендів: Tsugami, JSTOMI, Southern machinery LTD, NUOXIN. Якщо вам необхідно токарні верстати з ЧПУ купити в Україні за помірними цінами, компанія «ДІС-ГРУП» надає відмінну можливість. Все обладнання поставляється безпосередньо від виробників, що зумовлює вигідні ціни.

Особливості токарного обладнання з ЧПУ

Сучасні токарні верстати з програмним управлінням забезпечують виконання широкого спектру операцій, таких як свердління, торцювання, нарізування різьблення в різних метричних системах, нарізування черв'ячного різьблення, шнекового різьблення, виконання зенкерування, розгортання, розточування циліндрів. Деякі моделі оснащені додатково функцією фрезерування. Програми управління відрізняються зручністю використання і великим вибором функціональних можливостей.

Токарне обладнання Tsugami — японська точність і надійність

Устаткування бренду Tsugami представлено різними верстатами в дев'яти специфікаціях, які відрізняються потужністю, типорозмірами.

Основні переваги верстатів з ЧПУ Tsugami:

 • високі показники надійності і жорсткості всіх вузлів;
 • в обладнанні відсутні теплові деформації, що покращує точність виробів;
 • турелі на 8 або 12 позицій;
 • висока потужність двигуна (від 5.5 до 11 кВт);
 • інтелектуальна система управління дозволяє відстежувати всі процеси в режимі реального часу.

Дізнатися більш детальну інформацію про обладнання Tsugami, замовити оптимальний верстат або токарний автомат вам допоможуть співробітники компанії «ДІС-ГРУП».

Токарні верстати JSTOMI

Китайська компанія JSTOMI більше 20 років працює на ринку важкого устаткування для металообробки, виробляє широкий асортимент верстатів:

 • токарно-револьверні;
 • токарно-фрезерні;
 • з Y координатою;
 • розточувальних і фрезерних центрів.

Щоб поліпшити якість і надійність продукції, на верстати встановлюються деталі від передових компаній: шпиндель від виробників з Тайваню POSA і Royal, серводвигун і спрямовуюча стійка від MITSUBISHI, підшипники від Germany FAG.

Устаткування JSTOMI відрізняється високою точністю обробки деталей і універсальністю, що дозволяє застосовувати його для виробництва компонентів дорогих телефонів, корпусів LED світильників, автомобільних деталей, фітингів масляних насосів, високоточного інженерного обладнання.

На одному токарному верстаті можна обробляти деталі з різних матеріалів, не тільки метал, але і нейлон. Якщо ви хочете якісні і довговічні токарні верстати з ЧПУ купити в Києві, просто уточніть наявність обладнання JSTOMI.

Токарні верстати Southern Machinery Ltd

Це ще один китайський бренд, продукція якого користується постійним попитом. Асортимент компанії представлений шліфувальними, розточувальними, горизонтальними і вертикальними, зубофрезерними верстатами.

Серед основних відмінних рис устаткування варто відзначити:

 • суцільнолиту станину, стійку до сильних вібрацій;
 • високу точність обробки деталей;
 • потужний двигун (11 кВт);
 • русифікований контролер дозволяє контролювати виробничий процес в онлайн режимі;
 • електронні компоненти виробництва Izumi, ABB, Schneider.

Компанія Nuoxin є одним із провідних виробників токарного обладнання на китайському і міжнародному ринку. Перш ніж вирушити до дистриб'ютора, а потім і покупця, обладнання піддається більш як 100 контрольних тестів, щоб перевірити надійність.

Замовити високоточний і надійний токарний верстат ви можете на сайті або за контактними телефонами. Фахівці «ДІС ГРУП» допоможуть встановити верстат, проведуть налагодження і базове навчання ваших співробітників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner