Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Плазмове різання з ЧПУ

Верстати для плазмового та лазерного розкрою листового металу або пластику.

Плазмова різка на верстатах з ЧПУ: повітря проти металу під IT-керуванням

Така технологія обробки металу та інших матеріалів сьогодні вважається однією з найбільш високотехнологічних і перспективних. Особливо якщо проводиться плазмова різка на верстатах з ЧПУ. Замовити в Україні дану послугу і самі верстати можна через сайт компанії ТОВ «Діс-Груп». Завдяки якісним плазморізам з числовим програмним управлінням від кращих зарубіжних виробників здійснюється високоточна, економна, швидка різка металів, їх сплавів і пластику будь-яких видів.

Що собою являє плазмова різка на верстатах з ЧПУ?

В основі даного процесу знаходиться перехід повітря під впливом електрики в четвертий агрегатний стан — у плазму. Під потужною подачею він немов продувається крізь метал, в результаті чого утворюється розріз.

Специфіка експлуатації плазморіза з ЧПУ

Верстати з ЧПУ для плазмової різки, замовити які можна через наш сайт, виконують надзвичайно точні, практично ювелірні розрізи таких металів, як алюміній, мідь, сталь, титан. Таке обладнання займає мало місця в цеху. Кожна операція виконується надзвичайно швидко. Це дозволяє в найкоротші терміни відшкодувати витрати на покупку верстата. Недорого обходиться технологічний процес і обслуговування устаткування. Для його функціонування необхідний стиснене повітря, змінний електрострум, а також сам верстат з ЧПУ для плазмової різки. Вартість такого обладнання спочатку порівняно невисока. Частково тому настільки популярними стають дані верстати в промисловості, для якої важливо недороге профілювання металевих заготовок.

Основні переваги плазмового різання

Ця технологія дає можливість швидко, точно і якісно виготовити металеві та пластикові вироби для самих різних сфер господарювання, включаючи машинобудування та будівництво. Верстати з ЧПУ для плазмової різки, замовити з доставкою які можна через ТОВ «Діс-Груп», придатні для виготовлення профільованих і інших видів металевих виробів самої різної складності. Їх застосування в порівнянні зі старішими технологіями різання за допомогою лазерного і газокисневого обладнання, має безліч актуальних переваг, включаючи:

  • Високу оперативність обробки металевих заготовок. Швидкість буде однаково високою, незалежно від складності завдання.
  • Ювелірна якість зрізу. На оброблених плазморізом ділянках не утворюються напливи та будь-які інші види технологічних деформацій.
  • Придатність для обробки металів і сплавів самих різних видів, а також розрізняє пластика без доопрацювання готових виробів.
  • Можливість виготовлення одиничних деталей і серійного виробництва виробів будь-яких форм і конфігурацій з металу будь-якої необхідної за технологією товщини.
  • Найвища точність різання з похибкою не більше 0,25 мм. Співвісність виконаних отворів з допустимим відхиленням не більше, ніж на 0,1 мм.
  • Повна відсутність негативного впливу на навколишнє середовище. В процесі обробки металу плазмовим способом відсутні викиди в атмосферу.

Особливості будови верстата плазморіза

Переважно сьогодні використовуються для плазмового різання верстати з ЧПУ. Купити в Харкові, Києві, Миколаєві та будь-якому іншому місті України їх можна в ТОВ «Діс-Груп». Такий верстат являє собою стільницю з апаратом плазмового різання, наприклад, від ТМ Тесла. Швидкість різу в середньому становить до 6 м у хвилину. У процесі різання, на відміну від лазерного, в якості різця застосовується плазмовий струмінь. Її температура може досягати 31000 градусів. Застосування комп'ютерного управління дає можливість оптимально адаптувати настройки. Дана технологія є безпечною, оскільки в ній не застосовуються горючі гази й відкритий вогонь.

Пропонуємо підібрати й замовити послуги плазмової різки і верстати з ЧПУ в каталозі компанії ТОВ «Діс-Груп». Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором устаткування та оформлення заявки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner