Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Токарні автомати

Високоякісні токарні автомати з підтримкою управління ЧПУ

Для виробництва високоточних деталей потрібно застосування специфічного обладнання, яке забезпечує мінімальні похибки. Якщо вашій компанії необхідні сучасні, високотехнологічні токарні автомати, купити в Україні їх допоможе компанія «ДІС-ГРУП». Увазі покупців пропонуються різні види автоматів швейцарського типу, на яких можна виконувати складні операції по токарній обробці деталей.

Особливості вибору

Найбільш затребуваною залишається продукція концернів Sowin і Tsugami. Компанія Shenzhen Sowin Precision Machinery виробляє автоматичні токарні верстати, які відрізняються високою точністю і стабільною роботою, що гарантує ефективність виробництва.

Токарні верстати виробництва Sowin, з підтримкою ЧПУ, дозволяють обробляти деталі по шести осях. Наявність двох шпинделів (основного і допоміжного) дозволяє виконувати повний спектр операцій з обробки складних, дрібних і високоточних заготовок. Також на верстатах можна виконувати операції з фрезерування, свердління і нарізування різьб.

Основні відмінності автомата:

  • Підтримка максимального діаметра прутка — 20 мм і 25 мм.
  • Контролер виробництва FANUC.
  • Електронні компоненти французької компанії Schneider.
  • Модульне компонування інструментів.

Токарні автомати японської компанії Tsugami використовуються для високоточної обробки деталей з різних металів, чорних і кольорових, сплавів. Користується підвищеною популярністю за рахунок стабільної роботи, ефективності і простоти управління.

Токарні автомати Tsugami відносяться до категорії обладнання з незалежним інструментом, що дозволяє обробляти торці деталей. Примітна риса обладнання: три незалежні інструментальні стійки, що дає можливість обробляти деталь з усіх боків, одночасно. Завдяки цій особливості, значно скорочено час на зміну інструменту, підвищена ефективність і рівень продуктивності.

Система ЧПУ дозволяє чітко контролювати обробку деталей в режимі реального часу, виконувати незалежну координацію стійок в будь-який момент робочого процесу.

У серії токарних автоматів Tsugami представлено три види, які відрізняються кількістю інструменту і типорозмірами. Якщо вам потрібно токарний автомат купити в Києві, фахівці компанії «ДІС-ГРУП» нададуть кваліфіковані консультації.

Особливості автоматів швейцарського типу

Сама назва «токарні верстати швейцарського типу» пов'язана з тим, що пристрої, в яких було встановлено нерухомий супорт і поздовжньо переміщається шпиндельная бабка, були створені швейцарськими годинникарями. За більш ніж столітній період використання верстатів базова структура таких верстатів залишилася незмінною, але обладнання отримало масу доповнень.

Найбільш популярним залишається автомат поздовжнього точіння з керуванням ЧПУ. У його складі є нерухомі, базові елементи, протишпиндель, а також кілька блоків для приводного і ріжучого інструменту.

Сучасні токарні автомати, крім традиційних компонентів, мають в складі:

  • протишпиндель,
  • блок приводного інструмента,
  • блоки різців, які обертаються в різних площинах,
  • уловлювачі заготовок і конвеєр для готових деталей,
  • система подачі мастил і охолоджуючої рідини,
  • конвеєр для видалення стружки.

Завдяки такій розвиненій структурі, токарні автомати дозволяють виконувати найскладніші і точні операції, з високим рівнем комфорту операторів.

Верстати такого типу дозволяють одночасно обробляти деталі різцевим і приводними інструментами. Заготовки, при цьому, закріплені в шпинделі і протишпинделі. За рахунок точної синхронізації обертання шпинделів, з'являється можливість передавати заготовки з одного шпинделя в інший. Це дозволяє обробляти два торця деталі за одну установку.

Револьверна головка і блоки інструментів дозволяють виконувати найрізноманітніші операції: нарізування різьблення, заточка, свердління, плоске і контурне фрезерування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner