Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Верстатне оснащення

Оснастка для токарних і фрезерних верстатів з ЧПУ.

Високоефективне оснащення для токарних і фрезерних верстатів з ЧПУ

Залежно від технічних параметрів використовуваного в металообробній промисловості обладнання, до нього підбираються спеціальні пристосування й інструменти. Вони призначені для виконання ключових операцій, включаючи свердління, фрезерування, шліфування і точіння. Все це так зване оснащення для токарних і фрезерних верстатів з ЧПУ. Купити в Україні її можна в безлічі спеціалізованих магазинів. Але найкращий вибір представлено в каталозі інтернет-магазину ТОВ «ДІС-ГРУП»

Краще верстатне оснащення — з каталогу ТОВ «ДІС-ГРУП»

Ми пропонуємо інструменти та пристрої даного типу для самих різних видів обладнання, включаючи фрезерні та токарні верстати з ЧПУ. Оснащення в інтернет-магазині ТОВ «ДІС-ГРУП» представлене від кращих виробників за найбільш привабливими розцінками. У процесі її вибору потрібно виходити з конкретних завдань та особливостей експлуатації даних пристроїв. У нас можна вибрати:

  • Оправки для свердел і різців різних видів за помірними цінами. Це продукція кращих вітчизняних і закордонних торгових марок.
  • Приводи для фрезерування на токарному верстаті. Їх можна підібрати оптимальної потужності й продуктивності.
  • Приводи для процесу фрезерування з найактуальнішими для сьогоднішніх можливостей характеристиками й гарантіями якості.

Функції оснастки на токарні верстати з числовим програмним управлінням

Одними з найбільш запитуваних на сьогодні є саме ці види верстатного оснащення. Вони дозволяють встановити й надійно зафіксувати заготовку. З їх допомогою можна закріпити інструменти, не порушуючи можливість обертання різальної площини. До даної категорії відносяться самоцентрувальні елементи, а також патрони незалежного типу 3 або 4-кулачкові.

Функції оснастки на фрезерні та розточувальні модифікації верстатів

У нашому інтернет-магазині замовити верстатне оснащення для фрезерних верстатів з ЧПУ і розточувальних можна для кріплення різальних інструментів. Також їх застосовують для монтажу деталей, призначених для збереження актуальних параметрів позиціонування в проєкції декількох видів осей. Це дозволяє забезпечити втілення заданих критеріїв фрезерування.

Основні вимоги до оснащення для фрезерних і токарних верстатів

Використовувана в сучасному виробництві оснащення для фрезерних і токарних верстатів з ЧПУ, купити недорого яку можна в нашому інтернет-магазині, повинна відповідати міжнародним стандартам якості й функціональності. Це дозволить забезпечити високу ефективність роботи та продуктивність обладнання. Крім того, використання подібного оснащення важливо для дотримання вимог і норм, що діють у сфері охорони праці.

Чому вигідно замовити верстатне оснащення в ТОВ «ДІС-ГРУП»?

Таке обладнання, як оснащення для токарних і фрезерних верстатів з ЧПУ, в каталозі нашого магазину представлено в самому широкому асортименті. Ми гарантуємо швидке і точне виконання вашого замовлення, в тому числі пов'язаного з підбором і виправлянням на будь-яку адресу по території України оснастки даного типу. Наші фахівці можуть виконувати типові замовлення й індивідуальні, приймаючи в розробку ескізи замовника або виготовляючи унікальний проєкт. На всіх етапах співпраці ви зможете отримувати консультації та користуватися іншими видами підтримки наших фахівців. До переваг наших товарів і послуг можна зарахувати:

  • оптимальний асортимент найбільш запитуваних, а також унікальних видів продукції;
  • найвища якість, відмінні характеристики, надійність і функціональність пристроїв;
  • іідмінний баланс ціни і якості на всі види верстатного оснащення з каталогу нашої компанії.

Пропонуємо вам вибрати у нас такі товари, як оснащення для токарних і фрезерних верстатів з ЧПУ. Ціни на них у нас цілком помірні. Придбане у нас обладнання прослужить вам багато років, не втрачаючи вихідні характеристики і забезпечуючи відмінну продуктивність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner