Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Southern machinery LTD

Southern Machinery Ltd  находится в районе Гуанчжоу. Производственные мощности завода занимают  более чем 30000 кв.

Компания является крупным частным предприятием, специализирующееся на производстве токарных станков. Уровень аккредитации наших технических специалистов подтвержден сертификатами государственного образца, а современный подход в менеджменте компании позволяет им полностью раскрыть свой потенциал.

Станочный парк предприятия оснащен современными шлифовальными, расточными, зубонарезными, горизонтальными и вертикальными обрабатывающими центрами Европейского и Американского производства.

За годы развития компания вышла на уровень производства в 10 000 комплектов станочного оборудования в год.

Завод состоит из следующих структурных подразделений – участок комплектации, участок механической обработки, сборочный центр, участок производства станков с ЧПУ и участок термической обработки.

Мы всегда рады приветствовать гостей из Китая и зарубежных Клиентов.

 

Надійні та витривалі токарні верстати Southern Machinery

Токарні верстати з числовим програмним керуванням здатні значно підвищити рівень продуктивності та ефективності виробництва. Якщо ви плануєте відкрити чи розширити виробництво, до вибору токарних верстатів потрібно підходити зважено, з урахуванням технічних характеристик, функціональних особливостей обладнання. При виборі токарних верстатів слід звертати увагу на авторитет виробника. Одним із відомих брендів, котрі випускають токарні станки, є Southern Machinery. В асортименті бренду представлені токарні, токарно-фрезерні верстати, котрі значно полегшують робочий процес на вашому виробництві. Компанія Metal Works пропонує можливість токарні верстати Southern Machinery купити в Україні. Ви можете замовити не лише обладнання, але й його підключення та подальше сервісне обслуговування.

Токарні верстати Southern Machinery

Ключові відмінності токарного обладнання Southern Machinery

Виробничі потужності компанії, розташованої в районі Гуанчжоу, займають понад 30000 кв.м. Компанія — одне з найпотужніших китайських підприємств, що спеціалізуються на виробництві токарних станків.

Завод складається з декількох підрозділів — дільниця комплектування, дільниця механічної обробки, збиральний центр, дільниця виробництва станків з ЧПК та дільниця термічної обробки.

Парк підприємства оснащений сучасними шліфувальними, розточними, зубонарізними, горизонтальними та вертикальними обробними центрами європейського виробництва.

Кожен етап виробництва токарного обладнання супроводжується ретельними перевірками якості. Використання лише сучасних елементів, високоякісних цифрових процесорів, гарантує для користувачів ефективність, безпечність та довговічність обладнання.

Особливості токарних верстатів

Токарно-фрезерні верстати з числовим програмним керуванням часто ще називаються обробним центром. Такі верстати дозволяють налагодити серійне виробництво деталей з використанням технології розточування та фрезерування.

Обробні центри з ЧПК, якщо порівнювати з ручними верстатами, гарантують якіснішу та точнішу обробку.

Токарно-фрезерні верстати виконують процеси розточування та фрезерування. Цей верстат використовується для виготовлення муфт, валів, інших деталей.

Один верстат дозволяє виконувати роботи за 7 кваліфікацій, в діапазоні 30-500 мм. Верстат розрахований для виконання таких процесів:

  • нарізання різьблення;
  • обробка заготовок;
  • свердління.

Висока швидкість руху супорта та швидке обертання шпинделя гарантують високий рівень продуктивності. Автоматична подача мастила забезпечує якісну та безвідмовну роботу.

Токарний верстат з маркуванням CN-Х36 розроблений для серійного виробництва деталей, для яких вимагаються операції виточування.

Такий станок орієнтовано на обробку невеликих труб, валів та втулок. Серед основних відмінностей станка — висока швидкість обертання, прецизійність.

На станку встановлено шпиндель типу А2-4 з високою швидкістю обертання, до 6 тисяч обертів на хвилину. Високу якість оброблення забезпечують також японські сервоприводи.

Висока точність оброблення, низький рівень шуму та плавний хід забезпечується кулькогвинтовими передачами тайванського виробництва.

Токарні верстати з ЧПУ Southern Machinery

Продуктивні автомати поздовжнього виточування

Автомат поздовжнього розточування (швейцарського типу) з маркуванням TCKZ-20C4 розроблений для виконання різноманітних робіт:

  • Свердління та фрезерування — високоточні підшипники класу точності, керовані японськими серводвигунами YASKAWA.
  • Обробка сталі — шпиндель та обробна втулка, котрі можуть переміщуватися одночасно. Високоточний німецький підшипник класу точності P4, а також німецька система мастила — таке поєднання дає високу швидкість обертання, точність та жорсткість.
  • Високу точність при температурних змінах забезпечує потужна лита станина НТ300.

Обрати оптимальний різновид токарних верстатів outhern Machinery вам допоможуть у компанії Metal Works.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner