Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Tsugami

Токарний верстат з ЧПУ Tsugami серії М: надійне обладнання для обробки складних деталей

Дане обладнання призначене для виконання внутрішньої і зовнішньої обробки деталей і заготовок до них високої складності в процесі обертання вала. Токарні верстати з ЧПУ Tsugami купити в Україні можна для виконання всіх основних видів технологічних маніпуляцій, включно з точінням, відрізанням, свердлінням, нанесенням різьблення та іншими операціями.

Токарні верстати Tsugami

Якими характеристиками відрізняються і чому варто купити токарні верстати з ЧПУ Tsugami серії М з каталогу японського виробника?

Верстати цієї марки являють собою автомат поздовжнього точіння, оснащений системою комп'ютерного управління. У нашому каталозі токарні верстати з ЧПУ Tsugami серії М купити можна з гарантією оригінальності. Для цього ми співпрацюємо з їхнім виробником без посередників. Також це дозволяє нам встановлювати на наші товари конкурентні ціни, вигідні для наших покупців.

Технічні характеристики цих верстатів

У цьому обладнанні продумана кожна деталь. Це важливо для максимальної точності обробки заготовок. Такий верстат можна вибрати з актуальними параметрами:

 • він розрахований на роботу з прутом діаметром 42-52 мм і збільшеною довжиною ділянки точіння;
 • основний шпиндель має найвищу частоту обертання 200-4500 обертів за хвилину при потужності 7,5/11 кВт;
 • на основному шпинделі передбачено комплект токарних і свердлильних станцій, а також токарних — на протишпинделі;
 • хід вала можна регулювати по чотирьох осях, включно з А, X, Y, Z та з мінімальним кроком обертання по осі С;
 • верстат вирізняється компактними розмірами й порівняно невеликою вагою, що зручно під час транспортування і монтажу;
 • обладнання супроводжується повним пакетом документів, до якого входить інструкція з експлуатації.

Особливості застосування обладнання

Представлені на нашому сайті токарні верстати з ЧПУ Tsugami серії М замовити можна для найрізноманітніших токарних операцій. Вони працюють з конічними, фасонними та циліндричними заготовками. Їх застосовують для здійснення свердління, набивання різьблення та зенкерування. У цю лінію входить 9 моделей верстатів цього виду. Між собою вони відрізняються за типом розміром, потужністю, числом осей, призначених для здійснення обробки заготовок.

Пропоновані в нашій компанії верстати з ЧПУ Tsugami серії М замовити онлайн можна токарно-фрезерні або класичні токарні. Щоб зробити оптимальний вибір, ви можете скористатися допомогою фахівців нашої компанії. У нас ви знайдете найкращі на сьогодні металообробні верстати відповідно до специфіки вашого підприємства. Ви отримаєте професійний розрахунок усіх параметрів пристрою і зіставлення з вашими завданнями. Також ви можете замовити верстати з ЧПУ Tsugami серії М з оперативною доставкою по Україні на будь-яку зручну для вас адресу. Крім того, ми можемо також запропонувати вам здійснення монтажу, налаштування і запуску цих та інших видів обладнання.

Токарний верстат з ЧПУ Tsugami

Ключові переваги цих верстатів

Верстати японського виробника виготовлені з урахуванням сучасних вимог до обладнання такого типу і з застосуванням найбільш актуальних інновацій. Одними з найбільш важливих їхніх характеристик вважаються:

 • високий рівень жорсткості та продуктивності верстатів;
 • відсутність ризику теплового деформування заготовок;
 • ідеальна точність виготовлених на верстатах деталей;
 • можливість використання турелі на 8 або 12 позицій;
 • мотор шпинделя високої потужності в межах 5,5-11 кВт;
 • контроль усього виробничого процесу в режимі онлайн;
 • наявність сучасної інтелектуальної системи ЧПУ.

Рекомендуємо вам високоякісні токарні верстати з ЧПУ Tsugami замовити на сайті в нашій компанії. У картці товару ви знайдете всю інформацію про дане обладнання. Рекомендуємо вам робити вибір саме у нас, щоб забезпечити високу продуктивність вашого виробництва й відмінну якість всіх виконуваних вами робіт. А від цього залежить не тільки рентабельність вашої фірми, а й її репутація.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner