Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Токарна обробка

 • Послуга
 • Код: 23

від 5 000 ₴/послуга

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
 • +380 (96) 917-10-17
  Відділ постачання Ігор Степанович
 • +380 (66) 357-75-07
  Бухгалтерія Оксана Сергіївна
 • +86 (139) 2818-77-79
  Інспекція у Китаї
 • +380 (66) 436-19-12
  Керівник Олексій Сергійович

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Токарна обробка
Токарна обробка
від 5 000 ₴/послуга
Послуга
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
 • +380 (96) 917-10-17
  Відділ постачання Ігор Степанович
 • +380 (66) 357-75-07
  Бухгалтерія Оксана Сергіївна
 • +86 (139) 2818-77-79
  Інспекція у Китаї
 • +380 (66) 436-19-12
  Керівник Олексій Сергійович
Опис
Інформація для замовлення

Токарна обробка

Токарна обробка на кращому верстатному устаткуванні - одна з базових послуг компанії ТОВ "ДІС ГРУП".  Верстатний парк підприємства налічує понад 12 одиниць токарного обладнання. Серед них такі моделі, як ДІП 400, ДІП 300, 16К20, ІЖ250. Усі верстати знаходяться у справному технічному стані.

Під час виконання токарних робіт, співробітники підприємства застосовують необхідний міряльний інструмент залежно від типу деталі та  поверхні. Можлива обробка сталей, чавуну, цвітини, ливарних деталей. Завжди гарантуємо своєчасну здачу проекту та точну відповідність розмірів зазначених у кресленні.

Наше підприємство надає найширший спектр послуг у сфері механічної обробки металів, а також пропонує клієнтам можливість купити верстати в Україні за цінами виробника. Ми є офіційним дилером в Україні найбільших світових підприємств з виробництва верстатного обладнання з ЧПК.

Послуги токарної обробки на високопродуктивних верстатах з ЧПК

Токарна обробка — одна з пріоритетних послуг, котрі надаються в компанії Metal Works. Верстатний парк підприємства містить понад 12 одиниць токарного обладнання, головною перевагою якого є числове програмне керування. Завдяки цій особливості значно підвищується рівен продуктивності обробки, знижується вірогідність людського фактора. Якщо вам потрібна послуга токарної обробки, замовити в Україні її ви можете у менеджерів компанії Metal Works.

Токарна обробка

Переваги токарної обробки в компанії Metal Works

Під час виконання токарних робіт працівники компанії використовують міряльний інструмент, в залежності від типу деталей та поверхні. Застосування продуктивного обладнання дозволяє виконувати токарну обробку таких типів металів:

 • сталь,
 • чавун,
 • кольорові метали;
 • ливарні деталі.

Компанія Metal Works гарантує своєчасну здачу проєктів та повну відповідність розмірів, указаних в кресленні, узгоджених з клієнтом. Окрім цього, в компанії є можливість купівлі токарного обладнання, з подальшим встановленням та сервісним обслуговуванням.

Специфіка токарних робіт

Використання сучасного обладнання з числовим програмним керуванням, злагоджена команда операторів та інженерів, дозволяє виконувати найскладніші завдання. В компанії Metal Works завжди дбають про клієнтів, тому пропонують найкращі послуги токарної обробки.

Токарні роботи виконуються за рахунок механічної обробки заготовок, з використанням верстатів та різців. Якщо порівнювати з фрезеруванням, котре виконується шляхом обертання інструменту для різання, то токарна обробка вимагає обертання самої деталі.

Головна перевага токарної обробки — можливість виконання одразу багатьох процесів на одному верстаті. Наявність числового програмного керування значно підвищує точність виробництва, виключає з нього помилки, пов'язані з людським фактором. На виробництві використовуються багатозадачні верстати з ЧПК, котрі можна використовувати для створення прототипів, а також для серійного виробництва.

Компанія Metal Works професійно займається виготовленням та обробкою металевих деталей, приймає в роботу проєкти будь-якої складності з гарантією якості. Це можливо завдяки використанню високопродуктивних, надійних та безвідмовних верстатів.

Яке обладнання використовується для токарної обробки?

Зокрема, в парку компанії представлені верстати з різною функціональністю. Верстат з ЧПК CN-K36D розроблений для різноманітних токарних операцій, часто використовується для серійного виробництва деталей.

Верстат використовується для серійної обробки деталей великих габаритів, також середнього та малого розміру.

Зниження вібрацій в ділянці точіння забезпечує жорсткий шпиндельний вузол, а унікальна незалежна конструкція шпинделя зумовлює довговічність верстата. Передбачено три передачі швидкостей обертання шпинделя, з автоматичним перемиканням.

Система ЧПК гарантує велике розмаїття опцій, серед яких можливість лінійної та кругової інтерполяції. Це дозволяє нарізувати дуги, різьблення.

Токарна обробка виробів

Розширену функціональність має токарно-фрезерний верстат з числовим програмним керуванням CN-DX 50. Обладнання здатне виконувати процеси точення та фрезерування, що дозволяє створювати шліцьових валів, муфт й інших деталей. Багатофункціональність верстата дозволяє виконувати роботи в семи кваліфікаціях допуску, в діапазоні від 30 до 500 мм.

Для обробки невеликих труб, валів, втулок розрахований токарний верстат CN-Х36. Станок відрізняється високою точністю, швидкістю обертання шпинделя (6000 об/хв), що дозволяє запустити серійне виробництво. Окрім високоякісного шпинделя, у верстаті встановлено японські сервоприводи.

Працівники компанії Metal Works виконують токарні роботи будь-якої складності в строки, погоджені з клієнтом. Також у компанії можна замовити купівлю та встановлення токарних верстатів на виробництві.

 • Ціна: від 5 000 ₴/послуга

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner