Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Дротова електроерозія

 • Послуга
 • Код: 51

від 5 000 ₴/послуга

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
 • +380 (96) 917-10-17
  Відділ постачання Ігор Степанович
 • +380 (66) 357-75-07
  Бухгалтерія Оксана Сергіївна
 • +86 (139) 2818-77-79
  Інспекція у Китаї
 • +380 (66) 436-19-12
  Керівник Олексій Сергійович

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Дротова електроерозія
Дротова електроерозія
від 5 000 ₴/послуга
Послуга
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
 • +380 (96) 917-10-17
  Відділ постачання Ігор Степанович
 • +380 (66) 357-75-07
  Бухгалтерія Оксана Сергіївна
 • +86 (139) 2818-77-79
  Інспекція у Китаї
 • +380 (66) 436-19-12
  Керівник Олексій Сергійович
Опис
Інформація для замовлення
Послуги електроерозійного різання. Точність 0,02 мм

Дротова електроерозія: послуги високоточного різання металів

Під час роботи зі складними за формою деталями знадобляться максимально точні дії. Насамперед це актуально для сфери виробництва інструментів, для створення пазів шпонового типу, при виготовленні різноманітних зірочок і шестерень, а також багатьох інших видів виробів. Для вирішення цих завдань у нашій компанії ви можете замовити послуги дротового електроерозійного різання. Ми гарантуємо високу якість усіх виконуваних видів обробки металу.

Дротова електроерозія

Що собою являє послуга дротового електроерозійного різання в майстерні ТОВ ДІС-ГРУП?

Ерозія такого типу являє собою процес цілеспрямованого руйнування оброблюваного матеріалу під дією електророзряду. Завдяки цьому процесу здійснюється обробка деталей і їхніх ділянок, які неприпустимі під час стандартного механічного різання. Для здійснення цього завдання застосовується великий асортимент інструментів у вигляді своєрідних електродів. У процесі електроерозії змінюється форма, розміри, особливості поверхні деталей відповідно до заданих майстром параметрів. Всі ці трансформації здійснюються шляхом нагрівання, розплавлення і випаровування елементів металевої заготовки.

У нашій компанії є достатньо спеціалізованого обладнання для виконання стандартних і унікальних робіт. Одним з найбільш затребуваних їхніх видів є дротове електроерозійне різання. В Україні ми вважаємося однією з найбільш надійних компаній, що надають цю послугу. Роботи виконуються з найрізноманітніших металів. Наші фахівці здатні забезпечити максимальну точність і відмінну якість різання. Для цього виробничий процес контролюється на всіх його етапах.

Призначення цієї послуги

Електроерозія дротового типу дає можливість здійснювати безліч актуальних у металообробці операцій. До них належать:

 • різання деталей, які відрізняються нестандартною формою;
 • вирізання зубців у зірочках і елементах прямозубих передач;
 • формування пазів у шпонах і шліцах, а також інших отворах;
 • відтворення в металі складних обрисів із високою точністю.

Види матеріалів і продукції

Сьогодні замовити послуги дротового електроерозійного різання в Харкові, Львові, Києві та інших населених пунктах України найвигідніше в нашій компанії. Адже ми гарантуємо якість і доступну вартість робіт. Наші фахівці готові виконувати цю послугу на будь-яких струмопровідних металах. Це може бути сталь нержавіюча, легована, інструментальна, загартована або конструкційна. У нас є необхідне обладнання та інструменти для обробки кольорових металів і твердих сплавів. Для цього у нас використовуються високошвидкісні струменевого типу верстати з ЧПУ для дротяно-вирізної електроерозії. Замовити послугу такого виду у нас можна для вирізання корпусів і редукторів, листів для статора і розрізних обойм, пуансонів і спайдисків, філерів і матриць.

Особливості надання послуги

Найчастіше до нас звертаються, якщо потрібно виготовити деталь зі складним профілем, зі значною глибиною обробки й наявністю чітких гострих кутів, спрямованих всередину конструкції. Таке різання прийнятне для роботи з найбільш твердими видами матеріалів, а також:

 • Послуга дротової електроерозії, яку ми надаємо в нашій майстерні, відрізняється тим, що ми однаково швидко і якісно виконуємо одиничні та серійні замовлення.
 • Крім перерахованих вище металів, нам доводиться обробляти заготовки з титану, алюмінію і вольфраму.
 • Щоб мінімізувати кількість тріщин під час різання, ми можемо виконувати роботи по заготовці, яка вже піддавалася термообробці.
 • Завдяки відсутності механічного навантаження, після такої обробки не деформується поверхня навіть найтонших деталей.

Дротове електроерозійне різання

Пропонуємо вам у нашій компанії послуги дротяної електроерозії замовити за цінами, які стануть приємним доповненням до найвищої якості робіт. Наші співробітники допоможуть вам не тільки максимально точно виконати завдання, а й сформувати проєкт необхідної деталі.

 • Ціна: від 5 000 ₴/послуга

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner