Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння

 • Послуга
 • Код: 98

від 20 ₴/послуга

Мінімальна сума замовлення на сайті — 5000 грн

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
 • +380 (96) 917-10-17
  Відділ постачання Ігор Степанович
 • +380 (66) 357-75-07
  Бухгалтерія Оксана Сергіївна
 • +86 (139) 2818-77-79
  Інспекція у Китаї
 • +380 (66) 436-19-12
  Керівник Олексій Сергійович

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння
Виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння
від 20 ₴/послуга
Послуга
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
 • +380 (96) 917-10-17
  Відділ постачання Ігор Степанович
 • +380 (66) 357-75-07
  Бухгалтерія Оксана Сергіївна
 • +86 (139) 2818-77-79
  Інспекція у Китаї
 • +380 (66) 436-19-12
  Керівник Олексій Сергійович
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Автомат поздовжнього точення або токарний верстат з ЧПУ швейцарського типу – це сучасне металообробне обладнання призначене для серійного та великосерійного виробництва деталей підвищеної точності. Своя назва “Swiss type” цей верстат придбав завдяки розвитку годинникової промисловості у Швейцарії. Перші зразки токарних верстатів “Швейцарського типу” були зроблені наприкінці ХIХ століття.

У наші дні, практична перевага даного обладнання полягає в поєднанні функціональних можливостей токарного, фрезерного, свердлильного та торцювального обладнання. Прутковий автомат, що знаходиться в машино-верстатному парку компанії ДІС-ГРУП, оснащений додатковим контр-шпинделем і здатний виконувати серійну механічну обробку деталей в діапазоні від 5мм до 25 мм. Автомат поздовжнього точення Sowin SZ-255E2 оснащений автоматичним прутко-податчиком та здійснює обробку пруткових заготовок у 5-ти осях.

Для розміщення замовлення та формування цінової пропозиції, зв'яжіться з менеджером компанії за вказаним телефоном, у контактах компанії.     

Виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння: серійне й великосерійне виробництво з підвищеною точністю

В арсеналі виробничого обладнання компанії ТОВ Діс-груп у гідному асортименті представлені металообробні верстати з ЧПУ від найкращих сучасних виробників. Завдяки цьому послуги з виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння, які виконують наші оператори, вирізняються найвищою якістю й максимальною відповідністю заданим параметрам.

Виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння

Чому вам буде вигідно замовити послуги з виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння в компанії ТОВ Діс-груп?

По-перше, варто зазначити, що такі послуги надають багато підприємств. Але далеко не скрізь ви можете розраховувати на гідну якість. Водночас фахівці ТОВ Діс-Груп послуги з виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння виконують відповідно до найжорсткіших стандартів.

Ми використовуємо передове обладнання від найкращих світових виробників, наприклад, зі Швейцарії. Завдяки числовому управлінню ці агрегати забезпечують високу точність і продуктивність у виконанні поставлених завдань. Тому до нас звертаються представники великого й дрібного бізнесу з різних куточків країни.

Підтвердження рівня наших робіт — відгуки замовників. Послуги з виготовлення деталей на токарному автоматі поздовжнього точіння в нашій компанії ви можете замовити, обумовивши заздалегідь усі нюанси з нашим менеджером телефоном. Ви можете розраховувати на оперативність і бездоганну якість виконання вашого замовлення.

Процес виготовлення деталей

На такому верстаті вироби виготовляються за рахунок обертання заготовки і нарізування форми відповідно до технічного завдання й креслення. Роботи здійснюються в автоматичному режимі. Окрім того:

 • Для виготовлення виробів на токарному автоматі спочатку створюється спеціальний інструмент з розрахунком під задану конфігурацію та специфічну конструкцію використовуваних барабанних затискачів.
 • Під технічне завдання виконується заточка різців і виробляються затискні елементи. Отримане обладнання монтується на агрегат. Майстер виконує налаштування і пробне включення.
 • У процесі роботи токар контролює рівень точності деталей, що виготовляються, в міру необхідності відновлює якість ріжучої поверхні свердла, що використовуються, а також інші інструменти для роботи на одношпиндельному агрегаті.
 • Переважно у нас замовляють виготовлення на токарному автоматі виробів таких видів, як болти, прокладки, заклепки, гайки, екструдери, затискні елементи, фланці, перехідники.
 • Для виготовлення замовлених у нас деталей ми використовуємо заготовки у вигляді прутів із круглим або шестигранним перетином. Саме такій формі відповідають параметри заданих замовниками виробів.
 • Що стосується матеріалів, то переважно доводиться працювати з алюмінієвими та латунними заготовками у вигляді каліброваного прута, що підвищує рівень зносостійкості та якість готової деталі.
 • Працюємо ми і з автоматною сталлю, яка являє собою різновид конструкційного металу, спеціально призначеного для масового виготовлення деталей на таких токарних автоматах.

Деталі на токарному автоматі поздовжнього точіння

Особливості верстатів-автоматів

Використовувані нами токарні верстати дають змогу виконувати великосерійні замовлення на виготовлення металевих деталей максимально високої точності. Підтвердженням цьому є, наприклад, те, що такі автомати працюють із заготовками в п'яти осях. Таким чином контролюється якість і точність обробки деталі за всіма параметрами. На різних етапах робіт результат контролюється нашими фахівцями.

Якщо вам потрібно замовити послугу з виготовлення виробів на токарному автоматі, на сайті нашої компанії ви можете залишити заявку. Наші фахівці зателефонують до вас, виконають попередні розрахунки відповідно до вашого запиту. Конкретно під ваше ТЗ буде підготовлено цінову пропозицію. У будь-якому разі ми гарантуємо вам відмінний баланс вартості робіт і якості готових виробів.

Основні
Термін виконання14 дн
 • Ціна: від 20 ₴/послуга

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner