Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Лінії для виробництва стрепінг стрічки

Лінії з виробництва стреппінг-стрічки: сучасне обладнання інноваційного типу

У багатьох сферах сьогодні використовується так звана стреппінг-стрічка. Лінії з виробництва цього матеріалу представлені і в інтернет-магазині нашої компанії. Це продукція провідних виробників з гідними характеристиками. У нас вона пропонується на вигідних умовах.

Лінії для виробництва стрепінг стрічки

Що собою являє лінія з виробництва стреппінг-стрічки з каталогу нашого магазину, як вона діє і в чому її переваги?

Дуже багатьох покупців приваблює такий матеріал, як стреппінг-стрічка. Лінії для виробництва таких витратних матеріалів порівняно недорого обходяться за вартістю. Зате вони дають змогу створювати цю міцну, легку, просту в експлуатації стрічку, яка набагато краща за металевий аналог. Плюс до всього вона не іржавіє, не забруднює вироби, які зв'язує, і не руйнує їх, що характерно для дроту та інших металевих виробів. Тому якщо вам доводиться часто використовувати стреппінг стрічки, замовити лінії з виробництва цього матеріалу вам варто неодмінно. Адже це дасть вам змогу виготовляти матеріал у необхідних вам кількостях, а також непогано на цьому заробити.

Характеристики стрічки

Спочатку варто уточнити, що собою являє так звана стреппінг або стреп-стрічка. Цей матеріал може мати ширину 5-19 мм. Він використовується для фасування різноманітних вантажів, згрупованих у тюки, поставлених на піддони, розміщених у коробки. Це переважно різноманітні картонно-паперові вироби, поліграфія, продукція обробки деревини, харчові продукти.

Використовують таку стрічку також для фіксування розфасованих різним способом продуктів нафтохімічної промисловості, виробів із полімерних матеріалів. Вигідно за допомогою такої стрічки упаковувати будматеріали, різні види побутової техніки, обладнання, металопродукцію, кабель та інші аналогічні вироби.

У такому вигляді їх набагато зручніше зберігати, перевозити, перевантажувати. Тому лінії з виробництва стреппінг-стрічки в Україні, як і в усьому світі, надзвичайно затребувані. Досвідчені покупці віддають перевагу нашому асортименту. Адже ми пропонуємо таку продукцію від топових виробників, на вигідних для покупців умовах, з гарантією оригінальності.

Переваги стреп-стрічки

Такий матеріал продається в спеціальних бухтах. Сама стрічка плоска, з несуттєвими виступами у вигляді рифлення по всій довжині. До її переваг можна віднести такі властивості:

  • Стрічка відрізняється легкою вагою, не піддається корозії, витримує вплив підвищеної вологості та сонячного ультрафіолету.
  • Матеріал цього виробу можна назвати стійким до старіння, він не вицвітає, не руйнується під впливом агресивних зовнішніх умов, у тому числі хімікатів.
  • Стрічка безпечна в застосуванні, при правильній експлуатації не може призвести до травмування. У процесі її використання немає необхідності задіювати додаткові заходи для забезпечення безпеки.
  • Такі вироби, як пет стрічка, можна віднести до екологічно чистих матеріалів, оскільки вони не завдають шкоди навколишньому середовищу. Також вони як сировина можуть використовуватися для повторного перероблення.
  • Виріб є високоміцним. Його геометричні параметри зберігаються навіть після тривалої експлуатації. Тобто стрічка не розтягується і не деформується до будь-яким іншим способом.
  • Крім того, ці вироби не є гігроскопічними, тому всередині в них не заводяться будь-які мікроорганізми, цвіль і кандиди. Тому стрічка не стане джерелом згубної мікрофлори після тривалої експлуатації.

Обладнання для виробництва стрепінг стрічки

Якщо вам потрібно замовити лінію з виробництва стреп-стрічки, в Києві та інших населених пунктах України це найзручніше зробити через наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо цю продукцію з доставкою по Україні на будь-яку зручну для вас адресу в найкоротші терміни. Наші фахівці готові надати допомогу зі встановлення та пуску в експлуатацію придбаного у нас обладнання. Також ми гарантуємо сервісне обслуговування, а в разі потреби — професійний ремонт таких установок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner