Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Електроерозійні верстати

Компанія ТОВ "ДІС ГРУП" є офіційним постачальником електроерозійного обладнання в Україні. Електроерозія - це процес руйнування матеріалу шляхом випалювання дротяним електродом під високою напругою,з метою додання заготівлі необхідних форм.

 

Де вигідно електроерозійні верстати купити в Україні?

Технологія електроерозії донедавна вважалася досить затратною, тому використовувалася рідко. Але значне збільшення швидкості обробки, зниження витрат та автоматизація обладнання зробили цю технологію доступною, поряд із фрезеруванням та шліфуванням. Компанія ТОВ «ДІС-ГРУП» пропонує до реалізації високоточні та надійні електроерозійні верстати.

Основні особливості та принцип роботи верстатів для електроерозії

Головна відмінність та перевага технології електроерозії — це альтернатива штампування. Електроерозійні верстати здатні вирізати відразу кілька заготовок, оскільки вони мають можливість пакетної обробки. При цьому не потрібно фрезерувати деталь, оскільки при електроерозійній обробці поверхня не деформується.

Електроерозійні верстати

Крім того, на такому верстаті можна виконувати різні шаблони та матриці. Важливою перевагою обладнання даної категорії є можливість швидко та легко його переналаштувати. Щоб зробити це, достатньо завантажити потрібне креслення, виконати кілька дій на комп'ютері, далі налаштувати генератор і працювати над наступною партією заготовок. Досвідченому оператору потрібно близько 15 хвилин, щоб налаштувати верстат.

На електроерозійному устаткуванні обробляються деталі, виготовлені із струмопровідних металів. З такого металу можна створювати деталі різної конфігурації з мінімальними витратами часу.

Принцип роботи таких верстатів є досить простим. Працювати можна з постійним або змінним кутом у вертикальному або горизонтальному положенні.

В основі роботи таких верстатів лежить руйнування металевих деталей, яке заздалегідь програмується та контролюється. Руйнування відбувається за рахунок електричних розрядів, які впливають на металеву поверхню.

Перед стартом робіт заготівля кріпиться до спеціального кріплення, де надійно фіксується. Далі імпульсно подається електрика. На верстаті встановлено лише один електрод, оскільки другим електродом виступає сама деталь.

Простота роботи електроерозійного верстата дозволяє легко змінювати розміри, форму та конфігурацію будь-якої деталі. За умови, що вони виготовлені із металу, який має хорошу електропровідність.

На електроерозійних верстатах можна обробляти деталі із хрому, загартованої сталі, титану, сплавів підвищеної міцності, графіту, композитних матеріалів. Також електроерозійні верстати дозволяють створювати заготовки з матеріалів, що складно піддаються обробці: тверді сплави, нітрид бору, вуглеситалі.

Високі показники надійності, можливість роботи з великим спектром матеріалів, зробили електроерозійні верстати популярними у різних галузях промисловості.

Якщо ви плануєте розширення виробництва, вам необхідно працювати з вищезазначеними матеріалами, електроерозійні верстати замовити в Україні ви можете у компанії ТОВ «ДІС-ГРУП».

Електроерозійні верстати замовити

Серед основних переваг обладнання, яке працює за принципом електроерозії, слід назвати:

  • Високий рівень автоматизації — оператор може задавати основні параметри, форму деталі, а також швидкість обробки і величину тиску. Коли всі параметри вказані, обладнання працює автоматично.
  • Універсальність — крім своєї основної функції, верстати можуть застосовуватись для фінального доведення деталей, об'ємного копіювання, виконання інших операцій.
  • Надійність та довговічність — оскільки в конструкції передбачено мінімум рухомих частин, такі верстати відрізняються підвищеною стійкістю до зношування.
  • Високий рівень безпеки.

Електроерозійні верстати потрібні для деталей складної геометричної форми: токарних кулачків, фасонних різців, копірів, пуансонів, матриць.

Щоб замовити електроерозійні верстати з доставкою по Україні, просто залиште заявку на сайті ТОВ «ДІС-ГРУП».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner