Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Доставка вантажів і товарів з Китаю, В'єтнаму

Краща доставка вантажів і товарів з Китаю і В'єтнаму — силами ТОВ «ДІС-ГРУП»

Ні для кого не буде новенької, що на сучасному ринку левова частка товарів виробляється в азійському регіоні. І якщо спочатку їх вартість цілком конкурентна, то на етапі транспортування вона істотно збільшується. Не кажучи вже про те, що на такі перевезення йде багато часу. Тому компанія ТОВ «ДІС-ГРУП» взяла на себе таке завдання, як доставка вантажів і товарів з Китаю і В'єтнаму в Україні. Ми володіємо достатніми ресурсами, а також логістичною службою з досвідченими фахівцями, щоб забезпечити швидке якісне транспортування вантажів в будь-яких обсягах.

Як і для чого можна замовити доставку вантажів і товарів з Китаю і В'єтнаму в Україну в нашій компанії?

Сьогодні величезна кількість власників компанії самого різного профілю розміщують свої виробничі підприємства в країнах Азії. Це пов'язано з дешевою робочою силою. Згодом з цього регіону найрізноманітніші товари розсилаються по всьому світу, включаючи Україну. Доставка вантажів і товарів з Китаю і В'єтнаму здійснюється багатьма перевізниками. Але кращий рівень даних послуг забезпечує наша компанія ТОВ «ДІС-ГРУП».

Перевезення товарів різними видами транспорту

Ми надаємо найширший асортимент послуг з перевезення різних товарів і вантажів, включаючи обладнання з металообробки. Для цього можуть бути залучені найрізноманітніші види транспорту, але переважно це кораблі й літаки. У нас можна замовити доставку вантажів і товарів з Китаю і В'єтнаму, вибираючи варіант транспортування за такими принципами:

  • Швидкість, безпека, доставка крихких і делікатних вантажів. У таких випадках пріоритетним варіантом стане авіація. Літаками перевозять швидкопсувні харчові продукти, різноманітні напої, медикаментозні препарати. Особливих умов вимагає доставка обладнання та інструментів, в тому числі медичних. Хоча таке транспортування обійдеться дорожче, але в такому випадку більш пріоритетною є саме на швидкість потрапляння товарів адресату.
  • Великі обсяги габаритних великовагових вантажів, в тому числі насипних. Для даної категорії застосовується морський транспорт. Природно, такі перевезення не так швидкі, як літаком. Але і ціни на доставку товарів і вантажів з Китаю та В'єтнаму кораблем набагато доступніші. Тому його вибирають власники різних компаній, що транспортують великогабаритні конструкції, будматеріали, промислове обладнання і верстати, включаючи металообробні (фрезерні, токарні, свердлильні та інші).
  • Товари середньої терміновості транспортування безпосередньо на склад або в офіс. Для їх перевезення застосовуються так звані мультимодальні схеми. Простіше кажучи, це змішана транспортування. Вона полягає в тому, що для доставки використовується кілька видів транспорту. Служба логістики становить маршрут, який найкращим чином підходить для кожного конкретного випадку. Якщо використовується така доставка вантажів і товарів з Китаю і В'єтнаму, вартість її виходить максимально зручною.

Переваги доставки від ТОВ ДІС ГРУП

Якщо ви замовите дану послугу в нашій компанії, то можете розраховувати на повну безпеку транспортується нами вантажу. Наші фахівці забезпечать контроль перевезення на кожному етапі і експедирування товару. Крім того, ви можете розраховувати на отримання таких супутніх послуг:

  • митне оформлення товару;
  • перевезення будь-яких законних вантажів;
  • збір супроводжувальних документів;
  • доставка товарів та вантажів по Україні.

Якщо вам потрібно вибрати варіант доставки вантажів і товарів з Китаю і В'єтнаму, в Харкові, Києві, Львові та інших містах України до ваших послуг відділ логістики нашої компанії. Ви неодмінно залишитеся задоволені рівнем наданих нашими фахівцями послуг. Адже їм під силу організувати все на самому гідному рівні, щоб наші клієнти не переживали про якість вантажу і своєчасності його потрапляння до місця призначення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner