Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Лазерне різання з ЧПУ

Лазерний верстат по металу з ЧПУ: потужне обладнання з ювелірною точністю

Такий верстат стане справжньою підмогою в роботі з металами різного типу. Він відмінно справляється з алюмінієм, міддю, нержавійкою, латунню, оцинкованою вуглецевою сталлю, чорними і іншими видами металів. Якщо вибрати лазерний верстат по металу з ЧПУ в інтернет-магазині ТОВ «Дис Груп», то його характеристики будуть відповідати найвищим стандартам якості, ефективності та безпеки.

Чому варто купити лазерний верстат по металу з ЧПУ?

Сьогодні таке обладнання використовується в машинобудуванні, військовій промисловості, суднобудуванні, при виготовленні ліфтів, побутової техніки, елементів реклами і торгових конструкцій. Використовувати його можна для створення серійної продукції і вирізання ексклюзивних візерунків. В обох випадках вироби вийдуть ідеально якісними, їх торці — чистими і гладкими. Кожен виступ, кожен отвір займе своє місце відповідно до проекту.

Переваги використання верстата

Також є маса інших завдань і напрямів, для яких доречно купити лазерний верстат по металу з ЧПУ. В Україні він доступний в багатьох торгових точках, включаючи наш інтернет-магазин. Наші верстати мають такі переваги:

  • Лазер дає точну якісну кромку. Зріз виходить максимально чистим, що не потребує додаткової обробки. Такий виріб можна відразу давати на зварювання або фарбування без будь-якої додаткової обробки.
  • Швидкість пересування. Лазер під час виконання різання може пересуватися зі швидкістю 50 м в хвилину. Тому по продуктивності таке обладнання перевершує всі інші види сучасних верстатів по металу.
  • Точність. Луч різця даного обладнання настільки тонкий, що дає можливість робити зріз, діаметр якого не перевищує товщину волоса. Такий верстат дає можливість різати вироби зі найскладнішим контурам.
  • Ощадливість. Деталі на аркуші металу можна планувати впритул одне до іншого. Лазерний верстат по металу з ЧПУ купити можна з програмою для більш щільного розміщення заготовок на металевому сирці і його економії.
  • Безконтактне різання. Оскільки різець лазера виробляє всі маніпуляції безконтактно, то для обробки металу не потрібні притискні пристрої. Таким чином вдається уникнути пошкодження матеріалу.
  • Мінімальні витрати на витратні матеріали. Дане обладнання дає можливість отримати готовий виріб. Для роботи на ЧПУ знадобиться тільки газ, захисні скла і сопла. Також верстат дає можливість економити матеріал, витрачаючи його з мінімальними втратами.
  • Програмне управління. Оскільки людський фактор виключений з процесу управління, то ризик отримання браку зводиться до мінімуму. Також таким чином вдається досягти максимального збігу ідентичних виробів.

Основні складові верстата

Якщо вас цікавлять лазерні верстати по металу з ЧПУ, купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України їх найвигідніше через наш інтернет-магазин. Адже ми пропонуємо обладнання від топових виробників по цілком справедливим розцінками. Пристрій такого верстата досить простий, не дивлячись на складність його функцій. Випромінювач створює лазерний промінь і за допомогою оптоволокна подає його в лазерну голову. Вона приймає і фокусує його. Лазерна голова, як один з найважливіших компонентів приладу, використовується від топових брендів. Кінематика — це ділянки лазерного верстата, які відповідають за переміщення лазерної голови. У неї входять двигуни, рейки і напрямні. Косозуба рейка застосовується для серйозних навантажень на великих швидкостях. Система управління та програмного забезпечення є основою комфортності використання обладнання і його функціональності.

Якщо вам потрібно замовити лазерний верстат по металу з ЧПУ, в каталозі нашого магазину ви знайдете кращі моделі. Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором. Наше обладнання прослужить вам багато років, не виходячи з ладу і якісно втілюючи всі ваші завдання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner