Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Преса електро-механічні

Кривошипний прес використовується для штампування, вирубування і згинання деталей з листового прокату або смуги. В пресах даного типу застосовується кривошипно-ползунный механізм. Рух обертального приводу перетвориться в поступальний рух повзуна, завдяки чому функціонує прес.

Дане обладнання призначається для виконання операцій методом холодного штампування. Всі преса обладнані системою автоматичної подачі, що дозволяє виконувати роботи, як одиночних, так і на безперервних ходах.

Лінійка обладнання, що постачається дозволяє підібрати прес відповідає вимогам в зусиллі, габаритних розмірах столу, ходу повзуна і іншим параметрам.

Де краще електромеханічні преси купити в Україні?

Створювати високоякісні і точні деталі з металевих листів, виконувати складні процеси вирубування, гнуття деталей з листового металу тепер набагато простіше — завдяки електромеханічним пресам. Компанія ТОВ «ДІС-ГРУП» пропонує це обладнання в широкому асортименті.

Основні відмінності електромеханічних пресів

Таке обладнання працює на основі кривошипно-повзунного механізму. Обертальний привід рухається, його рухи трансформуються і передаються на повзуни механізм, внаслідок чого прес виконує свої функції.

Цей різновид обладнання призначений для обробки листового металу різної товщини, методом холодного штампування. Ефективність робочого процесу забезпечує система автоматичної подачі, яка дозволяє виконувати роботу на одиночних і безперервних ходах.

Електромеханічні преси представлені в широкому асортименті, що дозволяє підібрати прес, який точно відповідає вимогам, габаритам столу і іншим критеріям замовника.

На все обладнання даної категорії надається гарантія один рік. Також замовник отримує знижку 10% на розробку робочого штампа.

Переваги електромеханічних пресів

Електромеханічні преси для холодного штампування володіють багатьма перевагами. Одне з них: обертальні рухи приводу перетворюються в поступальні рухи повзунного механізму практично без втрат.

Серед інших переваг електромеханічних пресів варто виділити:

  • надійна конструкція;
  • економне споживання енергії;
  • високий рівень точності і швидкість роботи;
  • можливість роботи при низьких температурах, без необхідності прогріву;
  • відсутність деталей, які швидко зношуються;
  • мінімальні вимоги в техобслуговуванні.

Це досить вагомі причини, щоб електромеханічні преса купити в Києві. За допомогою цього обладнання ви зможете істотно підвищити рівень ефективності вашого цеху.

Перспективи використання електромеханічних пресів

Листове штампування металу різної товщини може застосовуватися для виробництва посуду, ювелірних виробів, деталей зброї, медичного обладнання та інструментів, деталей годинників, побутової техніки. Також електромеханічні верстати можна використовувати для виробництва комплектуючих автомобілів, верстатів, електротехнічного обладнання. Готові деталі, створені на кривошипному електромеханічному пресі, не потребують додаткового доопрацювання.

Важливою відмінністю кривошипних пресів є можливість використання в операціях витяжки, вирубки і прорубки листового металу.

Верстати кривошипного типу дозволяють виконувати різні види операцій:

  • штампування з застосуванням матриць відкритого і закритого типу;
  • різання листового металу;
  • прошивка, виробництво виробів методом видавлювання;
  • комбінована обробка.

Відкриті та закриті матриці мають лише одну відмінність: у відкритих штампах є невеликий проріз, в який видавлюються надлишки металу. Завдяки цій особливості, штампування можна проводити без необхідності точно вивіряти вага заготовки. Надлишки металу просто виходять в проріз, а потім видаляються. Штампування з застосуванням відкритих штампів застосовується набагато частіше, оскільки вона простіше в технологічному плані, дозволяє створювати більше число деталей.

Щоб правильно вибрати кривошипний прес, важливо враховувати габарити, товщину і тип деталей, які будуть оброблятися. Також звертайте увагу на швидкість і точність штампування.

Замовити електромеханічні преса з доставкою по Україні просто — оформіть заявку або зв'яжіться з менеджерами в телефонному режимі. Також ви можете уточнити будь-які питання з приводу технічних характеристик різних моделей кривошипних електромеханічних пресів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner