Обертовий центр V6

- Під замовлення
Відправка з 29 травня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
- +380 (66) 436-19-12Мехобробка Олексій Сергійович
- +380 (96) 917-10-17Відділ постачання Ігор Степанович
Обертовий центр V6
Оброблювальний фрезерний центр вертикального типу моделі V6 для виробництва високоточних деталей у масштабах серійного виробництва або виготовлення формоутворювальних пресформ. Забезпечений широким діапазоном функцій, що робить цей фрезерний центр універсальним верстатним обладнанням для багатьох сучасних виробництв. Дає змогу здійснювати безліч операцій, серед яких розточка, свердління, нарізання різі, фрезерування пазів і поступань, обробка поверхонь фасонними фрезами, різання шліців і канавок. Цей вертикальний фрезерний центр здійснює як чорнове, так і чистове оброблення заготівки, що дає змогу налагодити виробництво готових деталей з одного встановлення.
-
шпиндель Taiwan Delta, максимальна частота обертання 12000 об/хв;
-
високоякісні підшипники ЯПОНІЮ NSK/ГЕРМАНІЯ FAG;
-
автоматична система зміни інструмента тайванської фірмою SANJET дає змогу використовувати 20 різних інструментів, з максимальною довжиною 250 мм і максимальним діаметром 120 мм відповідно.
-
стіл має розміри 700 х 420 мм;
-
максимальне навантаження 300 кг;
-
функція 4-ї осі;
-
оптимальні за шириною подвійні двері з важільним механізмом для зручного завантаження та вивантаження матеріалу.
-
контролер доступний у трьох варіантах: MITSUBISHI, SIEMENS 828, FANUC;

Купити в Україні фрезерний центр для серійного виробництва деталей, що вимагають високої точності Ви можете у нас — компанії ТОВ "ДІС ГРУПП". Широкий вибір металообробного обладнання, доступні обґрунтовані ціни, доставка до будь-якого регіону країни — фахівці нашої компанії забезпечать Вас усім необхідним. Зверніть увагу, у нас передбачений варіант купівлі верстатів у лізинг на найвигідніших умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSTOMI |
| Країна виробник | Китай |
| ЧПУ | Так |
| Споживана потужність | 15 кВт |
| Додатковий сервіс | Навчання, Сервісне обслуговування, Установка |
| Стан | Новий |
| Конус шпинделя | ВТ40 |
| Висота (мм) | 2780 |
| Площа установки (мм) | 2200х2680 |
| Маса (т) | 4.2 |
| Контролер | MITSUBISHI-M70, SIEMENS828, FANUC |
| Сервомотор осей X/Y | 1.5 кВт, 2.29 кВт, 2.7 кВт |
| Сервомотор осі Z | 3.14 кВт, 3.5 кВт, 3.0 кВт |
| Муфта ходового гвинта | Німеччина/Тайвань |
| Привід шпинделя | 5.5 кВт, 7.0 кВт, 7.5 кВт |
| Частота обертання шпинделя | 20000 об/хв |
| Підшипники на шпинделі | Японія NSK / Німеччина FAG |
| ШВП | Тайвань HIWIN / Тайвань PMI |
| Шпиндель | Тайвань ROYAL/SPINDER |
| Максимальне переміщення по осі Х | 600 мм |
| Максимальне переміщення по осі Y | 400 мм |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальне переміщення по осі Z | 300 мм |
| Відстань від торця шпинделя до столу | 155-320/400 мм |
| Розмір столу | 700х420 мм |
| Швидкість швидкого обертання X/Y/Z | 60х60х60 м/об/хв |
| Швидкість нарізання | X/Y/Z осі: 1-30,000 мм/об/хв |
| Розмір інструментів | MAS-BT40 |
| Максимальна кількість інструментів | 20 шт |
| Максимальна довжина інструменту | 250 мм |
| Максимальний діаметр інструменту | 110 мм |
| Максимальна вага інструменту | 3 кг |
| Точність двох осей | <0.004 мм |
| Репозиціювання двох осей | <0.004 мм |
| Стандартні допоміжні деталі | 6 анкерних болтів, 6 горизонтальних плит, бризковик |
- Ціна: Ціну уточнюйте
