Оброблювальний центр Т6

- Під замовлення
Відправка з 29 травня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
+380 (97) 747-48-48
Обладнання ЧПУ Олександр Сергійович
- +380 (66) 436-19-12Мехобробка Олексій Сергійович
- +380 (96) 917-10-17Відділ постачання Ігор Степанович
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оброблювальний центр Т6
Фрезерний оброблювальний центр Т6 рекомендований при необхідності високої точності обробки для серійного виробництва деталей.
Властивості:
- Автоматична система зміни інструменту, зроблена тайванської фірмою SANJET.
- Шпиндель Taiwan Royal. Максимальна швидкість до 20000 об/хв, забезпечує високу чистоту обробки.
- Повноцінне покриття, сталева кришка.
- Є можливість додаткового оснащення 4-ю координатою.
- Швидкість швидкого переміщення до 60 м/хв.
- Всі шпинделі були перевірені PRUFTECHNIK, інструментом для тестування динамічного балансу (зроблено в Німеччині).
- Подвійна двері з важільним механізмом для завантаження і вивантаження матеріалу.
- Випробування на геометричну точність пройдені лазерним далекоміром і контактним датчиком (Великобританія) по осях X, Y, Z.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSTOMI |
| Країна виробник | Китай |
| ЧПУ | Так |
| Додатковий сервіс | Навчання, Сервісне обслуговування, Установка |
| Стан | Новий |
| Конус шпинделя | ВТ30 |
| Висота (мм) | 2780 |
| Площа установки (мм) | 1900х2680 |
| Маса (т) | 3.8 |
| Контролер | MITSUBISHI-M70, FANUC, SIEMENS828 |
| Сервомотор осей X/Y | 1.5 кВт, 1.6 кВт, 2.29 кВт |
| Сервомотор осі Z | 3.0 кВт, 2.7 кВт, 3.14 кВт |
| Муфта ходового гвинта | Німеччина/Тайвань |
| Привід шпинделя | 5.5 кВт, 4.8 кВт |
| Частота обертання шпинделя | 20000 об/хв |
| Підшипники на шпинделі | Японія NSK / Німеччина FAG |
| ШВП | Тайвань HIWIN / Тайвань PMI |
| Шпиндель | Тайвань ROYAL/SPINDER |
| Кількість інструментів | 16 |
| Максимальне переміщення по осі Х | 600 мм |
| Максимальне переміщення по осі Y | 400 мм |
| Максимальне переміщення по осі Z | 300 мм |
| Відстань від торця шпинделя до столу | 155-320/400 мм |
| Розмір столу | 700х420 мм |
| Швидкість нарізання | 1-30,000 мм/об/хв |
| Розмір інструментів | MAS-BT30 |
| Максимальна довжина інструменту | 250 мм |
| Максимальний діаметр інструменту | 110 мм |
| Максимальна вага інструменту | 3 кг |
| Точність двох осей | <0.004 мм |
| Репозиціювання двох осей | <0.004 мм |
| Стандартні допоміжні деталі | 6 анкерних болтів, 6 горизонтальних плит, бризковик |
| Припустиме навантаження (кг) | 300 |
| Швидкість швидкого обертання X/Y/Z | 60х60х60 м/об/хв |
| Дверцята | Двері з подвійним з'єднанням, ручна |
- Ціна: Ціну уточнюйте
