Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Вершки з Німеччини

Вершки з Німеччини

Основою розвитку та зміцнення держави є промисловий потенціал і захистоспроможність країни.

 

Україна — держава з величезним потенціалом у галузі кваліфікованих фахівців і виробничим потенціалом.

 

Однак, для розвитку виробничого потенціалу, не кожна компанія здатна придбати нові токарні, фрезерні, електроерозійні верстати. З огляду на поточну ситуацію та кон'юнктурні тенденції, щоб задовольнити попит на якісне, сучасне обладнання за доступною ціною, було прийняте рішення про відкриття проекту з постачання станочного обладнання з Німеччини. 

 

Адже все більший попит мають послуги механічної обробки на верстатах зі ЧПК. Вимоги до чистоти обробки та сувора відповідність точним параметрам — є основним основним критерієм під час вибору виробничої компанії або обладнання, що постачається.

 

Блискуча кількість вироблених деталей на відрізок часу — це прерогатива верстатів із ЧПК, що пов'язано прямою корекцією з кількістю грошей, приєднаних обладнанням. Одна з основних переваг, яку дають сучасні верстати зі ЧПК — можливість роботи одного оператора на двох- трьох верстатах одночасно.  

 

Компанія ДІС-ГРУПП виконує повний спектр послуг механічної обробки та постачання станочного обладнання:

 

 

Чи прийміть Ви рішення про придбання новітнього металообробного обладнання, обладнання зі спеціальним ціновим пропонуванням, чи розмістите замовлення на механічну обробку за наявним кресленням. 

 

Завдання фахівців трудового колективу ТОВ ДІС-ГРУПП — виконати проєкт із максимальною відповідністю бачення замовника. Умовлені терміни та цілком відповідно до технічного завдання. 

 

Не втрачайте час, надсилайте заявки на придбання верстатного обладнання або послуг поштою metallworksua@gmail.com. А ми допоможемо Вам запустити або поліпшити виробничий бізнес!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner