Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

ТОВ "ДІС ГРУПП" на XVIII Міжнародному промисловому форумі

ТОВ "ДІС ГРУПП" на XVIII Міжнародному промисловому форумі

Колектив нашої компанії докладаєте великих зусиль для підвищення кваліфікації, вивчення й аналітики сучасного ринку металообробного обладнання та промисловості. Ми також із радістю налагоджуємо нові ділові контакти, підтримуємо відносини з партнерами та відкриті до різних пропонувань про співпрацю. 

Керівництво компанії та технічні фахівці відвідують XVIII Міжнародний промисловий форум, який проходив у Києві з 19 по 22 листопада 2019 року. Промисловий форум 2019 — найбільша промислова виставка України, сертифікована Всесвітньою Асоціацією виставкової індустрії (UFI).

У межах програми колектив наявний на спеціалізованих промислових виставках у галузі металообробки, машинобудування та суміжних зон. Ми вивчив велику програму науково-практичних конференцій і семінарів, а також були присутні на презентаціях новітніх промислових технологій, обладнання, оснастки та послуг. 

Керівництво та колектив компанії ТОВ "ДІС ГРУПП" виражає подяки організаторам і всім учасникам Міжнародного промислового агентства 2019.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner