Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

B AO F E N G вривається в Європу!

Одна з найбільших євроазіатських майданчиків для представлення сучасного металообробного обладнання MAKTEK EURASIA 2022, знаменита своїм масштабом і можливостями знайти потрібне, якісне обладнання, далеко за межами Туреччини. Співвідношення ціна/якість обладнання — мало ефект бомби, що розірвалася, унаслідок чого тільки під час виставки продано 26 одиниць станочного обладнання, укладено 7 контрактів із дилерами в центральній і західній Європі. 

BAOFENG — компанія, що має повний цикл виробництва фрезерних оброблювальних центрів і обсягом реалізації обладнання понад 4000 одиниць на рік. 

  • "На виставці, ми в буквальному сенсі, прорубали собі вікно в Європу, продемонструвавши технологічні можливості нашого обладнання, умови сервісної підтримки, точність і швидкість роботи станочного обладнання", — говорить старший менеджер експортного відділу  Белла Чанг.

посилання на відео з виставки https://youtube.com/shorts/XVl3pJjD608

Оскільки всі верстати вироблені з 2022 року, спеціальний тестовий режим із застосуванням технології "безперервної роботи 48 год".

А починаючи з 2023 року відбудеться запуск нового цеху лиття на території заводського комплексу, а площі компанії збільшаться на 8000 м2. Принцип роботи заводу полягає в можливості використовувати передові технології японських виробників і має професійний досвід і накопичені знання робочих Китаю. Комплектація верстатів японськими підшипниками бренда NSK, стійки керування й приводів осьового переміщення Fanuc, Mitsubishi. Лінійні напрямні укомплектовані підшипниками кочення або підшипниками ковзання залежно від цільового призначення, виробленого становання. У результаті компанія має менш ніж 0,3% гарантійних випадків на загальну кількість виробленого обладнання. 

Базова серійна модель верстата з робочим полем 800*600 мм комплектується шпинделем зі швидкістю обертання до 15000 обертів на хвилину та точністю оброблення 0,003 мм на 300 мм переміщення.     

Популярні моделі оброблювальних центрів —  вертикально фрезерний центр, двошпиндельний фрезерний верстат із ЧПУ,  двоколонний фрезерний центр, фрезерний оброблювальний центр із ЧПК, а також індивідуальні комплектації фрезерних станок із ЧПК.

На території України Baofeng представляє виробнича компанія "ДІС-ГРУПП".

Купуючи фрезерні оброблювальні центри, технологічну оснастку або інструмент. Ви інвестуєте в стабільний виробничий бізнес, попит, на який з роками буде тільки рости. Пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу або вбудовування обладнання в наявний цикл виробництва — завдання інженерів і технічних фахівців нашої компанії.  

Якщо Вас цікавить можливість придбання якісного сучасного верстатного обладнання запити надсилайте на пошту metallworksua@gmail.com або за номерами телефона зазначених на сайті компанії. 

 

  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner