Кошик
7 відгуків
ТОВ "ДІС-ГРУП"
+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Пневматичні та пневмогідравлічні приводи

Довговічні лінійні приводи з пневматичним і гідравлічним управлінням

Для управління кранами на газорозподільних магістралях, а також у якості запірної арматури, використовуються лінійні приводи. Від якості і міцності цього елемента залежить не тільки рівень комфорту використання магістралі і газорозподільного обладнання, але і ступінь безпеки. Тому так важливо правильно підібрати привід, який прослужить довгі роки. ТОВ «ДІС ГРУП» пропонує пневматичні і пневмогідравлічні приводи купити в Україні — це обладнання створюється з високоміцних матеріалів, на сучасному обладнанні.

Основні переваги і відмінності приводів «ДІС ГРУП»

Устаткування створюється на сучасних верстатах з цифровим програмним управлінням. Над розробкою креслень, подальшим їх впровадженням у життя, працює згуртована команда винахідників, інженерів і конструкторів. Всі вироби відрізняються високим рівнем якості та безпеки.

Висока якість продукції можлива за рахунок подвійного контролю якості:

  • На першому етапі контроль якості всіх деталей майбутніх виробів здійснюється оператором верстата. Для цього використовується спеціалізоване вимірювальне обладнання — штангенциркуль, пассаметр, мікрометр;
  • На другому етапі якість перевіряється незалежним ВТК, який виконує контрольні заміри, перевіряє наявність шорсткостей деталей.

Це досить вагомі причини, щоб пневматичні і пневмогідравлічні приводи купити в Києві. Устаткування, яке пропонує компанія «ДІС-ГРУП» гарантує якісне виконання поставлених завдань, безперебійну роботу.

Відмінності пневматичних і гідравлічних приводів

Пневматичні приводи оснащуються поршнем, розташованим всередині порожнього циліндра. Зовнішній компресор або ручний насос нагнітають тиск, під впливом якого поршень переміщується всередині циліндра, створюючи лінійну силу. У вихідне положення поршень повертається під впливом пружини або стисненого газу, зі зворотного боку.

Пневматичні приводи можуть встановлюватися на магістралях, прокладених у районах з екстремальними температурами, оскільки працюють в температурному діапазоні від - 60 до + 55 градусів. Також пневматичні приводи відповідають вимогам безпеки, у сфері захищеності від вибухів.

Пневматичні приводи виробництва компанії «ДІС-ГРУП» призначені для установки на пунктах збору і підготовки газу, сховищах газу, технологічних лініях заводів по переробці газу. Основні переваги пневматичних приводів — простота конструкції і економічність.

Пневмогідравлічні приводи поєднують в собі пневматичну і гідравлічну системи. Такий привід, який має конструкцію циліндра подвійної дії, управляється енергією стисненого газу, з іншого боку — підключений до гідравлічного джерела живлення. За рахунок використання в системі гідравлічного масла, в приводі забезпечується плавне регулювання швидкості. Пневмогідравлічний привід затребуваний у випадках, коли потрібна точне і плавне регулювання, є можливість підключення до мережі стисненого повітря.

Основні переваги пневмогідравлічного приводу:

  • Простота конструкції поєднується з високими регулювальними властивостями;
  • Позитивна властивість вузького гідравлічного масла, перетікати з однієї порожнини в іншу, поєднується з позитивними властивостями повітря — швидко заповнювати всі робочі обсяги, вирівнюючи тиск;
  • Ручний гідравлічний дублер, що виконує функцію страховки. Застосовується при необхідності виконання ручної перестановки положення кулі або засувки.

Пневмогідравлічні приводи виробництва «ДІС-ГРУП» оснащуються блоком управління кранами, в який вбудована сигналізація про кінцеві положення.

Великий вибір типорозмірів приводів дозволить підібрати модифікацію, яка повністю відповідає вимогам на вашому об'єкті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner