Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Верстати для обробки металу: види та функціонал

Верстати для обробки металу: види та функціонал

Обладнання, призначене для обробки металу, функціонує від електроприводу. Таким чином задається висока потужність для роботи з неподатливими металевими заготовками. З цими завданнями легко справляються представлені на нашому сайті верстати для обробки металу. Види й функціонал такого обладнання у нас можна підібрати конкретно під ваші завдання. За допомогою таких верстатів можна буде створювати складні за формою конструкції, шліфувати їх до необхідного рівня гладкості, проробляти в заготовках наскрізні або глухі отвори.

Основні види верстатів для обробки металу та їхні функціональні можливості

На сучасних підприємствах використовується різне обладнання для роботи з металом. Адже цей матеріал не назвеш простим в обробці. Змінити його форму й створити з нього унікальну деталь досить непросто. Тим паче що сьогодні на підприємствах використовуються сплави найрізноманітніших видів за твердістю та іншими параметрами.

5 основних видів металообробних верстатів

Одними з найкращих вважаються верстати для обробки металу з каталогу компанії ТОВ ДІС-ГРУП. Адже у нас відібрані найкращі моделі від провідних виробників, які ми пропонуємо на привабливих для покупців умовах. Верстати тут можна вибрати, наприклад, фрезерні, шліфувальні, токарні, свердлильні, розточувальні, з ЧПУ і без нього. Кожен агрегат виконує свої завдання з обробки металу. Всі його елементи виготовлені з якісного сталевого сплаву. Верстат легко впорається з конкретними, характерними для нього завданнями в роботі з металами, включно з різанням, свердлінням чи шліфуванням.

Верстати для обробки металу: види та функціонал

Це обладнання дає можливість змінювати зовнішні характеристики деталей, включно з їхніми габаритами й формою. На токарних верстатах електродвигун приводить в обертання робочий вал. Для обробки заготовок використовуються спеціальні насадки. Таким чином деталі розточуються, просвердлюються, нарізаються, обточуються і отримують оптимальну форму.

Такі верстати для обробки металу замовити у нас можна, наприклад, щоб робити вибірку в заготовці, вибирати пази, нарізати різьблення, створювати спіралі. Для обробки підходить чавун, різні марки сталі, кольорові метали. Деталь може фрезеруватися в різних напрямках. Причому це може бути не тільки горизонталь і вертикаль, а й обробка під кутом.

  • Розточувальні металообробні верстати

Для роботи з великими заготовками використовується розточувальні верстати. Для обробки металу купити їх можна різної потужності й комплектації. Будь-який варіант знайдеться в нашому каталозі. Функціонують подібні верстати завдяки використанню основного елемента у вигляді шпинделя. В ньому можна фіксувати необхідні для конкретних операцій види різців. Цей інструмент дає можливість здійснювати зенковку, свердління і багато інших технологічних операцій з великогабаритними металевими заготовками.

У нашому каталозі верстати для обробки металу способом свердління можна замовити різних видів. Це можуть бути універсальні, монозадачні, спеціальні агрегати. На них виконується свердління вертикальне, одностійкове, радіально-окружне, розточно-координоване, із застосуванням одного або кількох шпинделів.

Верстати для обробки металу

Таке обладнання застосовується для фінішної обробки металевих деталей шляхом шліфування та полірування. При цьому видаляються можливі дефекти. Деталь набуває унікальної гладкості й блиску. Усі роботи проводяться переважно із застосуванням таких інструментів, як круг і змінні насадки. Такі верстати бувають кругло-, внутрішньо-, безцентрово-, плоско-шліфувальними, а також хонінгувальними.

Це лише деяка інформація про те, які на сьогодні існують верстати для обробки металу. Види та функціонал таких агрегатів різноманітні. Розібратися у всьому цьому асортименті вам допоможуть наші професійні консультанти. У разі придбання верстата ви можете розраховувати на його монтаж, налаштування й сервісне обслуговування нашими фахівцями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner