Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Верстати з числовим програмним управлінням

Верстати з числовим програмним управлінням

Сучасне виробниче обладнання дуже мало коли керується вручну. Найчастіше для різноманітних завдань використовуються верстати з ЧПУ. В Україні вони доступні у нас, в компанії ТОВ ДІС-ГРУП. Це надійне, високоефективне обладнання з рекордною продуктивністю.

Що собою являють сучасні верстати з числовим програмним керуванням?

Це обладнання є аналогом верстатів, які виникли ще понад 80 років тому. Пристрої тих часів мало схожі на сучасні. Але, тим не менш, саме вони поклали початок програмованим промисловим агрегатам. Новий ривок стався у вісімдесятих роках минулого століття. Еталоном якості та функціональності стали сучасні верстати з ЧПУ. Купити в Києві та інших містах України їх можна через каталог нашої компанії. Це досконалі за своїми характеристиками автоматизовані агрегати. Вони дають змогу здійснювати різні операції за встановленою програмою, без прямої участі оператора.

Верстати з числовим програмним управлінням

Принцип дії

Ці агрегати функціонують в автоматичному режимі. Їх налаштування виконує кваліфікований оператор. Згодом усі процеси здійснюються під управлінням програми. Але оператор стежить за тим, що відбувається, а за необхідності коригує робочі процеси. Наприклад, він може виправити недоробки, що проявилися, або взагалі змінити поставлене завдання. Верстати з числовим програмним управлінням замовити онлайн у нас можна для великих промислових підприємств і невеликих приватних цехів. Функціонують такі прилади за таким алгоритмом:

 • Виконання налаштувань їх здійснює оператор. Для цього він проектує модель, задає їй ключові параметри. Здебільшого всі рутинні процеси розписані заздалегідь. Йому залишається тільки внести корективи в типові сценарії.
 • Обробка завдання комп'ютером. Обладнання у вигляді верстата здійснює вивчення заданих алгоритмів, які попередньо конвертувалися в прийнятний для програмного керування формат.
 • Збереження формул і алгоритмів верстатом. Підготовка для чіткого виконання послідовності заданих дій. Подача команд на всі елементи верстата, від двигуна і до найдрібніших робочих інструментів.
 • Виконання поставлених завдань. При цьому агрегат функціонує за встановленим сценарієм. Він виробляє задану деталь автоматично, дотримуючись розробленого для нього алгоритму.

Застосування

Вважається, що купити верстати з ЧПУ доречно швидше для великого підприємства. Адже для їх експлуатації потрібується:

 • Спеціально навчений персонал. Співробітник повинен мати навички управління роботою програми.
 • Попит на виготовлення складних деталей. Адже штампувати прості шайби на таких пристроях нераціонально.
 • Суттєві фінансові вкладення. Вони проявляються в ціні та обслуговуванні такого інноваційного обладнання.

Верстати з ЧПУ

Основні види

На нашому сайті верстати з числовим програмним керуванням замовити з доставкою можна найрізноманітніших видів, характеристик, потужностей. Основні різновиди можна представити таким чином:

 • Тип руху. За цією характеристикою розрізняють верстати з позиційною обробкою від однієї точки до іншої, а також із контурним типом руху різця за заданим програмою маршрутом.
 • Система управління. Ці верстати можуть функціонувати за запрограмованими інструкціями, перетвореними в електроімпульси, що подаються на встановлені на них електродвигуни.
 • Число осей. За цим критерієм розрізняють верстати моновісні та багатовісні. В останньому випадку верстат скорочує виробничий цикл і забезпечує відмінні параметри обробки.
 • Тип приводу. Розрізняють верстати з гідравлічним, електричним або пневматичним приводом. Кожен з них має свої переваги, хоча є у кожної з таких моделей і певні недоліки.

Пропонуємо вам якісні сучасні верстати з числовим програмним забезпеченням купити недорого з доставкою по Україні в каталозі нашої компанії ТОВ ДІС-ГРУП. Дані прилади дозволять набагато швидше і якісніше вирішити найрізноманітніші функціональні завдання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner