Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Технології улюбленої справи: використання верстатів з ЧПУ для оптимізації виробництва

Технології улюбленої справи: використання верстатів з ЧПУ для оптимізації виробництва

Щоб підвищити якість, функціональність, продуктивність підприємства та його рентабельність, не обов'язково встановлювати величезну кількість верстатів. Є найбільш раціональні методи інтенсифікації та оптимізації виробництва. Верстати з ЧПУ стануть найкращим рішенням величезної кількості завдань вашого підприємства. Адже один такий агрегат замінить цілий конвеєр аналогічного обладнання із ручним керуванням.

Чому вигідно купити верстати із ЧПУ для оптимізації виробництва?

Таке обладнання має масу актуальних характеристик, завдяки яким значно підвищується якість, безпека, інтенсивність та ефективність будь-якого підприємства. Верстати із ЧПУ використовуються для оптимізації виробництва. В Україні вони доступні в широкому асортименті завдяки пропозиціям нашої компанії.

Технології улюбленої справи: використання верстатів з ЧПУ для оптимізації виробництва

Переваги верстатів з ЧПУ

Таке сучасне обладнання у нас надзвичайно затребуване. Адже завдяки його застосуванню:

 • Багаторазово зростає швидкість виробництва кожної деталі. Адже для її виготовлення немає необхідності щоразу повторно робити налаштування верстата під кожну нову деталь і операцію.
 • Збільшується продуктивність підприємства. Адже сучасні верстати такого типу функціонують практично безперервно, випускаючи вироби цілим потоком, без втручання оператора.
 • Виключаються затрати часу на заміну застосовуваного інструменту. Адже на верстатах з ЧПУ передбачена наявність головки з опцією швидкої заміни насадок і інструментів, необхідних для використання.
 • Зростає точність виробів, що виготовляються. Адже на цей процес не впливає людський чинник. Комп'ютер забезпечує майже повну відсутність відхилень від заданих оператором параметрів.
 • Мінімізується кількість обробок деталей. Адже пропоновані у ТОВ ДІС-ГРУП верстати з ЧПУ для оптимізації виробництва дозволяють отримувати вироби з ідеальною поверхнею, без додаткових обробок.
 • Підвищується якість продукції. Адже деталі обробляються максимально чисто, точно, без браку та інших дефектів, можливих при ручній обробці. Таким чином мінімізуються затрати на виробництво і собівартість продукції.
 • Поліпшується естетичність зовнішнього вигляду готових деталей. Адже в процесі обробки на верстаті з ЧПУ виникає ефект полірування поверхні. Причому блиск виходить дуже ефектним.
 • Знижується кількість трудовитрат. Адже для тих самих виробничих процесів тепер потрібно набагато менше працівників. Причому один оператор здатний обслужити до 4 верстатів одночасно.

Принцип дії верстатів з ЧПУ

Представлені на нашому сайті верстати із ЧПУ замовити онлайн для оптимізації виробництва можна різних видів. Але всі вони працюють за одним і тим же принципом. До верстата пишеться спеціальний код або використовують готові програми типу CAM. При цьому не виникають особливі складнощі, а виконуються такі дії:

 • Здійснення налаштувань. Оператор задає програму дії для вузла числового керування верстатом. Блок системного управління обладнанням обробляє задані параметри, готується до їх втілення та ставить задачі систему приводу.
 • Виконання команд. Ця опція здійснюється приводним механізмом. Під його дією відбувається контролювання застосовуваної швидкості, правильність руху компонентів верстата, точність виготовлення деталі та обробки заготовки, що використовується.
 • Подання звітності. Вона здійснюється рахунок роботи системи зворотнього зв'язку. Верстат із ЧПУ передає інформацію назад на БУС. Сигнали звіряються із заданими оператором параметрами. При виявленні помилок провадиться їх виправлення.
 • Контроль оператором процесів і результатів. Він спостерігає роботу верстата на дисплеї. У разі потреби втручання може використовувати пульт управління. Таким чином, проводиться коригування заданих робочих параметрів.

Верстати з ЧПУ для оптимізації виробництва

Якщо ви вирішите замовити верстати з ЧПУ для оптимізації виробництва в каталозі ТОВ ДІС-ГРУП, то це дозволить вам досягти хороших результатів. Наші фахівці допоможуть вам об'єднати в єдиний цикл цілу групу такого обладнання для багатопрофільної обробки деталей на конвеєрі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner