Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Токарний верстат: поради щодо ергономічного розміщення

Токарний верстат: поради щодо ергономічного розміщення

Сучасні верстати можна встановлювати по-різному. Вибір варіанта монтажу залежить від габаритів обладнання, його кількості, специфіки приміщення та інших критеріїв. Усі їх важливо зважити, щоб підібрати оптимальний спосіб встановлення. Пропонуємо ефективні поради щодо ергономічного розміщення токарного верстата від досвідчених монтажників даного обладнання.

Основні рекомендації щодо ергономічного розміщення токарного верстата у виробничому цеху

Перш ніж перейти до питання встановлення обладнання, варто нагадати, що його потрібно транспортувати в затареному стані. Важливо уникати ризику ударів по верстату, потужних поштовхів, надмірних нахилів та різких струсів. Розбирається упаковка із верхньої частини. Ергономічна установка токарного верстата, замовити яку можна в нашій компанії, визначається за сукупністю ключових параметрів.

Токарний верстат: поради щодо ергономічного розміщення

Настільні верстати

Таке обладнання функціонує від мережі 220 В. Його можна вибрати для встановлення у будь-якому технічному приміщенні будинку, школи, станції технічного обслуговування та інших об'єктів. Існують також багатофункціональні прилади, які виконують, в тому числі, функції токарного верстата. Вибрати можна обладнання з числовим програмним керуванням, мініатюрне або габаритне. Замовити токарний верстат зі встановленням можна в нашій компанії. Спеціаліст ООО Діс-Груп виконають дані роботи з дотриманням всіх технологічних вимог.

Виробничі верстати

Монтаж даного обладнання потребує ще більшої уваги. Якщо у вас виникають складнощі з виконанням цього завдання, ви, знову ж, можете звернутися до наших фахівців. Окрім того вони забезпечать встановлення комплексу обладнання в цеху чи іншому приміщенні таким чином, щоб наповненість була максимальною, але без захаращеності території, із збереженням підступів до верстатів для операторів та майстрів ремонту. Завдяки цьому ви зможете забезпечити високий рівень функціональності та ремонтопридатності придбаних агрегатів. Наші спеціалісти можуть здійснити установку токарного станка на місці або, на ваше бажання, надати технологію втілення подібної функції. Її можна систематизувати такими моментами:

 • Перевірка фундаменту. Основа повинна відповідати вимогам, вказаним в інструкції до верстата.
 • Тестування місць розташування так званих клинових опор, а також прокладки. На них буде здійснюватися найбільше навантаження.
 • Підготовка та правильне встановлення фундаментних болтів необхідної довжини з якісним різьбленням потрібного діаметру та кроку.
 • Розподіл поперечних і поздовжніх осей, позначок по висоті, а також правильної нумерації всіх реперів.
 • Складання монтажу під установку обладнання. Зачищення поверхні від масляних плям, що важливо для якості монтажу.
 • Видалення опалубки, яка використовувалася для формування та заливання фундаменту, вже після його висихання.
 • Розмітка фундаменту з урахуванням габаритів верстата, а також місця розміщення пульта програмного керування для автоматів з ЧПУ.
 • Контроль рівності фундаменту. Під монтаж токарного верстата з каталогу будь-якого виробника необхідна рівна основа.
 • Застосування підкладки у вигляді металевих брусів або установчих черевиків для вирівнювання поверхні фундаменту.
 • Забезпечення відступів даної відмостки по периметру верстата. Вона має з усіх боків виступати однаково.
 • Процес перевірки монтажу верстата за рівнем. Контролювати потрібно як вертикальні, так і горизонтальні положення.
 • Затягування анкерних болтів. До цього можна приступати після того, як вивірено становище верстата на фундаменті.
 • Перевірка точності монтажу верстата. Від цього залежатиме функціональність і точність роботи обладнання.

Токарний верстат

Рекомендуємо вам замовити монтаж токарного верстата. Ергономічність, точність, швидкість, якість виконання цих робіт наші фахівці забезпечать із усією відповідальністю. Вони допоможуть підібрати місце для встановлення обладнання так, щоб вам було зручно його експлуатувати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner