Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Виробництво має право на інновації

Виробництво має право на інновації

Верстати для обробки різних видів матеріалів ще зовсім недавно керувалися вручну. Кожну операцію потрібно було виконати стільки разів, скільки деталей виготовляли. Але кожне виробництво має право на інновації. Токарні та фрезерні верстати з ЧПУ стали символом такої модернізації.

Що являють собою токарні та фрезерні верстати з ЧПУ?

У такому устаткуванні використовується числове й програмне управління. Завдяки цьому обробка металу, дерева, каміння може виконуватися в автоматичному режимі, практично без участі й присутності оператора. Виробничі процеси при цьому керуються через комп'ютер. Він визначає алгоритм дій кожного інструменту на верстаті. Звичайно, попередньо оператор повинен здійснити налаштування, за якими працюватиме токарний або фрезерний верстат із ЧПУ. В Україні таке обладнання надзвичайно затребуване. Придбати його можна в каталозі ТОВ ДІС-ГРУП з гарантією фірмового походження, високої функціональності, ефективності та безпеки.

Виробництво має право на інновації

Такі верстати мають наступні переваги:

 • автоматизованість роботи;
 • підвищення безпеки праці;
 • оперативність зміни профілю;
 • високий рівень продуктивності;
 • максимальна точність обробки;
 • виробництво складних конфігурацій;
 • безперебійна робота підприємства.

Специфіка застосування ЧПУ

Числове управління сьогодні застосовується у багатьох видах виробничого обладнання. Це не тільки токарні й фрезерні, але також свердлильні, лазерні, шліфувальні, свердлильно-розточувальні, зубообробні, багатоцільові, полірувальні станки, плазмотрони, обробні центри та інші види аналогічного обладнання. В них ЧПУ забезпечує повноцінний виробничий процес. Але залежить він від так званих CAD і CAM. Перша абревіатура — це позначення автоматизованого проектування, а друга — автоматизованого виробництва. Пропоновані на нашому сайті токарні та фрезерні верстати з ЧПУ, як і інші пристрої з подібним керуванням, діють за рахунок того, що відокремлюють від передбаченої заготівлі зайвий матеріал. До переваг такого обладнання можна віднести те, що, на відміну від приладів з ручним керуванням, вони можуть:

 • Працювати з великим асортиментом сучасних матеріалів, включно з деревом, скловолокном, поліпропіленом та практично будь-якими видами твердих металів.
 • Виготовляти найскладніші варіанти різних виробів. Водночас звичайні верстати з ручним керуванням не здатні втілювати такі багатопланові складні завдання у виробництво.
 • Діяти потоком, випускаючи вироби великими партіями. Проте, звичайно, оператор заздалегідь задає програму дії, яку з високою точністю виконує той чи інший верстат.

Рівень автоматизації верстатів

У нашому каталозі токарні й фрезерні верстати з ЧПУ замовити онлайн можна різних видів. Вони бувають з різним ступенем автоматизації. При класифікації враховуються такі параметри, як призначення, завантаження, варіант приводу, кількість координат, в яких може працювати верстат, а також рівень похибки при виконанні завдань. Для позначення рівня автоматизації застосовується літерний символ, який розміщується вкінці маркування обладнання. Придбати токарні та фрезерні верстати у Києві та інших містах України, скориставшись нашими пропозиціями, можна також з різним ступенем залучення програмного забезпечення. А взагалі існують такі види автоматизації виробничого обладнання даного типу:

 • Ф1. На таких верстатах використовується цифрова індикація. Координати подаються за кожен кадр.
 • Ф2. Такі верстати можуть мати позиціоновану схему керування або прямокутну, як у фрезерних і токарних моделях.
 • Ф3. Управління верстатами такого типу відбувається безперервно або контурно, якщо йдеться про складні деталі.
 • Ф4. Це система управління комбінованого типу, розроблена для позиційного та контурного ЧПУ.
 • Ц. Так позначається циклічне управління, що застосовується для виробництва елементарних однотипних деталей.

Токарні та фрезерні верстати з ЧПУ

Пропонуємо вам у нашому каталозі токарні й фрезерні верстати з ЧПУ замовити з доставкою по Україні. Завдяки цьому ви зможете суттєво підвищити інтенсивність виробництва й рентабельність вашого підприємства.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner