Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Верстат для точних операцій — запорука успіху на виробництві

Верстат для точних операцій — запорука успіху на виробництві

Швидкість, точність, повторюваність — три кити, на котрих стоїть успішне виробництво. Якщо ви зацікавлені в розширенні виробництва, тільки плануєте відкрити власний цех, обов'язково варто розглянути ідею придбання токарних, фрезерних верстатів із ЧПК. Обладнання, всі операції якого контролюються числовим програмним керуванням, значно підвищує рівень ефективності виробництва, незалежно від масштабів.

Яким чином верстати з ЧПК впливають на ефективність виробництва?

Обладнання з числовим програмним керуванням значно покращують продуктивність та якість виробництва. У токарних та фрезерних верстатах з числовим програмним керуванням існує можливість створення великих тиражів деталей, з абсолютно точною повторюваністю.

На відміну від традиційних верстатів, обладнання з ЧПК значно скорочує час обробки кожної деталі, відповідно, збільшує кількість елементів, створених за одиницю часу.

Верстат для точних операцій — запорука успіху на виробництві

Точність керування зменшує кількість помилок, завдяки автоматизації всіх процесів. Також на зменшення кількості похибок впливають безперервність роботи та багатостанційна обробка.

Верстати з ЧПК надають чудову можливість створення деталей різного рвня складності та форми. Автоматизовані станки дозволяють створювати унікальні вироби, як гуртовими партіями, так і штучно, в стислі терміни.

Чи не найважливіша перевага верстату з ЧПК — можливість виконувати функції одразу кількох універсальних станків. Також можна обєднати декілька версаттів в одну мережу, котра керується знову ж таки системою ЧПК. Контролювати коректність виконання програми може всього лиш один оператор.

ЧПК верстати широко використовуються в усіх галузях промисловості, навіть у таких сферах як космічна, атомна, енергетична промисловість. Складність конструкції, точні вимоги до геометричної точності — все це точно під силу верстатам з числовим програмним керуванням.

Верстат, керований комп'ютером, виконує багато різнопланових операцій, при цьому гарантує замовнику високі характеристики якості — точні форми, взаємне розташування поверхонь.

Ці якості особливо важливі у виробництві прес-форм, котрі надалі застосовуються для створення складних, специфічних деталей.

Ключові переваги верстатів із числовим програмним керуванням

Обладнання з ЧПК унікальним чином поєднує гнучкість, притаманну універсальним верстатам, високу продуктивність. Сучасні методи обробки доповнюються високоміцним інструментом з покращеними різальними властивостями. Як наслідок — замовник отримує збільшення швидкості різання при збереженні високих показників точності.

Підсумуємо всі особливості та відмінності верстатів з ЧПК:

  • багатофункціональність, котра значно розширює спектр завдань;
  • мінімальний вплив оператора на процеси обробки, що значно зменшує ймовірність людської похибки;
  • підвищення продуктивності;
  • значне зменшення кількості відходів;
  • підвищення рівня продуктивності;
  • зменшення часу на допоміжні операції, зміну інструментів, перелаштування обладнання;
  • зменшення витрат на виготовлення партії деталей.

Найвідоміші різновиди верстатів з числовим програмним керуванням

Найчастіше на виробництві використовуються верстати:

  • токарні;
  • токарно-фрезерні;
  • вертикально-фрезерні.

Токарні та фрезерні верстати передбачають використання різальних інструментів, котрі видаляють матеріал з деталі, згідно визначеної форми.

Верстат для точних операцій на виробництві

У токарному верстаті деталь обертається на нерухомому різальному інструменті. Фрезерний верстат обробляє деталь обертовим різальним інструментом. До цього слід додати, що фрезерні вертати використовують інструменти, що мають кілька лез чи наконечників — їх можна використовувати для створення, обробки внутрішніх та зовнішніх циліндричних поверхонь деталей.

Особливість вертикально-фрезерних верстатів полягає у вертикальній осі розташування шпинделя.

Компанія MetallWorks пропонує широкий асортимент довговічних та надійних, високоточних верстатів із ЧПК. Окрім купівлі верстата ви також можете замовити встановлення та сервісне обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner