Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Станки з ЧПК: як верстати від «ДИС Групп» здатні оптимізувати виробництво

Станки з ЧПК: як верстати від «ДИС Групп» здатні оптимізувати виробництво

Останні десятиліття відрізняються стрімким розвитком технологій, інтеграцією комп'ютерних технологій у всі сфери нашого життя. Не стала винятком важка промисловість, де широко застосовуються верстати із числовим програмним керуванням. Завдяки використанню точного керування процесором, автоматизації всіх процесів, виробництво стало ефективнішим, скоротився час на виробництво однієї деталі. В цій статті детально розглянемо, яким чином станки з ЧПК здатні покращити та оптимізувати виробництво.

Чому варто обрати ЧПК верстати?

Обладнання з числовим програмним керуванням — оптимальне рішення для створення деталей поштучно чи серійного виробництва. Ефективне поєднання технологічних та цифрових можливостей значно збільшує гнучкість виробничого процесу.

Станки з ЧПК: як верстати від «ДИС Групп» здатні оптимізувати виробництво

ЧПК верстати полегшують виконання складних операцій, скорочують витрати часу на проміжні дії, такі як зміна інструментів, переналагодження. В ЧПК верстатах всі параметри налаштовуються та контролюються за допомогою комп'ютера. Завдяки точності контролю комп'ютерного процесора зменшується вплив на всі процеси людського фактору.

Верстати з числовим програмним керуванням дозволяє виготовляти деталі різного рівня складності, форми та конфігурації, що значно розширює можливості вашого виробництва.

Встановлення одного ЧПК верстату дозволяє замінити роботу кількох унверсальних, котрі працюють без числового керування. Також на виробнцитві кілька ЧПК верстатів можна обєднати в одну мережу, котрою буде керувати система ЧПК.

Сфери використання ЧПК верстатів

Обладнання з ЧПК може встановлюватися на підприємствах машинобудівної сфери, котрі виконують складні замовлення для атомної, космічної та енергетичної промисловості.

На токарних та фрезерних верстатах із ЧПК можна виготовляти деталі будь-якого рівня складності.

Важливі переваги верстатів із числовим програмним керуванням

В апаратах з ЧПК поєднуються гнучкість, характерна для універсальних верстатів, високий рівень продуктивності. Встановлення високоміцного різального інструменту та сучасних методів обробки гарантує збільшення швидкості різання, при збереженні високої якості та точності.

Підсумуємо — які переваги отримує виробництво після встановлення ЧПК верстатів:

  • широкий спектр можливих задач значно розширює функціональні можливості підприємства;
  • зведення до нуля людської похибки;
  • зменшення часу на виконання допоміжних операцій;
  • загальне підвищення продуктивності на виробництві;
  • зменшення тривалості часу на виготовлення великих тиражів деталей;
  • зменшення собівартості виробництва.

Які верстати можна замовити в компанії «ДИС Групп»?

Компанія «ДИС Групп» пропонує реалізацію токарних верстатів, обробних центрів, свердлильних верстатів із числовим програмним керуванням.

Сучасні верстати з ЧПУ для обробки металу відрізняються продуманими системами захисту, комплексним охолодженням приводів, робочих поверхонь. Ці відмінності гарантують безпечну роботу верстатів, можливість працювати без зупинок протягом тривалого часу. Завдяки цим відмінностям суттєво підвищується рівень ефективності та продуктивності підприємства.

Станки з ЧПК від «ДИС Групп»

Фрезерні верстати з ЧПК використовуються для обробки деталей різних типорозмірів. Компанія «ДИС Групп» пропонує фрезерні верстати вертикального та горизонтального розташування, а також оснащення до них. Моделі, доступні в каталозі, дозволяють виконувати складні роботи з обробки металу, з точністю до 0,002–0,005 мм.

В компанії «ДИС Групп» ви маєте можливість не лише обрати необхідне вам обладнання, але й замовити послугу встановлення верстатів. За необхідності, працівники компанії проведуть навчання працівників вашого підприємства, щоби використання агрегатів з ЧПК було максимально ефективним. Також у компанії «ДИС Групп» доступна послуга сервісного обслуговування. При виникненні будь-яких неполадок у роботі агрегатів, працівники компанії допоможуть усунути їх.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner