Виготовлення деталей на токарних автоматах
Для підвищення рівня продуктивності виробництва доцільно використовувати токарні верстати з ЧПК. Це практичне, багатофункціональне обладнання, котре використовується в багатьох галузях промисловості, допомагає значно зменшити кількість похибок, виключити людський фактор при виточуванні деталей. Токарні верстати з ЧПК дозволяють проводити обробки заготовок із металу, деревини чи інших матеріалів.
Сучасні токарні верстати приваблюють високим рівнем продуктивності, ідеальною точністю точіння, простотою користування та обслуговування, гарантують стабільність обробки деталей різного діаметра та форми.
Алгоритм виготовлення деталей на токарному верстаті
Обробка деталей на універсальних токарних верстатах виконується послідовно, декількома інструментами — вони встановлені в тримачі різця та задній бабці. Підведення, відведення та заміна інструментів, перемикання та інші допоміжні рухи виконуються робітником вручну. Решта процесів — створення деталей складної форми, перехід між різними деталями (на одному листі) токарний верстат виконує автоматично.
Підвищеною ефективністю відрізняються токарно-револьверні верстати. Встановлені револьверна голівка та супорт з кількома інструментами забезпечують можливість одночасної обробки кількох поверхонь. Це додатково зменшує час, котрий робітники витрачають на обслуговування верстата.
Які роботи дозволяють виконувати токарні верстати з ЧПК?
Високий рівень продуктивності та ефективності верстатів із ЧПК дозволяє виконувати на них такі види робіт:
- чорнова та чистова обробка заглибин та отворів;
- нарізання різьблення;
- нарізання деталей потрібної довжини;
- виточування деталей за заданими параметрами.
На токарних верстатах можна обробляти труби, вали, втулки, муфти, шківи, зубчасті колеса та інші вироби для промисловості та побуту.
Переваги створення деталей на токарних верстатах із ЧПК
Використання таких агрегатів на підприємстві забезпечує такі можливості:
- комфорт та простота використання;
- високий рівень точности обробки деталей різноманітних конфігурацій;
- висока швидкість виготовлення деталей;
- зменшення часу на обробку однієї деталі;
- зменшення кількості працівників, необхідних для виконання токарних робіт;
- можливість обробляти деталі з металів із різними властивостями — алюмінію, вуглецевої сталі, латуні, міді.
На яких токарних верстатах можна виготовляти деталі?
В компанії MetallWorks ви маєте чудову нагоду обрати токарні верстати з ЧПК, котрі допоможуть значно підвищити рівень продуктивності на вашому виробництві. Вашій увазі пропонуються токарні верстати, а також токарно-гвинторізні верстати.
В групі токарних верстатів має попит обладнання CN-SP63D від компанії Southern Machinery Ltd, котрий відрізняється підвищеними показниками точності та надійності.
Цей агрегат розроблено для обробки габаритних деталей з прутка. Завдяки збільшеному отвору шпинделя верстат може виконувати обробку прутків діаметром до 105 мм.
Жорсткий шпиндельний вузол суттєво знижує вібрації, що дуже актуально при обробці великих деталей. Також в агрегаті передбачено пряме підключення шпинделя, його оберти регулюються в межах від 20 оборотів за хвилину.
Група токарно-гвинторізних верстатів дозволяє виконувати такі операції:
- свердління, розгортання і зенкування отворів;
- нарізання торців з їх подальшою обробкою;
- нарізання деталей.
Один із найвідоміших токарно-гвинторізних верстатів — C6232D 750/1000/1500. Цей агрегат представлений в трьох модифікаціях, котрі відрізняються максимальною довжиною обробки, відповідно: 750, 1000 та 1500 мм.
В компанії MetallWorks ви можете замовити не лише транспортування та встановлення верстатів, але й налаштування та навчання працівників вашого підприємства.
- Автомат поздовжнього точіння TCKZ-20C4: переваги та особливостіВерстати з числовим програмним керуванням повсюдно використовуються на виробництві, адже допомагають значно пришвидшити всі робочі процеси, зменшити кількість дефектів. Застосування верстатів з ЧПК знижує ризики людського фактора, похибки на виробництві, допомагає створювати деталі в серійному виробництві.Автомат поздовжнього точіння TCKZ-20C4: переваги та особливості
- У чому різниця між токарним і фрезерним верстатом?Токарний та фрезерний верстат — два основні різновиди машин, що використовуються на виробництві. Обидва типи верстатів передбачають використання різальних інструментів для виготовлення деталей потрібної форми. Проте токарні та фрезерні верстати мають унікальні відмінності. Отже, в чому полягає принципова різниця між цими групами верстатів.У чому різниця між токарним і фрезерним верстатом?