Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Найсучасніші технології від Baofeng: ваш крок до високоефективного виробництва

Найсучасніші технології від Baofeng: ваш крок до високоефективного виробництва

Компанія Baofeng надзвичайно популярна в усьому світі. Сприяє цьому широкий асортимент її продукції, а також відмінна якість кожного виготовленого агрегату. Щоб досягти такого дійсно преміального рівня, дана фірма використовує найсучасніші технології. Baofeng — ваш крок до високоефективного виробництва. Тим більше якщо обладнання придбане в нас. Адже ми гарантуємо його оригінальність за рахунок співпраці з цим виробником через офіційних представників виробника в Україні.

Чому варто вибрати й замовити верстати Baofeng з каталогу топового бренду?

Дане обладнання дійсно виробляється із застосуванням передових технологій. Завдяки цьому можна досягти високоефективного виробництва. Перераховувати технології, задіяні в цих пристроях, можна нескінченно довго. Насамперед це система ЧПУ від провідних світових виробників, включно з компаніями Mitsubishi, Siemens, Fanuc. В Україні купити верстати Baofeng можна для різних сфер. Адже на їхній основі здійснюється виготовлення високоточної електроніки, медичного обладнання, деталей для автомобілів та інших видів техніки.

Найсучасніші технології від Baofeng: ваш крок до високоефективного виробництва

Наш асортимент верстатів

Наша компанія пропонує вітчизняним виробникам найкращі на сьогодні верстати та інші агрегати. Звісно, є в нашому асортименті й продукція цього бренду. І представлена вона кращими марками агрегатів різних видів. Насамперед наші покупці вибирають верстати Baofeng з каталогу відомого виробника, створені із застосуванням передових технологій. Це такі агрегати:

 • Горизонтальний фрезерний обробний центр. Він вирізняється високою жорсткістю основи конструкції, застосуванням інтегрованої системи управління, що дає змогу домогтися найвищої точності обробки заготовок.
 • Фрезерний центр з ЧПУ. Дане обладнання призначене для нанесення високоточних написів, візерунків, малюнків на металі та інших матеріалах. Гравірувальне обладнання застосовується в легкій промисловості та багатьох інших сферах.
 • Вертикально-фрезерний обробний центр. Такий верстат дає можливість виконувати високоточне свердління, фрезерування, розточування отворів, нанесення різьблення. Цей фрезерний центр підійде для виготовлення прес-форм і обробки складних деталей.
 • Двоколонний фрезерний обробний центр. Він призначений для точного виробництва габаритних деталей, прецизійної продукції, компонентів для авіації, аерокосмічної сфери та енергетики. Замовити верстат Baofeng у нашому каталозі можна актуальної для вас потужності.

Факти з історії бренду

Ця торгова марка досить давно функціонує у своєму сегменті ринку, з початку двохтисячних років. Вона відома як виробник надійного виробничого обладнання та популярних засобів зв'язку. Вся її продукція вирізняється високим рівнем надійності, професіоналізму, витривалості. Примітно, що на представлені на нашому сайті верстати Baofeng ціни цілком доступні. А їхні характеристики відповідають найвищим стандартам якості та функціональності.

Найсучасніші технології від Baofeng

Ключові критерії вибору

Вас цікавить обладнання цього типу, до його підбору потрібно підходити максимально виважено. Попередньо рекомендується ознайомитися з характеристиками актуальних пристроїв. Тим більше що в нашому каталозі максимально докладно наводиться інформація про кожен агрегат. У процесі ознайомлення слід насамперед проаналізувати такі моменти:

 • призначення приладу;
 • точність обробки деталей;
 • потужність двигуна;
 • варіант системи ЧПУ;
 • параметри основи;
 • конструкція верстата;
 • жорсткість трансмісії;
 • точність позиціонування.

Рекомендуємо вам в нашій компанії верстати Baofeng замовити з доставкою. Зробити правильний вибір вам допоможуть наші професійні консультанти. Також наші фахівці готові допомогти вам не тільки з вибором, а й установкою, сервісним обслуговуванням, налаштуваннями придбаних у нас агрегатів такого типу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner