Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Спрощене виробництво: токарні автомати від найкращих виробників

Спрощене виробництво: токарні автомати від найкращих виробників

Давно минули ті часи, коли кожна деталь, кожна операція виконувалася робітниками практично вручну. Сучасні підприємства віддають перевагу спрощеному виробництву. Токарні автомати від найкращих виробників, представлені на нашому сайті, дадуть змогу виконувати весь цикл робіт майже повністю без участі оператора. З нашого асортименту ви зможете вибрати моделі верстатів, які будуть максимально відповідати вашим завданням і перевагам.

Токарні верстати автомати від кращих сучасних виробників для модернізації виробництва

Дане обладнання на підприємствах використовується для виконання точіння виробів ускладненої форми. В якості заготовок використовуються прутки й спеціально нарізані форми під серійне виробництво. Токарні автомати в Україні надзвичайно затребувані. Адже їх застосування дає змогу прискорити виробництво, модернізувати його, мінімізувати участь людини на всіх етапах.

Спрощене виробництво: токарні автомати від найкращих виробників

Специфіка експлуатації

У подібних агрегатах на сьогодні автоматизовані всі процеси, починаючи від основних і закінчуючи допоміжними. Стосується це навіть завантаження заготовок та вивантаження готового виробу. Завдяки цьому всі технологічні етапи, пов'язані з обробкою заготовок, здійснюються в автоматичному режимі. Щодо обслуговування, то воно полягає в підготовці сировини або заготовок у міру їх витрачання. Контроль готових виробів виконується теж автоматично. Але майстер періодично перевіряє, наскільки якісно здійснюються всі роботи.

Сьогодні у нас можна замовити автомати токарні, а також шліфувальні, свердлильні та фрезерні. В них для автоматизації робочих процесів задіюються гідравлічні, електронні, електротехнічні, пневматичні, комбіновані та інші види механізмів. Вони відрізняються високим рівнем надійності та якості. Завдяки їх застосуванню істотно вдосконалюються й спрощуються практично всі виробничі процеси. Однак перед початком нового виробничого етапу необхідно виконати значне переналаштування агрегату під нові завдання.

Критерії вибору верстатів

Найкращими в такому разі стануть токарні автомати з ЧПУ. Замовити онлайн їх можна в нашій компанії. У них налаштування виконуються як у комп'ютері. Для цього використовується спеціальний софт. У процесі вибору даних агрегатів потрібно орієнтуватися за такими критеріями:

  • Призначення. Під нього виробляються спеціалізовані верстати, хоча є й агрегати універсального типу.
  • Вид заготовки. Залежно від того, яка сировина використовується для виробництва деталей, верстати поділяють на патронні або пруткові.
  • Число шпинделів. Різні види такого обладнання можуть у своїй конструкції мати один шпиндель або цілий комплект типу багатошпиндельного верстата.
  • Положення встановлення шпинделя. У різних моделях його розміщують горизонтально, або вертикально. Існують і комбіновані варіанти.
  • Компанія виробник. У нас додаються токарні автомати з каталогів таких відомих брендів, як Sowin SZ, Tsugami, TCKZ та інших топових виробників.

Токарні автомати від найкращих виробників

Ключові переваги автоматів

Такі верстати мають безліч актуальних переваг. Це високотехнологічні агрегати, що дають змогу здійснювати високоточну ефективну безпечну обробку різних деталей. У них поєднуються такі переваги, як висока продуктивність, унікальна багатофункціональність і надзвичайна точність. Завдяки цьому такий верстат робить можливим виконання різних видів обробки заготовок. У них в автоматичному режимі виконується:

  • завантаження заготовки;
  • її затискання у патроні;
  • переміщення різця;
  • обробка заготовки;
  • підтримка виробу.

Рекомендуємо вам якісні токарні автомати замовити онлайн на нашому сайті. Зробити правильний вибір вам допоможуть наші професійні консультанти. Фахівці компанії METALLWORK допоможуть також з транспортуванням, установкою, налаштуванням і технічним обслуговуванням придбаного у нас обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner