Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Бездоганна якість від японських токарних автоматів: обладнання, яке ніколи вас не підведе

Бездоганна якість від японських токарних автоматів: обладнання, яке ніколи вас не підведе

На великих виробничих підприємствах і в дрібних майстернях активно використовується обладнання від японських виробників. Адже продукція від брендів Країни вранішнього сонця в усьому світі славиться своєю бездоганною якістю. Японські токарні автомати обладнання, яке ніколи вас не підведе. Особливо якщо ви робитимете вибір з асортименту нашої компанії.

Якими характеристиками відрізняються японські токарні автомати з каталогу нашої компанії?

На сучасних промислових підприємствах використовується велика кількість агрегатів від японських виробників. Це верстати, які забезпечують найвищий рівень точності, швидкості, безпеки виробництва. Найбільш відомими вважаються торгові марки NOMURA, STAR MICRONICS AG, Kitagawa, Miyano, Okuma, Mitsubishi, FANUC, Tsugami. Це можуть бути автомати поздовжнього точіння, токарні верстати з ЧПУ, з можливістю фрезерування, з протишпінделем, з віссю Y, обробні центри на 9 осей та інші види аналогічного обладнання. Японські токарні автомати замовити онлайн можна на нашому сайті. Ви неодмінно залишитеся задоволені їхньою якістю, функціональністю, комфортністю обслуговування і масою інших актуальних характеристик.

Бездоганна якість від японських токарних автоматів: обладнання, яке ніколи вас не підведе

Параметри токарних автоматів Tsugami

Агрегати від цього бренду вважаються втіленням точності, міцності, надійності та швидкості. Ці верстати визнані в усьому світі, як одні з найбільш якісних.

Витяги з історії

Компанія виробляє обладнання такого типу ще з 1937 року. Вона вдосконалює свою продукцію, особливу увагу приділяючи розробці нових рішень. Один із важливих орієнтирів цього виробника — потреби в передових технологіях, задіюваних на інноваційних видах виробництва.

При цьому використовується багаторічний досвід компанії, наукові відкриття, актуальні на даний момент, запити власників підприємств, які використовують японські токарні автомати. В Україні вони також надзвичайно затребувані. Адже вважається, що використання таких агрегатів абсолютно не потребує особливого втручання людини. Недарма такі верстати називають безтурботними.

Критерії вибору

Найчастіше дане обладнання комплектується інструментами необхідними для торцевої обробки деталей. Користувачі відзначають високу продуктивність агрегатів у процесі роботи із заготовками складної конфігурації чи дрібнорозмірними. Під кожен вид подібних робіт можна замовити японські токарні автомати з ЧПУ та іншими актуальними опціями. Наприклад, це може бути обробка деталей за трьома, чотирма або п'ятьма осями. Діаметр виконуваного виточуваня може досягати 38 мм. А найменший показник цього типу — це 0,5 мм. Завдяки цьому власники такого обладнання можуть дозволити собі серійне виробництво різноманітних прецизійних деталей. У процесі вибору ви можете скористатися допомогою наших консультантів. Допоможе також інформація на сайті та в картці конкретного товару. Основні орієнтири, за якими варто вибирати японський токарний верстат-автомат, такі:

  • максимальний діаметр виконуваної обробки;
  • частота обертів шпинделя додаткового типу;
  • кількість інструментів у базовій комплектації;
  • розміри верстата, його маса та інші параметри.
  • частота обертів основного шпинделя на верстаті;
  • потужність двигуна шпинделя на цьому обладнанні;
  • характеристики прискореного переміщення деталей;

Бездоганна якість від японських токарних автоматів

Крім того, ця фірма, як і інші японські бренди, забезпечує істотний спектр різноманітних послуг, пов'язаних із застосуванням даного обладнання. Окрім післяпродажного сервісу, фахівці компанії-виробника забезпечують технічну підтримку покупцям. Якщо ви вирішите замовити японські токарні автомати на сайті нашої компанії, то неодмінно залишитеся задоволені і якістю придбаного обладнання, і рівнем наданих вам послуг. До того ж ми гарантуємо фірмову якість цієї продукції, оскільки співпрацюємо з офіційними представниками виробника без посередників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner