Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Як вибрати ідеальний фрезерний верстат з ЧПУ для вашого заводу

Як вибрати ідеальний фрезерний верстат з ЧПУ для вашого заводу

Сучасні промислові підприємства відрізняються від колишніх тим, що на них використовується інноваційне обладнання. Так, чудовим вибором стане для вашого заводу фрезерний верстат з ЧПУ. Як вибрати ідеальне обладнання такого типу? Розібратися з цим вам допоможуть наші професійні консультанти.

Основні критерії вибору фрезерного верстата з ЧПУ для вашого заводу

Якщо вам потрібне обладнання такого типу, насамперед варто проаналізувати його зону обробки. Її характеристики повинні відповідати тим видам виробів, які ви плануєте випускати за допомогою цих верстатів. Адже кожен з них має власну зону роботи по металу. Відповідно, кожен фрезерний верстат з ЧПУ з каталогів провідних виробників призначений для конкретного використання. Потрібно враховувати, з якими саме матеріалами ви будете працювати. Адже такі верстати обробляють не тільки метал, але також дерево й пластик. Більшість з таких верстатів застосовуються не тільки для фрезерування, а також для гравіювання, різання та інших видів обробки металу.

Як вибрати ідеальний фрезерний верстат з ЧПУ для вашого заводу

Програмне забезпечення

На більшості сучасних підприємств використовуються фрезерні верстати з ЧПУ. Замовити онлайн на нашому сайті їх можна для великого заводу або невеликої майстерні. Для спрощення управління таким обладнанням може застосовуватися вакуумний стіл. Але основний вид софту для цих пристроїв — CAD/CAM. Ці програми прописують ключові алгоритми використання даних верстатів.

Принцип функціонування

Верстат такого типу встановлюється на спеціальний вакуумний стіл. Щоб видалити повітря між оброблюваною заготовкою і таким інноваційним столом, застосовується вакуумний насос. Завдяки цьому деталь з будь-якого матеріалу міцно фіксується на поверхні вакуумного столу. Оператор може контролювати зону дії вакууму. Щоб мінімізувати витрати, можна задіяти одночасно не одну, а кілька зон. Якщо потрібно розкроїти велику заготовку обраного матеріалу або взагалі працювати з великою деталлю, то можна застосовувати повністю всю поверхню вакуумного столу.

Для регулювання процесів формування вакууму на робочій поверхні застосовується 4 типових вентиля, які розташовані на панелі управління. Вони за допомогою колектора і фільтра пов'язані з вакуумним насосом. Він за рахунок гнучкого шланга підключений до верстата. Якщо купити фрезерний верстат з ЧПУ і вакуумним столом, то можна буде уникнути згубної дії вібрації в процесі обробки деталей. Також це дасть змогу не допускати прогинів та інших видів деформацій, які трапляються на деталях під час звичайного кріплення без вакууму.

Ключові критерії вибору

Якщо вам потрібно вибрати й замовити фрезерний верстат з ЧПУ, в каталозі нашого магазину ви знайдете найкращі на сьогодні пропозиції. Пристрої вирізнятимуться високою якістю збірки, завдяки чому згодом не доведеться вкладати кошти в модернізацію або ремонт обладнання. Адже кожна деталь обійдеться вам надзвичайно дорого.

Ідеальний фрезерний верстат з ЧПУ для вашого заводу

Один з основних критеріїв, які потрібно враховувати, перш ніж купити фрезерний верстат з ЧПУ, — відгуки покупців. Якщо ви робитимете вибір у нашому магазині, то вся інформація про це буде представлена у відкритому доступі. Завдяки цьому ви зможете ще до покупки оцінити, наскільки оперативно діє наша сервісна служба, наскільки грамотно консультують наші фахівці та чи не буває проблем після встановлення обладнання. Найчастіше наші покупці цікавляться:

  • Чи можливе навчання фахівців покупця?
  • Чи доступна допомога у виборі верстата?
  • Чи здійснює наша компанія техпідтримку?
  • Які гарантійні умови ми надаємо покупцеві?
  • Який досвід функціонування нашої компанії?
  • Чи багато верстатів було взагалі нами продано?

Відповіді на ці та багато інших актуальних питань ви знайдете на нашому сайті. На фрезерні верстати з ЧПУ ціни у нас цілком помірні. Тому ви цілком зможете робити вибір саме за функціоналом і вашими завданнями, а не за вартістю обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner