Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Новий рівень автоматизації: ваш бізнес із токарними автоматами

Новий рівень автоматизації: ваш бізнес із токарними автоматами

Сучасний токарний цех може працювати практично без втручання людини. Для цього просто достатньо придбати інноваційне обладнання. З токарними автоматами ваш бізнес підніметься на новий рівень. Адже таким чином ви зможете забезпечити максимально високу точність, швидкість і якість робіт. У широкому асортименті таке обладнання представлене в нашому інтернет-магазині.

Що собою являють сучасні токарні автомати з каталогу нашого магазину?

Такі агрегати вирізняються високою технологічністю та ефективністю, що є надзвичайно актуальним у процесі обробки металу. Токарні автомати, замовити онлайн які можна в нашому магазині, функціонують за рахунок числового програмного керування. Завдяки цьому агрегат працює без участі оператора. Верстат автономно здійснює кожну операцію, починаючи з завантаження матеріалів і закінчуючи контролем якості. Саме так виглядає повна автоматизація всіх робочих процесів.

Новий рівень автоматизації: ваш бізнес із токарними автоматами

Такі агрегати здатні виконувати безліч завдань, які перед ними ставить оператор. Насамперед це:

 • Точіння циліндричних поверхонь із внутрішньою і зовнішньою обробкою виробів різноманітних видів.
 • Розточування будь-яких отворів до необхідного діаметра із забезпеченням високої точності робіт.
 • Підрізання торцевих ділянок деталей, висвердлювання отворів, виконання нарізки різьблення зсередини і ззовні.
 • Виконання розгортання та зенкерування отворів, виточування під конус, гравірування й нанесення малюнків.

Ключові переваги

Представлені на нашому сайті токарні автомати істотно відрізняються від звичайного заводського обладнання такого типу. До переваг таких верстатів можна віднести:

 • Високий рівень автономності. Такий токарний верстат функціонує самостійно, під керівництвом ЧПУ. При цьому він максимально якісно виконує кожне поставлене завдання.
 • Обробка металу на потоці. Верстат не потрібно зупиняти для подачі заготовок і їх обробки. Безперервний режим роботи сприяє підвищенню продуктивності робочих процесів.
 • Максимальна точність. Її забезпечує використання числового програмного управління в роботі верстатів. Якщо виробництво потокове, то деталі виходять повністю ідентичними, без будь-яких відхилень.
 • Можливість одночасної обробки деталей на різних позиціях. Верстати можуть бути оснащені комплектом тримачів різців. Завдяки цьому над заготовками здійснюється цілий комплекс виробничих операцій.
 • Удосконалення комплектації. На таких верстатах-автоматах можна встановлювати різні додаткові прилади. Це може бути вимірювальне обладнання, завдяки якому підвищується рівень якості та її контролю. Функціонал верстата розширюється і в тому плані, що можна систематизувати видалення металевої стружки.

Новий рівень автоматизації із токарними автоматами

Специфіка конструкції

Представлені в нашому інтернет-магазині токарні автомати за своїм функціоналом і будовою відрізняються від звичайних верстатів, керованих людиною. Їхнім мозком є система ЧПУ. Саме вона керує рухомими елементами з урахуванням програми системи обробки. Завдяки цьому стабілізується робочий процес і підвищується продуктивність токарних верстатів-автоматів. Хоча деякі види оснащення все-таки є стандартними:

 • Станина. Обидва варіанти верстатів мають нерухомі елементи — станину. Вона є основою для всього робочого обладнання.
 • Шпиндель. Це робочий вузол, на якому встановлюється заготовка для обробки. Швидкість обертання може досягати 15.000 об/хв.
 • Головка. Вона змінює робоче положення за рахунок налаштувань осьових приводів. Зазвичай автомати рухаються по X, Y, Z осях.
 • Супорт. Це інструментальний механізм, котрий фіксує тримач різців і самі інструменти з різними фіксаторами.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині токарні автомати купити недорого з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком доступні. А їхня якість і функціональність відповідають найвищим міжнародним стандартам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner