Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Електроерозійні верстати: майстерність точного вирізання від провідного виробника

Електроерозійні верстати: майстерність точного вирізання від провідного виробника

З метою підвищення продуктивності та прибутковості промислового підприємства варто розглянути встановлення електроерозійних верстатів. Це обладнання створене для обробки деталей складних форм, котрі не можна механічно обробляти, або ж їхня механічна обробка не є доцільною. Важливою перевагою електроерозійних верстатів є можливість обробляти матеріали з високими показниками твердості, наприклад, загартовану сталь. Компанія MetallWorks надає чудову можливість обрати електроерозійні верстати від відомих брендів з високим рівнем авторитету.

Відмінності функціонування електроерозійних верстатів

Електроерозійні верстати вигідно використовувати для нарізання деталей, котрі мають різні розміри та форму. На такому станку обробка відбувається під прямим кутом чи під кутом від 1 до 30 градусів. На кут, під яким буде виконуватися обробка деталей, залежить від комплектації станка.

Головне призначення електроерозійних верстатів вважається альтернатива штампування. Верстати цього типу можуть вирізати одразу декілька деталей, завдяки функції пакетної обробки. Після нарізання деталей нема потреби в подальшому фрезеруванні, адже при вирізанні заготовок не деформується їхня поверхня.

Ще одна важлива перевага електроерозійних верстатів — можливість легкого та швидкого налаштування. Все перелаштування зводиться до кількох маніпуляцій: для початку з програми завантажується необхідне креслення, потім виконується кілька дій на комп'ютері, після можна переходити до виготовлення деталей.

Електроерозійні верстати: майстерність точного вирізання від провідного виробника

Електроерозійні верстати дають можливість виготовляти елементи складних форм, наприклад, деталі з гострими внутрішніми кутами, пази, замкові з’єднання. Зокрема на електроерозійних верстатах можливо виготовляти:

  • штампи, пресформи;
  • деталі для кулачкових механізмів;
  • наскрізні шпонкові пази;
  • елементи для різноманітних інструментів.

Принцип роботи електроерозійних верстатів

Суть електроерозійної обробки досить проста — поверхню металу верстат руйнує за рахунок електрично-дугових розрядів. Останні виникають між деталлю та дротом чи електродом, у діелектричному середовищі. Першим електродом виступає робоча частина обладнання, при цьому метал виконує функцію другого електрода. Розряд, що виникає між двома електродами, спричиняє руйнівний вплив на деталь.

Майбутня заготовка з’єднується з джерелом постійного струму, тобто позитивним полюсом, після чого опиняється в діелектричній рідині. Там, під дією струму між негативним електродом та заготовкою відбувається електричний розряд. У місці впливу відбувається нагрівання металу, як наслідок — він розплавляється та частково випаровується. Діелектрик використовується для ізоляції, охолодження заготовки та видалення розплавлених часточок матеріалу.

Оскільки під час електроерозійного впливу на деталь не чиниться механічний вплив, вона не потребує подальшого доопрацювання. Для власників виробничих цехів це означає зниження собівартості деталей, за рахунок зменшення кількості етапів виробничого циклу.

Слід звернути увагу на те, що в електроерозійному обладнанні немає рухомих деталей, тому такі верстати набагато довше служать.

Електроерозійні верстати

Чому слід обирати саме електроерозійні верстати з ЧПК?

Комп'ютерне керування гарантує практично 100% точність обробки, при цьому верстат виконує всі роботи без втручання оператора. Працівник компанії лише завантажує на початковому етапі програму, налаштовує верстат, після чого всі процеси відбуваються автоматично.

Можливість виконувати складні операції з металевими деталями, наприклад, розрізання, об'ємне копіювання.

Універсальність — електроерозійні верстати можуть використовуватися в приватних цехах та промисловому виробництві.

Робітники компанії MetallWorks допоможуть обрати електроерозійний верстат, що підходить саме вашим вимогам. Додатково ви зможете замовити послуги пусконалагоджувальних робіт та сервісного обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner