Кошик
7 відгуків

ТОВ «ДИС-ГРУПП»

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Токарні та фрезерні верстати: як обрати ідеальне обладнання для вашого бізнесу?

Токарні та фрезерні верстати: як обрати ідеальне обладнання для вашого бізнесу?

Токарні та фрезерні верстати широко використовуються в різних сферах промисловості, де є необхідність створювати високоточні деталі. Щоби досягти ідеальної точності та повторюваності заготовок, використовуються токарно-фрезерні верстати з числовим програмним керуванням. Завдяки керуванню комп'ютером, такі верстати працюють набагато швидше, при цьому дозволяють створювати великі тиражі деталей з максимально точною повторюваністю.

Переваги для бізнесу токарних та фрезерних верстатів з числовим програмним керуванням

Найперша відмінність, кота приваблює власників промислових цехів — вищий рівень точності. Верстати з ЧПК здатні створювати деталі з високим рівнем точності та послідовності. Оскільки кожен рух верстата керується комп'ютером, користувач отримує гарантію, що вироби точно відповідають проєкту.

Токарні та фрезерні верстати: як обрати ідеальне обладнання для вашого бізнесу?

Серед інших переваг токарних та фрезерних верстатів з ЧПК слід відзначити:

  • Вищий рівень ефективності — верстати здатні створювати деталі набагато швидше, в порівнянні з традиційними верстатами. Ця особливість дозволяє власникам цеху, замовникам отримувати тиражі набагато швидше, з більшою точністю. Тож використання токарних верстатів значно підвищує продуктивність та прибутковість бізнесу.
  • Зменшення відходів — токарні та фрезерні верстати з ЧПК створюють деталі з мінімальними відходами. Ця відмінність допомагає не лише зменшити витрати грошей на матеріали, але й знизити негативний вплив на середовище.
  • Універсальність застосування — токарні верстати з ЧПК можна програмувати для створення деталей та компонентів у широкому діапазоні, від найпростіших до складних форм.
  • Автоматизація робочого процесу — токарні та фрезерні верстати з ЧПК значно зменшує потребу у втручанні оператора, знижує фактор людської похибки та підвищує рівень безпеки на робочому місці. Ця особливість дозволяє звільнити більше часу працівників, котрі можуть зосередитися на інших процесах.

Особливості конструкції та принцип дії токарних верстатів з числовим програмним керуванням

Токарні верстати з ЧПК — це підвид верстатів, рухи котрих контролюються комп'ютером, що дозволяє створювати деталі та компоненти з вищою точністю. Токарні верстати з ЧПК складаються зі станини, передньої бабки, ріжучого інструменту, хвостової частини.

Стабільне положення під час роботи забезпечує станина, бабка фіксує шпиндель, що обертає заготовку. Задня частина створює опору для іншого кінця заготовки.

Фрезерні верстати з числовим програмним керуванням — ідеальний вибір для підприємств, що займаються виготовлення меблів, рекламної продукції. Найактуальнішими фрезерні верстати є для деревообробної промисловості. Проте й для компаній, що займаються виготовленням металевих деталей такі верстати будуть гарним вибором, щоби підвищити рівень продуктивності.

Основні сфери використання фрезерних верстатів з числовим програмним керуванням:

  • створення корпусних меблів, котрі мають деталі складної форми;
  • обробка меблевих фасадів;
  • виробництво фігурних елементів інтерєру;
  • створення художнього різьблення по дереву;
  • виробництво сувенірної продукції;
  • створення оснащення для лиття та формування;

Як не помилитися при виборі токарних та фрезерних верстатів?

В першу чергу варто визначитися з максимальним розміром заготовок. Цей критерій допоможе визначитися з розмірами робочого столу. Великі деталі потрібно обробляти за один раз — це зменшує ризики виникнення дефектів, нестикування, підвищує точність оброблення. Якщо купити верстат з маленьким робочим полем, залишатиметься багато обрізків.

Токарні та фрезерні верстати

Звертайте увагу на особливості конструкції верстата. Основа має бути виготовлена з чавуну – це надаватиме потрібний ступінь жорсткості, стійкість до вібрацій.

Також слід звернути увагу на показник ходу шпинделя за віссю координат Z. Слід відняти від неї довжину фрези — отримаємо допустиму товщину виробу, з яким ви зможете працювати.

Широкий вибір фрезерних та токарних верстатів, а також допомогу у їх виборі пропонує компанія MetallWorks.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner