Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Дротяна електроерозія: інноваційні техніки для високоточної обробки

Дротяна електроерозія: інноваційні техніки для високоточної обробки

У роботі з металами сьогодні використовується безліч різноманітних передових методів, що дають змогу поліпшити якість, швидкість і ефективність обробки. Однією з найбільш затребуваних на сьогодні вважається інноваційна технологія для високоточної обробки металів дротяна електроерозія. Вона активно задіюється фахівцями ТОВ «Діс Груп». Вони допоможуть вам чітко визначити завдання, створити проєкт необхідної деталі й максимально точно втілити його в продукції з металу.

Чому настільки затребувана і як застосовується дротяна електроерозія як інноваційна технологія високоточної обробки металів?

Цей вид роботи з металом відрізняється від фрезерного й токарного різання насамперед тим, що різець не контактує з металом у процесі формування необхідної конструкції. Завдяки такій технології можна отримати набагато якісніші вироби. Особливо якщо використовується дротяна електроерозія від майстерні ТОВ «Діс Груп». Тут використовується передове обладнання, включно з дротяно-вирізними електроерозійними верстатами з новими контролерами від топових виробників.

Дротяна електроерозія: інноваційні техніки для високоточної обробки

Обробка металу дротяною електроерозією

Цю технологію ще називають іскровою ерозією. Адже в процесі вирізання деталі з металевої заготовки за таким методом відбувається вироблення іскор з електричного розряду, які й виконують функцію різця. Для цього застосовується інструмент, в основі якого одножильний тонкий дріт із латуні або інших видів металів, що інтенсивно проводять струм. Використовується також деіонізована вода, завдяки чому здійснюється розрізання металу електричними іскрами, а точніше їхнім теплом.

Дія дротяного електроерозійного верстата

Сучасні дротяно-вирізні електроерозійні верстати, замовити з доставкою які можна в інтернет-магазині компанії Діс Груп, призначені для роботи з листовим металом різної товщини з метою забезпеченням високої точності різьблення. Для цього виконуються електророзряди цілими серіями. Вони проходять між електродом або дротом, що виконує функцію різця, та металевою заготовкою. Для посилення дії іскри застосовується діелектрична рідина. Адже вона унеможливлює виникнення коротких замикань під час іскріння та відділення відходів.

Сфера застосування дротяної електроерозії

Така інноваційна технологія для високоточної обробки металів, як дротяна електроерозія, в Україні та у світі використовується в найрізноманітніших напрямках. Насамперед вона актуальна для створення точних дрібних деталей. Ця технологія актуальна в автомобілебудуванні, аерокосмічній сфері, в електронній та багатьох інших видах промисловості. Її використання має здійснюватися за мінімальної залишкової напруги. Найчастіше дротяна електроерозія в Харкові, Києві та інших містах України задіюється для:

  • створення високоточних пресформ і штампів;
  • виготовлення різних інструментів і запчастин;
  • виробництва дрібних деталізованих виробів;
  • свердління максимально точних вузьких отворів;
  • швидкого відтворення ідентичних деталей;
  • роботи при повному виробничому циклі;
  • забезпечення металоруйнівної обробки.

Дротяна електроерозія

Рекомендуємо вам послуги дротяної електроерозії замовити в майстерні ТОВ «Діс Груп». Тут вам допоможуть створити проєкт і виготовлять деталі складної форми, з необхідною кількістю заглиблень, гострими кутами, які можуть бути спрямовані або всередину, або назовні конструкції. Ми гарантуємо високу точність роботи і швидкість виконання замовлень. Вони можуть бути разовими та серійними. Виготовляти деталі за цією технологією можна з найрізноманітніших металів, включно з легованою, нержавіючою, загартованою, інструментальною, конструкційною сталлю. Крім того, замовляють таке виробництво з алюмінію, титану і навіть вольфраму. Вироби виходять максимально точними, без деформації, оскільки виробляються без механічного навантаження. А тріщини виключаються за рахунок роботи із заготовками після термічної обробки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner