Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Токарно-фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ: оптимізація процесів виготовлення

Токарно-фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ: оптимізація процесів виготовлення

Для виробництва різних деталей з металу, дерева, пластику та інших матеріалів часто використовують токарно-фрезерну обробку на верстатах з ЧПУ. Оптимізація процесів виготовлення дозволяє істотно підвищити точність здійснюваних операцій. А найдостойніший рівень надання цих послуг — у майстернях ТОВ «Діс Груп».

Що собою являє і для чого використовується токарно-фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ?

Ці технології застосовуються для найрізноманітніших виробничих завдань. Але найчастіше вони пов'язані з необхідністю розрізання зовнішніх і внутрішніх поверхонь на циліндричних заготовках і конічних формах. Зазвичай послуги з токарно-фрезерної обробки на верстатах з ЧПУ на нашому сайті замовляють для нарізування різьблення, виконання фрезерування пазів і фасонних отворів, стартового та фінішного оброблення заготовок під корпусні деталі й оброблення різноманітних галтелей, штампів і прес-форм.

Токарно-фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ: оптимізація процесів виготовлення

Професійні послуги з токарно-фрезерної обробки на верстатах з ЧПУ

Такого роду роботи широко затребувані в різних сферах виробництва. Адже токарно-фрезерні роботи по металу та інших матеріалах із застосуванням верстатів з програмним управлінням дає можливість отримати найвищий результат.

При цьому здійснюються як токарні, так і фрезерні роботи. У результаті створюються досить складні конструкції з широким функціоналом. Саме обладнання, що застосовується для цього, вирізняється компактністю, надійністю і високою ефективністю.

У нашій майстерні послуги з токарно-фрезерної обробки на верстатах з ЧПУ замовити можна для створення як елементарних, так і складних форм.

Ключові способи оптимізації токарно-фрезерних робіт на станках з ЧПУ

Щоб підвищити якість здійснюваних робіт і швидкість їх виконання, а також розширити допустимий функціонал, виробники верстатів задіють всі можливі шляхи оптимізації їх конструкції. Для цього в одному агрегаті комбінуються можливості декількох приладів. До того ж управління всіма процесами може здійснюватися за допомогою комп'ютерних технологій. Тому на одному й тому ж верстаті ми можемо виконувати одночасно як токарні, так і фрезерні роботи, забезпечуючи контроль і керівництво за допомогою ЧПУ.

Завдяки цьому забезпечується високий рівень якості та циклічність обробки з повторюваністю до необхідної кількості разів. Для досягнення необхідних параметрів заготовки застосовується обладнання, яке підтримує частину верстата, що рухається в багатоосьовій проекції. Насамперед це можливо завдяки використанню в токарно-фрезерній обробці програмного управління. Оптимізація послуг дає змогу досягти найбільшого рівня точності у виготовленні деталей і їхньої відповідності заданим у проєкті параметрам.

Токарно-фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ

Виконання послуг з токарно-фрезерної обробки деталей на станках з ЧПУ

На найвищому рівні такі роботи виконуються в наших майстернях. Деталі замовляють для різних галузей виробництва, сільського господарства, радіоелектроніки, медицини та машинобудування. Наші фахівці можуть виконувати як великі замовлення, практично серійні, так і дрібні, включно з одиничними. Часто у нас замовляють масове виробництво різних комплектуючих. До переваг наших послуг можна віднести такі моменти, як:

  • висока точність виконуваних робіт;
  • виконання робіт у найкоротші терміни;
  • доступні ціни на матеріали та послуги;
  • висококваліфікований штат співробітників;
  • створення проекту деталі під замовлення клієнта;
  • попередня 3D візуалізація спроектованих деталей.

Рекомендуємо вам у нашій компанії замовити послуги на токарно-фрезерні роботи на верстатах з ЧПУ. Ціни на них будуть цілком помірними. Частково це можливо за рахунок грамотної маркетингової політики наших менеджерів. Також для цього ми застосовуємо енергоефективне обладнання та раціональну організацію праці. І це далеко не всі переваги, якими відрізняється співпраця з нашою компанією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner