Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Штампи та прес-форми: високоточне виробництво для різних галузей промисловості

Штампи та прес-форми: високоточне виробництво для різних галузей промисловості

У процесі виготовлення пластикових, металевих, гумових деталей часто використовується технологія пресування і штампування. При цьому не обійтися без спеціальних заготовок. Замовити штампи та прес-форми для різних галузей промисловості в Україні можна в ТОВ «Діс Груп». Фахівці цієї компанії готові виконати проєктування, розробку та виготовлення штампів з максимальною відповідністю завданням, поставленим клієнтом.

Сфера застосування, особливості виготовлення та переваги штампів і прес-форм

Створення прес-форм і штампів дає змогу забезпечити серійний випуск окремих деталей або готових виробів із конкретними параметрами. Завдяки цьому можна застосовувати технологію лиття для швидкого і точного створення цілої лінійки ідентичних товарів або комплектуючих для виробництва. У готову форму заливається матеріал, якому під тиском задають необхідну форму. Це дуже зручно, але за умови, що в арсеналі підприємства є високоточні штампи та прес-форми. Виготовлення для різних галузей промисловості таких інструментів налагоджено саме в компанії Діс Груп.

Штампи та прес-форми: високоточне виробництво для різних галузей промисловості

Сфера застосування

За допомогою штампів і пресформ можна створювати конструкції складної форми з максимальною геометричною точністю і гладкою поверхнею, без відхилень і браку. Насамперед це актуально для таких сфер промисловості, як:

  • будівництво й автомобілебудування;
  • легка, харчова, ювелірна сфера;
  • створення сувенірів і біжутерії.

Етапи виробництва

Перш ніж створити штампи та прес-форми, в компанії Діс Груп приймають замовлення від клієнта з кресленням і описом планованого продукту. Після цього заготовлюються матеріали, з яких планується створення даного оснащення. Фахівці компанії проєктують майбутні штампи, створюють модельний варіант, допрацьовують його та випробовують. Для цього в їхньому арсеналі є повний асортимент сучасних обробних центрів, верстатів токарного, ливарного, штампувального типу, з числовим програмним управлінням.

Сфера застосування

Готові прес-форми і штампи, замовити виготовлення яких можна в нашій компанії, встановлюються на спеціальний термопласт автомат. При цьому слід дотримуватися інструкції та технічної документації з експлуатації цього оснащення. Замовник спочатку робить пробні зразки майбутніх виробів. Якщо його все задовольняє, то він запускає серійний випуск деталей. Для цього обраний матеріал, наприклад, полімерне лиття, він подає в матрицю і під тиском залишає остигати. Вилучення з форми проводиться за допомогою спеціальних штовхачів. Якість готових виробів залежить від того, наскільки сумлінно виготовлені штампи й прес-форми. На сайті компанії Діс Груп за відгуками клієнтів ви можете переконатися в гідному рівні виконуваних замовлень.

Переваги штампів

Використання цього оснащення дає масу переваг серійним виробникам певної продукції. Порівняно з іншими технологіями масового виготовлення, штампи та прес-форми дають змогу:

  • забезпечити високу точність виробів;
  • знизити собівартість готових деталей;
  • мінімізувати кількість відходів і затрат;
  • менше часу витрачати на кожну деталь;
  • налагодити виробництво в найкоротші терміни;
  • раціонально використовувати витратні матеріали;
  • швидко окупити витрати на штампи та прес-форми.

Штампи та прес-форми

Кращі — в Діс Груп

Сьогодні дуже багато виробників пропонують виготовлення штампів і прес-форм. Але не скрізь ви отримаєте належну якість готових виробів і гідний рівень обслуговування. Щоб бути впевненими в результаті, краще звертатися до перевірених виробників.

Досвідчені власники великих промислових підприємств, а також невеликих фірм обирають послуги нашої компанії. Адже у нас можна штампи та прес-форми замовити онлайн з гарантією високої якості. Ваша заявка буде виконана в найкоротші терміни з урахуванням найдрібніших деталей проєкту. Ви неодмінно залишитеся задоволені рівнем наших послуг і якістю роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner