Лазерне різання та ЧПК: як технології змінюють обробку металу
Найновішою технологією обробки будь-яких сплавів вважається лазерне різання. Завдяки цьому методу на виробництві з'являється можливість створювати деталі складної геометрії, високого рівня точності. Суть технології полягає у скеровуванні вузько сфокусованого променя на поверхню металевої заготовки. Оскільки промінь має дуже вузький діаметр, метал деформується лише в точці контакту, поверхня біля лінії різу не деформується, на ній не лишається слідів плавлення. Для додаткового підвищення точності та ефективності робочого процесу рекомендується встановлювати на виробництві лазерні верстати з числовим програмним керуванням. Завдяки станкам лазерного різання з ЧПК можливо створювати елементи будь-якої складності та кількості. Незалежно від кількості деталей в тиражі ви гарантовано отримаєте високу точність кожного елемента.
Принцип лазерного різання з ЧПК
Верстати для лазерного різання з ЧПК повністю керуються комп'ютером. Програму для нарізання заготовок попередньо створюють у відповідному програмному забезпеченні, завантажують у пам'ять верстата. Надалі програма контролює траєкторію лазера, скеровує промінь потрібним шляхом. Лазерні верстати з ЧПК дозволяють дуже точно підібрати рівень потужності та швидкість переміщення лазерного променя, залежно від типу матеріалу та товщини заготовки.
Програмний контроль автоматизує всі робочі процеси, зменшує втручання оператора в процес різання, відповідно, знижує до нуля вірогідність людської похибки. На лазерних верстатах з ЧПК можливо виконувати великі обсяги за невеликий проміжок часу, навіть якщо елементи відрізняються складною конфігурацією.
Серед інших переваг інноваційних лазерних верстатів із числовим програмним керуванням слід відзначити:
- відсутність тиску на матеріал виключає деформацію елементів;
- високі показники точності та швидкості;
- знижена кількість відходів;
- можливість створювати невеликі елементи з високим рівнем деталізації;
- створення деталей з ідеально рівними краями, що виключає необхідність подальшої обробки заготовок.
Лазерні верстати з ЧПК гарантують ідеальну повторюваність деталей, навіть якщо вам потрібно створити 1000 штук в одному замовленні.
Які лазерні верстати з ЧПК варті вашої уваги?
На виробництвах часто використовуються лазерні верстати з ЧПК серії GP. Обладнання цієї серії зарекомендувало себе як високоефективний верстат, котрий дозволяє виконувати лазерне різання тонколистової сталі. Обладнання значно зменшує витрати — якщо вам потрібно виготовити невеликі партії, за допомогою лазерної технології зробити це швидше, аніж з виготовленням прес-форм. Верстат може різати сплави: вуглецеву сталь товщиною від 1 до 12 мм, нержавіючу сталь товщиною від 1 до 5 мм, алюміній товщиною від 1 до 3 мм, латунь від 1 до 3 мм.
Інші відмінності лазерного верстата:
- голівка Raytools;
- ефективна охолоджувальна система;
- пульт дистанційного керування.
GT Lazer XTC-F2060G — оптоволоконний лазерний верстат, котрий складається з волоконної лазерної системи, холодильної камери, різальної головки, відрізного верстата. Ці елементи доповнені системою керування, системою водного та газового забезпечення, витяжною системою.
Волоконний лазер дозволяє різати середні та тонкі матеріали: нержавіючу сталь, низьковуглецеву сталь, леговану, пружинну сталь. Верстат ідеально підходить для створення елементів в різних сферах: авіації, аерокосмічній промисловості, виготовленні деталей електроніки.
Ці та інші лазерні верстати з числовим програмним керуванням доступні в компанії MetallWorks. Тут ви можете не лише обрати лазерний верстат, але й додатково замовити послугу налаштування обладнання. Також працівники компанії можуть навчити робітників виробництва основам керування лазерним верстатом. Інноваційні технології обробки металу значно підвищать ефективність та рентабельність вашого виробництва.
- Автомат поздовжнього точіння TCKZ-20C4: переваги та особливостіВерстати з числовим програмним керуванням повсюдно використовуються на виробництві, адже допомагають значно пришвидшити всі робочі процеси, зменшити кількість дефектів. Застосування верстатів з ЧПК знижує ризики людського фактора, похибки на виробництві, допомагає створювати деталі в серійному виробництві.Автомат поздовжнього точіння TCKZ-20C4: переваги та особливості
- У чому різниця між токарним і фрезерним верстатом?Токарний та фрезерний верстат — два основні різновиди машин, що використовуються на виробництві. Обидва типи верстатів передбачають використання різальних інструментів для виготовлення деталей потрібної форми. Проте токарні та фрезерні верстати мають унікальні відмінності. Отже, в чому полягає принципова різниця між цими групами верстатів.У чому різниця між токарним і фрезерним верстатом?