Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Лазерне різання та ЧПК: як технології змінюють обробку металу

Лазерне різання та ЧПК: як технології змінюють обробку металу

Найновішою технологією обробки будь-яких сплавів вважається лазерне різання. Завдяки цьому методу на виробництві з'являється можливість створювати деталі складної геометрії, високого рівня точності. Суть технології полягає у скеровуванні вузько сфокусованого променя на поверхню металевої заготовки. Оскільки промінь має дуже вузький діаметр, метал деформується лише в точці контакту, поверхня біля лінії різу не деформується, на ній не лишається слідів плавлення. Для додаткового підвищення точності та ефективності робочого процесу рекомендується встановлювати на виробництві лазерні верстати з числовим програмним керуванням. Завдяки станкам лазерного різання з ЧПК можливо створювати елементи будь-якої складності та кількості. Незалежно від кількості деталей в тиражі ви гарантовано отримаєте високу точність кожного елемента.

 

Принцип лазерного різання з ЧПК

Верстати для лазерного різання з ЧПК повністю керуються комп'ютером. Програму для нарізання заготовок попередньо створюють у відповідному програмному забезпеченні, завантажують у пам'ять верстата. Надалі програма контролює траєкторію лазера, скеровує промінь потрібним шляхом. Лазерні верстати з ЧПК дозволяють дуже точно підібрати рівень потужності та швидкість переміщення лазерного променя, залежно від типу матеріалу та товщини заготовки.

Лазерне різання та ЧПК: як технології змінюють обробку металу

Програмний контроль автоматизує всі робочі процеси, зменшує втручання оператора в процес різання, відповідно, знижує до нуля вірогідність людської похибки. На лазерних верстатах з ЧПК можливо виконувати великі обсяги за невеликий проміжок часу, навіть якщо елементи відрізняються складною конфігурацією.

Серед інших переваг інноваційних лазерних верстатів із числовим програмним керуванням слід відзначити:

  • відсутність тиску на матеріал виключає деформацію елементів;
  • високі показники точності та швидкості;
  • знижена кількість відходів;
  • можливість створювати невеликі елементи з високим рівнем деталізації;
  • створення деталей з ідеально рівними краями, що виключає необхідність подальшої обробки заготовок.

Лазерні верстати з ЧПК гарантують ідеальну повторюваність деталей, навіть якщо вам потрібно створити 1000 штук в одному замовленні.

Які лазерні верстати з ЧПК варті вашої уваги?

На виробництвах часто використовуються лазерні верстати з ЧПК серії GP. Обладнання цієї серії зарекомендувало себе як високоефективний верстат, котрий дозволяє виконувати лазерне різання тонколистової сталі. Обладнання значно зменшує витрати — якщо вам потрібно виготовити невеликі партії, за допомогою лазерної технології зробити це швидше, аніж з виготовленням прес-форм. Верстат може різати сплави: вуглецеву сталь товщиною від 1 до 12 мм, нержавіючу сталь товщиною від 1 до 5 мм, алюміній товщиною від 1 до 3 мм, латунь від 1 до 3 мм.

Інші відмінності лазерного верстата:

  • голівка Raytools;
  • ефективна охолоджувальна система;
  • пульт дистанційного керування.

GT Lazer XTC-F2060G — оптоволоконний лазерний верстат, котрий складається з волоконної лазерної системи, холодильної камери, різальної головки, відрізного верстата. Ці елементи доповнені системою керування, системою водного та газового забезпечення, витяжною системою.

Лазерне різання з ЧПК

Волоконний лазер дозволяє різати середні та тонкі матеріали: нержавіючу сталь, низьковуглецеву сталь, леговану, пружинну сталь. Верстат ідеально підходить для створення елементів в різних сферах: авіації, аерокосмічній промисловості, виготовленні деталей електроніки.

Ці та інші лазерні верстати з числовим програмним керуванням доступні в компанії MetallWorks. Тут ви можете не лише обрати лазерний верстат, але й додатково замовити послугу налаштування обладнання. Також працівники компанії можуть навчити робітників виробництва основам керування лазерним верстатом. Інноваційні технології обробки металу значно підвищать ефективність та рентабельність вашого виробництва.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner