Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Майстерність фрезерних верстатів з ЧПК: технології майбутнього

Майстерність фрезерних верстатів з ЧПК: технології майбутнього

Фрезерування вважається одним із найпоширеніших способів обробки алюмінію та інших сплавів. Щоби досягти максимальної точності, чіткості та швидкості, на виробництві доцільно застосовувати верстати з числовим програмним керуванням. Таке обладнання зводить до мінімуму вірогідність людської похибки, значно пришвидшує виробничі процеси та підвищує ефективність компанії.

Принцип роботи фрезерних верстатів з числовим програмним керуванням

Головною відмінністю подібного устаткування є використання цифрових файлів, їх подальша інтерпретація дизайну як інструкції для руху різальних інструментів. Можливість програмувати керування обладнання автоматизує складні процеси, підвищує рівень точності, дозволяє створювати складні деталі з мінімальними витратами часу.

Алгоритм роботи фрезерного верстата з числовим програмним керуванням має такий вигляд:

  • створення проєкту у відповідному програмному забезпеченні;
  • перетворення файлу у програму, для завантаження в верстат;
  • налаштування обладнання;
  • встановлення заготовок;
  • безпосередньо фрезерування.

Майстерність фрезерних верстатів з ЧПК: технології майбутнього

Фрезерний верстат з ЧПК оснащений циліндричним різаком, котрий може переміщуватися в декількох площинах. Ця особливість робить можливим створення унікальних форм, пазів, деталей, отворів — канавок, кишень, виїмок складної геометрії. В більшості фрезерних верстатів різці переміщаються в трьох-пяти осях, що робить можливим виконання обробки з дуже складною геометрією.

Сучасні фрезерні верстати з числовим програмним керуванням представлені в горизонтальних та вертикальних модифікаціях, дозволяють обробляти заготовки з металу, дерева, пластику, композитних матеріалів. Для забезпечення максимальної продуктивності та ефективності у фрезерних верстатах обов'язково передбачена система охолодження.

До очевидної переваги фрезерного верстата з ЧПК належить автоматизація процесів. Ця відмінність особливо актуальна для виробництв, на яких створюються деталі складної геометрії. Також автоматизація процесів буде дуже доречною на виробництві, де створюються багатотисячні тиражі. Вам потрібно просто налаштувати один раз програму, далі завантажувати та вивантажувати готові деталі, натискаючи кнопку «Пуск».

Ця особливість фрезерного верстата з ЧПК робить можливим потокове виробництво складних деталей.

Ще одна важлива відмінність фрезерних верстатів з числовим програмним керуванням — точність та повторюваність. При ручному керуванні потрібно підтримувати жорсткі допуски, що досить непросто. Оператор повинен мати гарні математички навички, приділяти велику увагу кожній деталі.

Якщо повернути важіль на кілька градусів далі, можливо деталь доведеться відправити в брак, адже вона більше не відповідатиме вимогам.

Верстати з числовим програмним керуванням здатні ідеально повторювати задану програму знову і знову, без найменшого відхилення від заданих допусків. Після того як програма завантажена в пам'ять верстата, всі заготовки встановлені, замовник може бути впевнений, що всі деталі будуть ідентичні.

Фрезерні верстати з ЧПК

Використання фрезерних верстатів з числовим програмним керуванням значно економить робочий час. Один робітник може керувати одразу кількома верстатами, при цьому отримуючи деталі високої точності та якості.

Популярні моделі фрезерних верстатів з ЧПК

Мають попит на виробництвах верстати від виробника Pratic, котрий випускає обладнання в широкому асортименті. Серія РНО позначає верстати портального типу, котрі забезпечують можливість 5-осьової обробки металевих деталей значних габаритів.

В компанії BAOFENG також представлено велику кількість фрезерного обладнання, наприклад, фрезерні обробні центри серії H. Це верстати горизонтального типу, котрі відрізняються високим рівнем точності обробки та жорсткістю конструкції. Фрезерний центр підтримує широкий діапазон функцій, зокрема фрезерування, свердління, нарізування різьблення, обробка 2D та 3D поверхонь.

Обрати фрезерний верстат із числовим програмним керуванням, котрий підходить для вашого виробництва, вам допоможуть у компанії MetallWorks.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner