Кошик
7 відгуків

ТОВ "ДІС-ГРУП"

+380 (66) 436-19-12
Керівник Олексій Сергійович
+380 (96) 917-10-17
Відділ постачання Ігор Степанович
+380 (66) 357-75-07
Бухгалтерія Оксана Сергіївна

Інновації у світі токарно-гвинторізних верстатів

Інновації у світі токарно-гвинторізних верстатів

На виробництві металевого фітинга, металевої фурнітури різної форми та складності, незамінними будуть токарно-гвинторізні верстати. За допомогою цього обладнання можливо нарізати різьблення, заглиблення різної форми та глибини. На ринку токарного обладнання представлені стаціонарні токарно-гвинторізні верстати, а також настільні модифікації, котрі можна встановлювати в приватних майстернях, для створення невеликих модулів. Використання сучасних технологій, наприклад, високоточного різального інструменту, механізму плавного пуску, інноваційних технологій шліфування станини, гарантує ефективне виконання токарних робіт будь-якої складності.

Сфера використання токарно-гвинторізних верстатів

Основна задача, котру виконують токарно-гвинторізні верстати — нарізування різьблення, зенкування, розточення, обточування елементів конічної та циліндричної форми. Також на цьому верстаті можливо обрізати та шліфувати бічні сторони заготовок.

Токарно-гвинторізні верстати середніх розмірів можуть виконувати напівчистові та чистові роботи, тому широко застосовуються в приладобудуванні, машинобудуванні, у виробництві фурнітури та кріплень.

Великогабаритні верстати використовуються у машинобудівній та енергетичній галузі. Найчастіше таке устаткування використовується для виробництва великих деталей для залізничного та іншого рейкового транспорту, створення деталей турбінних двигунів.

Інновації у світі токарно-гвинторізних верстатів

Конструктивні особливості токарно-гвинторізних верстатів

Для виконання задач широкого спектра у верстатах гвинторізного типу встановлюються типові елементи:

  • супорт;
  • передня та задня бабки;
  • коробка, котра регулює швидкості;
  • основа верстата – станина;
  • шпиндель;
  • електрообладнання;
  • гітари змінних коліс.

Головна новація, що відрізняє токарно-гвинторізні верстати від звичайного токарного обладнання — ходовий гвинт.

Розглянемо ключові вузли детальніше. Гітара змінних коліс необхідна для налагодження верстата на необхідні кроки для нарізання різьблення.

Передня бабка має вигляд чавунної коробки прямокутної форми, всередині якої закріплено шпиндель і коробку швидкостей. Шпиндель має вигляд вала з вісьовим отвором, що проходить наскрізь, на правому його кінці закріплено 3-кулачковий чи 4-кулачковий патрон, у який кріпиться заготовка. В лівій тумбі верстата розташовано електродвигун, обертання від якого передаються на шпиндель.

Коробка швидкостей, що має вигляд механізму, зібраного з зубчастих коліс, використовується для зміни обертів.

За зміну швидкості руху, руху подачі супорта відповідальна коробка подач.

Супорт — пристрій, на якому фіксується різець. Саме супорт відповідає за переміщення різця у повздовжньому або поперечному напрямах. До складу супорта входять каретка (переміщується по напрямних станини фартуха), ходовий вал та ходовий гвинт; поперечні полозки, верхні полозки, тримач різця.

Популярні моделі сучасних токарно-гвинторізних верстатів

Одним із відомих верстатів цієї категорії є інноваційний JET GH-2680, у якому застосовано ексклюзивний протокол приймання з сертифікованими допусками (DIN 8606). Основу верстата складає масивна станина з сірого чавуну, котру доповнюють загартовані та ретельно шліфовані напрямні.

Токарно-гвинторізні верстати

Для захисту двигуна та збільшення терміну використання привода використано механізм плавного запускання. Знімний місток збільшує діапазон деталей, котрі може обробляти верстат.

Зручне керування поздовжньою та поперечною подачею регулюється хрестовим джойстиком з кнопкою прискореного переміщення.

Універсальний токарно-гвинторізний верстат C6240D підходить для токарних робіт в умовах серійного виробництва. Верстат може використовуватися для створення штучних виробів, котрі потребують високого рівня точності. Важливо, що верстат можливо оснастити пристроєм цифрової індикації, котрий значно підвищує рівень точності та швидкості.

Обрати токарно-гвинторізні верстати для виробництва будь-яких масштабів вам допоможуть у компанії MetallWorks.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner